nasıl bu halegeldik bilmiyorum,evliliğimden sogudum .yardım??

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve bebekom tarafından 3 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Ekim 2008
    Konu Sahibi : bebekom
  1. bebekom

bebekom Guest

arkdaşlar anlatınca bile dehsete düşüyorum ki bu anlattıklarımı maalesef ben yasıyoroum... v bugün zor bir gün beni bekliyor fikirlerinize ihtiyacım var.. diger topikte gördüyseniz daha cok yeni bebegimi kaybettim daha bunun üzüntüüsnü yasayamadan nelergeldi basıma .. eşimin ailesyle sorunlarımız vardı.. eşim ailesine yardım etmiiyor diye bana düşman oldular ...zaten cok farklı aille yapıları oldugu için bastan beri sevmezlerdi beni ama seviyor gibi davranırlardı... hatayı basta yaptım ben ün mezunu eşim ortaokul terk işte siz düşünün aile farklılıklarını ah ah...
    bayramda ailesinin yanına gittik eşim beim hamile oldugumu söylemiş megersem ama düştügünü söylememmiş,,,söyleyememmiş... bayramda bana demezlermi cuma günü beraber doktora gidicez diye... görümcem ve annesi eşimin... caresiz ve saskınlıkla evet dedim... zaten hamilellegimi eşimle aram bozuk yani onlarla kavgalı dönemde oldugu için inanmamıslar ki ben bunları duyduguma inanamadım.. eşim ne yapıyor dersiniz susuyor...................

2. 3 Ekim 2008
  3. bebekom

bebekom Guest

şimdiye kadar hiç bu kadar nefret etmemiştim ailesinden.. ve bu sefer eşimdende sogudum... elimde olsa bir dk durmayacagım yanında...

ve bugün ne yapıcamd iye düşünüyorum.. onlara sordukları halde hiç bir sey söylemedim.. agzımı acmadım ...o kadar fesatlarki neler düşünmüşler.. bugün ne yapsam diye düşünüyorum doktorumdan randevu alsam diyorum gelsinler herseyi doktorumdan duysunlar diye düşünüyorum ve beni rahat bıraksınlar istiyorum...........o kadar bıktımki herseyden anlatamam

4. 3 Ekim 2008
  5. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    neden düştüğünü söyleyemedin ki :uhm:
    sonucta isteyerek düşürmedin yaa :kızgın:

6. 3 Ekim 2008
  7. bebekom

bebekom Guest

isteyerek olmadı kendi düştü tutunamammıs.. ne eşim söylemiş neden baska bişey ... birde hamileligime inanmamıslar eşim söylediginde.. ne biçim insanlık sözde benimle ilgileniyor gibi doktora gidiceksin bizle diyor ben anladım zaten ama yapıcagım galiba bugün saati hbr vermek ve doktoruma götürmek olucak

8. 3 Ekim 2008
  9. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    ya ne demek söyleyememek
    ben anlamadımm.
    kısaca oglu söylemedıse siz soyleyın.. bebegın düştüğünü ... çekindiğiniz bir durum mu var..
    veya korktuğunuz bır durum...
    nerde yaşıyoruz... hadı o susuyor dıye kocanıza kızgınsınız fakat aynı hatayı sız yapıyorsunuz..aç teli söyle...sonuçta sen düşürmedin..

10. 3 Ekim 2008
  11. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Güzelim senin derdin sana yeter. Bide onlarlamı uğraşacaksın. ne demek susumak? Ne düşünürlerse düşünsünler. Kocanın düştüğü hataya susmakla sen düşüyorsun.

12. 3 Ekim 2008
  13. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    ilginç CADIARZU
    sen neden sustun :uhm: utanılacak saklanılacak bir durum mu..
    doktora eşinde gelir heralde orda açıklamasını yapar annesine :kahve:

14. 3 Ekim 2008
  15. beyker

beyker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle geçmiş olsuna.s..inşalllah en yakın zamanda yeniden bebişin olur.zor bir durum canım farklı yapıda bir aile ile uğraşmak.onları inandırmak zorunda değilsin beraber doktora gitme olayı saçma bence.sen nedersen de ne yaparsan yap onlar kendi iç dünyalarında bir yol tutturmuş gidiyolar.bu durumda eşine çok iş düşüyor seni anlamalı ve sana destek olmalı bence canım.

16. 3 Ekim 2008
  17. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    ir de anlamadığım bir nokta var
    sen neden doktora gidiyorsun
    düştü o kadar :kahva:
    neden kendinizi rezil edeceksiniz doktorlarda
    seni zorla götürmicekler ya
    yada eşin söylesin

18. 3 Ekim 2008
  19. bebekom

bebekom Guest

ben kontrole gidiyorum canlarim neden susuyorum konusuna gelince ne yapayim ya lütfen söyleyin esim zateng idicen gelsinler ne olucak diyor...

Eşimden nefret ediyorum inanilmaz degişti... Ne yapacagimi bilmiyorum susuyorum çünkü onlarla ugrasmak istemiyorum artik

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.