nasıl davranmalı..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve DBHS tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

19 Eylül 2010
    Konu Sahibi : DBHS
  1. DBHS

DBHS Bir pamuğum var artık Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar merhaba,
    bikaç gün önce facebook ta anasayfa kısmında eski bir arkadaşımın koyduğu bi resmi gördüm.komik bir ayakkabı rengi ve modeliydi.hoşuma gitti ve ben de 'güzelmiş' yazığı yorum yaptım.ama bu arkadaşım üniversitedeyken içten içe beni seviyomuş.çok sonra öğrendim.ama artık evliyim ve çocuğun da en ufak bi rahatsızlık verdiği yok.2 gün önce eşim ben yattıktan sonra internete girmiş.ve tesadüfen bu yorumu görmüş.bana hiçbişey söylemedi.ertesi gece saat 3 ten sabaha kadar çeşitli sitelere girip araştırma yapmış.araştırma konusu da şöyle:Nasıl boşanabilirim? Boşanma davası nasıl açılır? nafaka hangi durumlarda verilir? vs.vs. dün akşam internet geçmişine bakıyodum.bu sayfaları görünce şok oldum.sen mi girdin dedim evet dedi.nedeni de bu meseleymiş ve çok kararlıymış.neredeyse 2 yılı doldurucaz ve bu konuda ne kadar güvenilir olduğumu bilmesine rağmen benden böyle bi şey şüphe etmesi ve bütün gece nasıl boşanacağını araştırması çok ağırıma gitti.2 gündür hiç konuşmadık.birbirimize düşman gibi bakıyoruz.nasıl davranmalı ne yapmalıyım bilmiyorum.fikir verirseniz çok memnun olucam:uhm:

2. 19 Eylül 2010
  3. masallal

masallal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    Bu arkadaşın içten içe seni sevdiğini eşin biliyormuydu ?
    Maden sen bunu biliyorsun neden yorum yapıyorsun ?

4. 19 Eylül 2010
  5. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ayy çok zor bir durum yaa sen madem bunun seni sevdiğini biliosun neden yorum yapıyosun ki bu kuyruk sallamaya benzior biraz...senin içinde bu yoksa bile dışardan böle anlaşılır...hele ki eşin bunun seni sevdiğini biliyorsa adam hepten yanlış anlamıştır tabi..yani ne yap ne et eşinin gönlünü almaya çalış suç sende.fakat eşinde çok büyük bir tepki göstermiş bunu da anlamış değilim

6. 20 Eylül 2010
  7. DBHS

DBHS Bir pamuğum var artık Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    biz çok iyi arkadaştık.ikimizde de en ufak art niyet olamaz.öğrencilik zamanımızda bana maddi manevi çok büyük iyilikleri olmuş bir dosttur benim için.bi zamanlar hoşlanmış geçmiş gitmiş.ben evliyim onun da kız arkadaşı var.kuyruk sallamak olarak düşündüyse eğer eşim ona söyleyecek söz bulamıyorum.

8. 20 Eylül 2010
  9. masallal

masallal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    41
    Canım eşinin haberi varmı zamanında sana birşeyler hissettiğinden dedim ama ?

10. 20 Eylül 2010
  11. almor

almor Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    138
    Ödül Puanları:
    163
    Eşin saçmalamış bence sadece böyle bir yoruma bakarak yuva yıkılır mı.akannehir

12. 20 Eylül 2010
  13. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bu sebebten bosanma olurmu ya..eger esin rahatsız oluyorsa gorusmeni kesmeni soyler olur biter sanki adamla senin bir iliskin varmıs gibi davranması ve bu nedenden bosanmak istemesi olamaz yani ya sebep arıyordu derim yada fazla abartıyor

14. 20 Eylül 2010
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ne alaka ya hayret bişi altında baska neden yatmasın bunun eşiniz bunu bahane etti bence

16. 20 Eylül 2010
  17. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ya eşin öle düşünmüştür demiorum günahını alamam kimsenin ama kim olsa aynı şeyi düşünürdü

18. 20 Eylül 2010
  19. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    baska bir sey vardir
    ya sizden hoslandigini biliyordu (siz soylediniz)
    ya facebook listesinde olmasini istemiyordu