Nasıl davranacağım?... Nasıl unutacağım?....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve verdinaaz tarafından 27 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Mart 2009
    Konu Sahibi : verdinaaz
  1. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Neresinden başlasam bilmiyorum..Ailem beni hiçbirzaman sevmedi kendi evlatları gibi görmediler sanki ben üvey evlatmışım gibi davrandılar...Evde bana resmen işkence çektirdiler hizmetçilik yaptırdılar...3 kız kardeşiz en büyükleri benim ama sanki ben üveyim gibi...Hangisini anlatsam bilmiyorum tv ve bilgisayar açınca kapat elektrik gidiyor diyipte kardeşlerim açınca ses çıkarmayan, ben bi arkadaşımla buluşucam dediğim zaman ne işin var otur evi temizle diyipte kardeşlerime tabi yavrum git gez açılırsın diyen başka birine sinirlenince eve gelip bütün hırsını benden çıkaran beni döven bir ailem vardı...

Çok çektim okuldan eve evden okula gider gelirdim bütün öğretmenlerimsen ne kadar sessizsin yavrum evde bi sorununmu var derlerdi ama yok derdim çokta çalışkandım, arkadaşlarım hep hadi bize gel oturalım yada hadi biyere gidip gezelim derlerdi ama bana kızdıkları için hiçbiryere gidemezdim ve hiçbir arkadaşım yoktu...Artık hergün ölmek için dua ediyodum...

Eşimle tanıştım uzun süre gizli gizli görüştük sonra birgün anneme anlattım oda babama söyledi sabaha kadar beni dövdüler olmaz dediler eşimi arayıp küfürler ettiler telefonumu elimden aldılar...Neymiş onların istediği kişi ile evlenecekmişim...Ama ben ertesi gün bi şekilde eşime ulaştım konuştuk yine gizli gizli...

Ksinlikle olmaz dediler hatta bidaha konuyu açtım yine dövdüler bıçakla üzerime yürüdüler kaçmaktan başka çarem yoktu...Kaçtım ve buraya geldikten sonra çok seven aile rolü yaptılar...Düğünüme gelmediler evime bir eşya bile almadılar...

6ay oldu ve el öpmeye gitmedik şimdi annem hadi gelin diyor ve eşim gidelim diyor ki gideceğiz ama sanki o eve girince o yaşadıklarımı tekrar yaşayacakmışım gibi geliyor...

Ve onlara nasıl davranacağımı bilmiyorum...

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Mayıs 2009
  2. 27 Mart 2009
  3. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    ben olsam ,onları silerdim. ne demek bıçakla yürümek. normal değillermiş. size resmen külkedisi muamelesi yapmışlar. düğüne gelmemişler yardımcı olmamışlar.
    yok böyle aile olacaksa, olmaz olsun. ne giderim, ne de görüşürüm. bu konuda, gerçekten çok sertim....

4. 27 Mart 2009
  5. Boswer

Boswer Annemi çok özledimm Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Bence her halükarda ailendir.Belki yokluğunda yaptıklarından pişman olmuşlardır.Oraya gidince zaten herşey kendiliğinden gelişir.

6. 27 Mart 2009
  7. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah,allah hangi devirde yaşıyoruz yaa...Dayak nedemek?Eğitimden maalesef ne kadar
    yoksunuz......................
    Allahtan o evden ayrılmışsın.Geçmiş olsun canım.............................................

8. 27 Mart 2009
  9. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    belki yaptıkları hatayı anlamışlardır sen ne düşünüyorsun gitmek istiyormusun

10. 27 Mart 2009
  11. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    böyle aile olmaz olsun kötükedihüso

12. 27 Mart 2009
  13. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Aslında be onları silerek geldim buraya hiç gitmek istemiyorum...Ama eşim bikezde olsa gidlim onlar yaptıkları hatanın farkında diyor...senağlama

14. 27 Mart 2009
  15. biricik50

biricik50 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sen yinede evlat olarak vazifeni yap git derim ben üzerinden sorumluluğu gider
    eminim senin içinde rahatlar
    inşallah ailende hata yaptığını anlamışlardır

16. 27 Mart 2009
  17. Boswer

Boswer Annemi çok özledimm Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Bence ilerde keşke dememek için git.
    Sen bir adım at.Baktın aynen devam ediyorlar ona göre düşünürsün.

18. 27 Mart 2009
  19. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Eşinin sana destek çıkması çok güzel bir davranış bence,onu dinle.......................

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.