Nasıl Bir Vicdana Sahipsiniz?

Konusu 'Testler' forumundadır ve Halikarnas tarafından 29 Haziran 2009 başlatılmıştır.

29 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Halikarnas
  1. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    Hiç düşündünüz mü şu ölümlü dünyada sahip olduğumuz yükte ve pahada ağır tek bir şey var: Vicdan...

Peki vicdanla bire bir örtüşen ne olabilir?

Elbette ki aklınıza geldi; inanç.

İsterseniz soruyu şöyle soralım; hiç vicdana ters düşen inanç olur mu?

Nasıl Bir Vicdana Sahipsiniz

2. 29 Haziran 2009
  3. Halikarnas

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    Test Sonucu:

DÖRT DÖRTLÜK VıCDAN

Dört dörtlük vicdanınız var. Bu şu anlama geliyor: Adalet duygunuz çok gelişmiş. Ama katı değilsiniz. Esnek olabiliyorsunuz. Sırf adalet yerini bulsun diye bir adalet duygusu değil sizinkisi. ınsan adaletten önce geliyor sizin için. Toleranslısınız. Ama ne siz suiistimale uğruyorsunuz ne de karşınızdaki haksız iltimas görüyor.

4. 29 Haziran 2009
  5. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    DÖRT DÖRTLÜK VıCDAN
    Dört dörtlük vicdanınız var. Bu şu anlama geliyor: Adalet duygunuz çok gelişmiş. Ama katı değilsiniz. Esnek olabiliyorsunuz. Sırf adalet yerini bulsun diye bir adalet duygusu değil sizinkisi. ınsan adaletten önce geliyor sizin için. Toleranslısınız. Ama ne siz suiistimale uğruyorsunuz ne de karşınızdaki haksız

6. 29 Haziran 2009
  7. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Test Sonucu:
    DÖRT DÖRTLÜK VİCDAN
    Dört dörtlük vicdanınız var. Bu şu anlama geliyor: Adalet duygunuz çok gelişmiş. Ama katı değilsiniz. Esnek olabiliyorsunuz. Sırf adalet yerini bulsun diye bir adalet duygusu değil sizinkisi. İnsan adaletten önce geliyor sizin için. Toleranslısınız. Ama ne siz suiistimale uğruyorsunuz ne de karşınızdaki haksız iltimas görüyor.

8. 29 Haziran 2009
  9. LaL

LaL Hayallerim var benim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    DÖRT DÖRTLÜK VİCDAN
    Dört dörtlük vicdanınız var. Bu şu anlama geliyor: Adalet duygunuz çok gelişmiş. Ama katı değilsiniz. Esnek olabiliyorsunuz. Sırf adalet yerini bulsun diye bir adalet duygusu değil sizinkisi. İnsan adaletten önce geliyor sizin için. Toleranslısınız. Ama ne siz suiistimale uğruyorsunuz ne de karşınızdaki haksız iltimas görüyor. kaydirigubbakcemile5

10. 29 Haziran 2009
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    DÖRT DÖRTLÜK VİCDAN
    Dört dörtlük vicdanınız var. Bu şu anlama geliyor: Adalet duygunuz çok gelişmiş. Ama katı değilsiniz. Esnek olabiliyorsunuz. Sırf adalet yerini bulsun diye bir adalet duygusu değil sizinkisi. İnsan adaletten önce geliyor sizin için. Toleranslısınız. Ama ne siz suiistimale uğruyorsunuz ne de karşınızdaki haksız iltimas görüyor.

Şaşırdım,bu kadarını beklemiyordum..:1shok:
    Vicdansız çıkarım sandım..kafamçokkarıştı

12. 29 Haziran 2009
  13. Halikarnas

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198

acaba her şekilde 4/4 lük mü çıkıyorCADIARZU içime şüphe düşürdünkaydirigubbakcemile3

gidip tam tersi cevaplar veriyim bi de:eek:

14. 29 Haziran 2009
  15. Halikarnas

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    KENDıNE VıCDAN
    Sizin vicdanınız sadece size hizmet için var. Benmerkezci olduğunuz için etrafınızda kim var kim yok hepsi sizin başrolünü oynadığınız filmde önemsiz figüranlar! Her şeyin en iyisine en güzeline siz layıksınız. Size haksızlık yapılamaz! Ama siz haksızlık yapma ayrıcalığına sahipsiniz

test için öyle ters şıkları işaretledim kikaydirigubbakcemile3

16. 29 Haziran 2009
  17. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    DÖRT DÖRTLÜK VıCDAN
    Dört dörtlük vicdanınız var. Bu şu anlama geliyor: Adalet duygunuz çok gelişmiş. Ama katı değilsiniz. Esnek olabiliyorsunuz. Sırf adalet yerini bulsun diye bir adalet duygusu değil sizinkisi. ınsan adaletten önce geliyor sizin için. Toleranslısınız. Ama ne siz suiistimale uğruyorsunuz ne de karşınızdaki haksız iltimas görüyor.

18. 29 Haziran 2009
  19. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    KATI VİCDAN
    Çok katı bir vicdanınız var: Bu şu demek: Pireyi deve yapma huyunuz yüzünden hem kolay affetmiyor hem de suçluluk duygusuna alerjiniz var. Kendinizi suçlu hissetmeniz çok kolay o yüzden her şeyi kusursuz yapma gibi bir saplantıya düşüyorsunuz. Kimseye ve kendinize müsamahanız yok. Dışardan acımasız görünüyorsunuz. Ama bu ne olursa olsun kimsenin hakkını yemeyeceğiniz anlamına geliyor.

Hahaha bi ben katı vicdanlı çıktım:roflol: