nasıl bişey bu yaa...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve arwen85 tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

20 Haziran 2009
    Konu Sahibi : arwen85
  1. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    vallahi hayel kırıklıgına ugradım..sonunda ailelerimizi tanıstırdık..ama hiç bekledigim gibi hayel kurdugum gibi degildi..tanıstılar yediler içtiler devlet meselelerinden bahsettiler, osmanlı devletine bile dayandı.bir ara mal varlıklarından konu acıldı bu benım hiç hoşuma gitmedi acıkcası..benı mi yoksa malımı mı görmeye geldiler..birkaç konu hariç bir sohbet bir sohbet inanılmazdı yanii.aslında cok iyi anlaştılar..ama bizden hiç bahsetmediler..bizim ilişkimizden bu yüzden cok saskınım yaaa..sizce bu cok mu normal..bir gun sizde bize buyurun..yemek yeriz falan dediler..ben ne bekledim ne umdum..sanki yeni arkadas edinmeye geldiler..cok üzüldüm acıkcası..sizce bu normal mi..ilk böyle olur da sonra mı söz isteme için gelirler..nasıl bir iştir bu yaaaa şaşkınım hala...

2. 20 Haziran 2009
  3. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    bunu ben de mrk ediyorum ilk kez oturmaya gidenler ne yaparlar ne konuşurlar
    ama ilişkiden de konuşulması lazım herhalde
    erkek tarafının açması lazımdı konuyu
    sonuçta onlar bişi demeyince sizinkiler açamaz ya

4. 20 Haziran 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

en azından anlasmıslar
    ya susup kalsalardı !
    amac sız oldugu zaten bılınıyordur sonucta ..

6. 20 Haziran 2009
  7. minikiz

minikiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    merak etme en kısa zamanda yorumları duyarsın ailelerden.arkası da ona göre gelir zaten sadece sabret

8. 20 Haziran 2009
  9. maviask

maviask Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.924
    Ödül Puanları:
    188
    Ne guzel olumlu bir atmosfer olusmus sevinmelisin bence. Oyle put gibi dursalardı konusmus olmak için sırf sizden bahsetselerdi daha mı iyiydi. Bir sonraki gelişlerinde hem sen hem karşı taraf işi resmiyete dökmek için anlaşırsınız. ıyi yani bu durum ne güzel böyle anlaşmaları.

Son düzenleme: 20 Haziran 2009
  10. 20 Haziran 2009
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    canım o konuşmalar taamemen kafa yapıları uyuşuyomu anlamak için diye tahmin ediyorum:) sürekli sizden bahsetseler ne diceklerdi 3 cümle sonra olay tıkanırdı zaten sen içini ferah tut ne güzel anlaşmışlar:)

siz karı koca onlar arkadaş olucak normal yani:)

12. 20 Haziran 2009
  13. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    bence de canım üzülmene hiç gerek yok...

resmiyet nasılsa görüşülecek, yakın ilişki kurmaları çok daha hoş =)
    vereliniortak :lepi:

14. 20 Haziran 2009
  15. Vengeance

Vengeance Türkiye :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Seni istemeye gelmediklerine göre senden ve sevgilinden nasıl bahsedeceklerdi? Tanışmak için gelmişler diye. Birbirlerini tanımak için.. Ozaman sizlerin ailelerin birbirlerini tanımalarındaki etkisi ne olacaktır? Yani kızınızı oğlumuz beğenmiş birlikte şu süredir beraberlermiş gibi cümleler duymayı umduysan yanılmışsın, duyamazsın zaten, ilk aile buluşmalarındada çok abes olur.. Hayırlısı :nazar:

16. 20 Haziran 2009
  17. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne biliyim bende iş resmiyete dökülür diye umdum acıkcası..zaten uzun zamandır bunu bekliyordum ben..ama hiç bizden bizim ilişkimizden bahsetmediler..nereli oldugumuzdan falan bahsedildi..hatta ortak tanıdıklar bile cıktı..bilmiyorum bu normal mi..ilk aileler tanısır sonra mı isteme olayı olur..yani ne kadar sonra isteme olayı olur..bu 3 veya 5 ayı bulurmu..cunku erkek arkadasım hala evlenme teklifi etmedi bana..bişeyler oluyo ama gidişata göre biranda oluyo.bu yüzden ben de emin degilim yanii..hala erkek arkadasımla evlennce söyle olucak böyle olucak diye bile konusmuyoruz..en azından ben konusmuyorum..tam tersi konusuyorum her an onu terk ederim gibi konusuyorum..bilmiyorum belkide cok yanlış yapıyorum..ama hala emin degilim..artık iş ciddiyete döküldü dimii.....özellikle evlilerden ve evlenicek olan bu aşamalardan gecenlerden yardım istiyorum..TEŞEKKÜR EDERıM şimdiden...yorumlarınız içinn

18. 20 Haziran 2009
  19. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Eeee erkekk arkadasın sana qelıs amaclarının ne oldugunu söyledıı ?

Tanısmamı dedii....
    Benim bildiğim yüzük takılmasa bıle kız ıstenır..Bırdahakı görüşmede yüzük takılır.Yada aynı qece olur hepsıı ....Bıde sohbet iyidi diyosunnn.. Bence ısteme mutlaka olmalıydı..Ne zaman qeldıler...Erkek arkdasınla konustunuzmu tanısma üzerinee .... Bırdaha arayıp suqun qelıcez dedılermı ??

Bence ters giden birşeyler var.....