Nasıl davranmalıyım acaba?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gamze_8 tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : gamze_8
  1. gamze_8

gamze_8 Guest

Herkese Merhaba
    Hemen konuya gireyim.Ben bundan üç hafta önce nişanlandım ki çok engellerden sonra.Şimdi nişanlım çok ilgisiz.Hiç görüşmüyoruz.Beraber hiçbirşey paylaşmıyoruz.Kendisine bunları söyledim.Saçmalıyosun diyor.Cuma günü doğum günümdü.Gittim yanına on dakika hediyesini verdi.İşim var dedi gönderdi.Zaten en fazla görüşmemiz yarım saat son zamanlar.Oda üç beş gün yada hafta bir.Pişman oldum nerdeyse bugün tekrar konuşayım diyorum gerekirse vericem yüzüğü eline ne halin varsa gör dicem.Çünkü bu aralar nedense ya hep işi var yada hasta.Ne desem nasıl davransam da bu durumdan kurtulsam.Yardım ederseniz sevinirim.Teşekkürler

2. 29 Aralık 2008
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    nişanlı zamanlar en güzel zamanlardır aslında
    canım cicim gecer bu dönem
    sizde erken baslamıs ilgisizlik
    acaba bi sorunu falan mı var
    yada yok yere mi ilgisiz davranıyo
    bence konusp 2 kere daha düşünün

4. 29 Aralık 2008
  5. EU3

EU3 Guest

arkadasim ben sunu ogrendim 29 yillik hayatimda; herkese hakettigi kadar deger vereceksin, ilgisizliginin sebebini bilmiyorum, yorum yapmam dogru olmaz ama sirf ilgisini cekmedigin icin boyle yapiyorsa eger yolunu goster ama ondan once oturup konus bu boyle devam edecekse bu nasil nisanlilik falan de...kimsenin kimsenin zamanini calmaya hakki yok, her kiz sevgilisinden ozellikle evlenecegi erkekten ilgi sevgi bekler, bunlari veremeyecekse yol ver gitsin sen de biranonce kendi yolunu ciz

inan ki hayat degmeyecek insanlari bekleyecek kadar uzun degil

su durumlar bi duzelsin vs vs diye diye bekletir sonra olmuyor derse, gecen zamanina cok yanarsin

6. 29 Aralık 2008
  7. Susuz

Susuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikle hayırlı olsun..Nişanlınıza direkt ilgisizliğini söylemeden önce , kendinin bir sorunu olup olmadığını , kendisini uzun zamandır üzgün ve moralsiz gördüğünüzü ,bunun sebebinin ne olduğunu sorabilirsiniz . Belkide size söyleyemediği bir sorunu vardır ,önce bunu çözersiniz sonra ilgi konusuna gelirsiniz bence..

8. 29 Aralık 2008
  9. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Çok engellerden sonra nişanlandık diyorsun. Belki onun verdiği bir buhranlık dönemi geçiriyordur.
    Biraz daha sabır göstermeye çalış ve sonra oturup ciddi ciddi konuşun canım.

10. 29 Aralık 2008
  11. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    onunla konuşmalısın ama neden ilgisiz davranıyorsun diye sorgulamadan :nazar:
    bi sorunu olup olmadığını öğren ..bu arada tebrik ederim inşallah mutlu olursunuz :Saruboceq
    :

12. 29 Aralık 2008
  13. Eftelya6122

Eftelya6122 YaŞıYoRsAm AşK sEbEbİm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlarında sölediği gibi belki bir sorunu var içinde halletmeye çalıştığı

bunu düşünerek onunla nişanlı değilde bir arkadaşı gibi konuş

sürekli şikayet etmektense varsa derdini paylaşmaya çalış

şunuda unutma erkekler bizler kadar ince düşünemiyor onun için senin düşüncelerin ona yersiz gelebilir

herşeyi önce arkadaşı ol sonra dostu sonra nişanlısı her zaman nişanlısı olman onu bazı konularda anlayamamana sebep olabilir böyle söylüyorum (çünkü bunu bazen bende yapıyordum sonra onunla arkadaş gibi konuşunca onun başka sıkıntıları olduğunu anlayıp yersiz somurtmalarımdan pişmanlık duyuyordumm..) sende bu duruma düşme diye söylüyorum ............:1hug::1hug:

14. 29 Aralık 2008
  15. ozdenarda

ozdenarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    siz severek mi nişanlandınız yoksa görücü usulü mü? severekse ilgisizliği ilginç geldi sorunu dahi olsa paylaşması lazım seninle paylaşmayacaksa kiminle paylaşacak biz eşimle nişanlıyken saatlerce konuşurduk. sonuçta birlikte bir yuva kuracaksınız birlikte plan yapmanız lazım. acaba maddi sorunu falan mı var bu konularda erkekler biraz çekingen davranabiliyor açık etmekten utanıyorlar

16. 29 Aralık 2008
  17. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    açikça konuş bi sorunu olabilir hayatim...

18. 29 Aralık 2008
  19. zahter

zahter tazedagkekigi.blogspot Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    çok olaylardan sonra nişan olmuşsa belki hala evliliğe hazır değildir