nasıl davranıp ; ne düşünmeliyim

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve KucukBocuk tarafından 25 Eylül 2008 başlatılmıştır.

25 Eylül 2008
    Konu Sahibi : KucukBocuk
  1. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    benim de yardıma ihtiyacım var... sizce sevgiliniz size yalnız kalmak istediğini ve o an konuşmak istemediğini ve bunun sizinle değil kendisiyle ilgili birşey olmadığını söylerse ne yapmalı ; ne düşünmeliyiz? yani ben ne düşünüp ; nasıl davranmalıyım...

not : cts günü 2. yılımızı kutaldığımız çok hoş bir akşamdı... en son pzt akşam telefonda konuştuk normaldi... salı msnde konuştuk normaldi... salı akşam arkadaşıyla sinemaya gitti... konuşmadık sonrasında... dün hiç konuşmadık msnde... dün akşam buluşacaktık öyle konuşmuştuk salı günü... ama hiç aramadı... ben defalarca aradığımda da bu msj geldi... ve şu saate kadar hiç ses yok... anlamadım ben :1no2:

2. 25 Eylül 2008
  3. KucukBocuk

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146

4. 25 Eylül 2008
  5. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Belki bir derdi vardır. Ailesiyle ilgili, işyle ya da öğrenciyse okuluyla ilgili. Üzerine gitmeden öğrenmeye çalışın. Ama bir nedeni yoksa tuhaf gerçekten, başka şeyler geliyor insanın aklına...

6. 25 Eylül 2008
  7. _Satenay_x

_Satenay_x Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence ilişkini tekrar gözden geçir... Bu hayra alamet bir durum değil.
    Sana karşı net olmasını iste... Belki onun da ilişki hakkında düşünmesi gerektiği bir dönemdir.

8. 25 Eylül 2008
  9. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    ya belki bir derdi vardir moralini bozan bisey olmustur
    bekle biraz arama
    eger senlik bir sorun yoksa o seni arar

10. 25 Eylül 2008
  11. KucukBocuk

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bilmiyorum ki... tamam bazen tartıştığımızda konuşmak istemez ben konuşmak isterim genelde... ama tartışmadık da... çalışıyor... bütün gün keyfim yoktu zaten filan da yazmış... ama telefonlarımı açmaması çok anlamsız... ve bence bu bana yapılan bi saygısızlık... aslında çok kızgınım... bilmiyorum... korkacak ve kötü olmanı gerektirecek bir durum yok yazdı mesajda... ama yine de bu tavrı çok üzdü beni ...

sessiz kalmalıyım değil mi o tepki verene kadar ?

12. 25 Eylül 2008
  13. KucukBocuk

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    cts 2. yılımızı kutladık ve herşey çok güzeldi... 2 günde ne oldu anlamadım... yani gözden geçirecek bişi bulamıyorum ki ... :1no2:

14. 25 Eylül 2008
  15. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Bence bekle.
    Her neyse sorun ya da konu o kendini hazır hissettiğinde gelip anlatsın sana.
    Sen tırmalarsan, ısrar edersen daha beter olur, asıl sorundan kayar buna takabilir.
    Bekle bakalım, elleşme hiç.
    Bir açıklaması vardır muhakkak.

16. 25 Eylül 2008
  17. KucukBocuk

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    açıklayacağım elbet de yazdı... ama ben bu tavrına kızdım çok... benle ilgili değilse neden berni uzak tutmak istiyor kendinden... kızmakta haksızmıyım... şimdi onun canı istediğinde buluşucaz ve anlatıcak derdini ... ama ben o çağırdığı zaman gidecek olacağım ve bunun için kızıyorum kendime... bana bu yaptığını unutmuş olacağım...

yoksa bu kısmına takılmamalımıyım ? sonra her canı sıkıldığında bunu yaparsa?

18. 25 Eylül 2008
  19. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    Haklısın derdi olsa da seninle paylaşması lazım. Ama insanoğlunun başına herşey gelebiliyor. Belki işten çıkarılma durumu var, belki işyerinde biriyle tartıştı, belki ailesinden biri hasta ya da belki depresyonda. Bazen bize de olmaz mı? Durup dururken içimize kötü bir his doğar, nedensiz, tarif edemeyiz ve sadece "kötü birşey olacak gibi geliyor" deriz. Öyle birşeydir belki.
    Ama dediğim gibi ille böyledir demiyorum. Bekle birazcık sabırla, böyle birşey varsa zaten biraz toparlanır, anlatır. Yoksa, ilişkinizle ilgili bir problem varsa -soğuma, aldatma gibi- o da ortaya çıkar yakında. Biraz zaman ver. Eğer sorun sizle ilgili değilse boşuna kırma kalbini.