Nasıl davranmalıyım?Lütfen görüş :((

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve huysuzvetatlikiz tarafından 11 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : huysuzvetatlikiz
  1. huysuzvetatlikiz

huysuzvetatlikiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar ben aşırı kıskancım erkek arkadaşıma karşı ama sebepsiz değil. çok yanlış şeylerini yakaladım ve şimdi her yaptığı şeye paranoyak gibi yaklaşıyorum.hele bi normal arkadaşım dediği yasemin die kız var.gerçekten arkadaşı çünkü kızın sevgilisi benmkinin ev arkadaşı. dolayısı ile kız sürekli bunlara gidip geliyor.beni de bi ara tanıştırmıştı ama ben kızı nedense bi türlü sevemedim.dolayısı ile kıza soğuk davrandım kız da sonra fatihe: ya hiç sıcak değil ben sevmedim bu kızı felan diye laf söylemiş bir sürü arkamdan.tabi ben öğrenince aşırı sinirlendim.mesela kızla geziyolar yanlarında başka arkadaşlar da var. kız akrabasını getiriyo.fatihle o kızın(akrabası) yanyana fotolarını çekiyo felan.hatta bi ara msn konuşmasını buldum fatihin yaseminle.o kızdan ayrıl ya salla gitsin diyodu.fatihle bunun yüzünden kavga ettim.fatih dikkate almıyorum tabiki saçmalama diyo ama ben aşırı sinirlendim. ne yapmalıyım ya sinirlerime yenik düşüp sürekli tartışıyoruz :KK43:(:-)kızgın:

2. 11 Ağustos 2009
  3. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Kusura bakma ama bunlar bana çok tuhaf geliyor. Bende kıskancım ama öncelikle şunu söylemeliyim.. aşırı kıskançlık hep felaket getirmiştir kararınca herşey diye boşa dememişler... Anlattıklarından şöyle birşey çıkardım madem bu kız senin hakkında kötü şeyler söylüyor erkek arkadaşın nasıl bu durum karşısında hiç birşey demeden tepkisiz kalıyor ve nasıl hala onlarla konuşuyor? Yani burası biraz tuhaf geldi bana. :bbo:

4. 12 Ağustos 2009
  5. desert06rose

desert06rose Annesinin kuzusu canim oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ne zamandan beri erk arkadaşınla birliktesin??

6. 12 Ağustos 2009
  7. huysuzvetatlikiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  8. 12 Ağustos 2009
  9. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    salla ya diyo demek..ben olsam o kızla da bi güzel kavga ederdim., kim bilir belki de elimde kalırdı....sen git yaseminin sevgilisine "sevgiline sahp çık" de..herkes kendi sevgilisyile ilgilensin.

10. 12 Ağustos 2009
  11. huysuzvetatlikiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewt cnm ya sinirden boğasım geliyo kızı.msn konuşmasında fatih işte gerekli gereksiz sorun yapıyo herşeyi felan diye anlatmış yasemine aklı sıra dert yanmış! ben geldiimde bi ara yasemnle arkek arkadaşının pcsinde sorun var diye ona bakmaya gitmişti yan odaya.ve 10-15 dk gelmedi ben de yalnız kalınca çok bozuldum buna.onu anlatmış demiş ki kıza :yanına gitmedim die bozuldu çok kızdı felan demiş.kız da :sen yokken onlar vardı deseydin demiş !! inanabiliyomusunuz ya nasıl sinir olmam .çok mu abartıyorum??

12. 12 Ağustos 2009
  13. _Mustang_

_Mustang_ BiLMeM Pro Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    Kızın hiç bir suçu yok bende bütün suç sizin sevgilinizde. nasıl olurda bir başkasının sevgilisi hakkında ileri geri konuşmasına ve bu tür yaklaşımlarına izin veriri anlamıyorum . Demekki sevgilinizde sizi pek takmıyor. yani üzülürmüsünüz,kırılırmısınız ,kızarmısınız umrunda değil.
    Kıza tepki gösterecek onu susuturacak tek kişi erkek arkadaşınız oda bunu yapmıyorsa vay ilişkinizin haline.

14. 12 Ağustos 2009
  15. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    sevgiliniz o kızı konuşturduktan sonra siz ne deseniz boş.
    hala ağzının payını verememiş mi?

16. 12 Ağustos 2009
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    suç arkadaşınızda kızı susturup dilini kesebilir dimi ama..

18. 12 Ağustos 2009
  19. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    O kız yerine erkek arkadaşına sinirlensen daha iyi olur canım,sevgilin izin vermese kız senin hakkında ileri geri konuşamazdı..Ne demek salla ? Sevgilinin sana gereken değeri verdiğini sanmıyorum bu tabloda..