nasıl davranmalıyım sizce?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kSo tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kSo
  1. kSo

kSo Guest

arkadaşlar ben hamileyim benim şuan canımı sıkan kayınvalidem ne arar ne sorar beni hadi beni geçtim torununuda merak etmiyor ama oğluyla konuşurken ayyy torunum benim herşeyim oldu şimdiden onu ben büyütcem gibi laflar ediyormuş oğluna bende akşam kızdım eşime biraz dedimki 1 kerede beni arasın nasıl gidiyor desin dedim çok ilgiliyse torunuyla dedim belki hataydı ama kızdım biranda söyledim
    eşimin teyzesi arar beni habire bebeğe bişeyler alır kayınvalidem ne arar ne sorar
    ama oğlu aradımı hep aklı bebekteymiş öyle konuşuyormuş ne yapacam şaşırdım ama sinir olduğum kesin

2. 9 Eylül 2008
  3. LELOXSXXSX

LELOXSXXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bunları kafana takıp üzme bence kendini stresten uzakdur eşininde üstüne gitme ben çok yaptım bu hatayı ilişki yıpranıyo kayın validelere bi şey oldugu yok hayırlısıyla alırsın inşallah bebişini kucana a.s

4. 9 Eylül 2008
  5. delikizinturkusuyum

delikizinturkusuyum Hoşgeldin MİRZA'm... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım sen keyfine bakacaksın...
    Kimseyi takmayacak, üzülmeyeceksin...
    İnsan değer verdiği, önemsediği kişilerin aramamasına üzülmeli bence..
    Ben beni aramayan biri için güzel kafamı zerre kadar yormam..
    Ne üzülücem ki..
    Bunu bi düşün..
    Ayrıca sana şimdiden hayırlı doğumlar dilerim..
    Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

6. 9 Eylül 2008
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.608
    Ödül Puanları:
    363
    Sanırım büyüklerle yapılan telefon görüşmeleri alışkanlıkla alakalı bir durum..
    Normal iyi zamanda haftada birkaç defa telefonla konuşuyorsanız zaten hamilelik,hastalık ya da güzel olaylarda hep birbirinizden haberdarsınızdır..kaydirigubbakcemile
    Ben hamile değilim,belki anlayamam sizi, ama hasta olurum,günlerce yatarım,doktorlara giderim,kayınvalidemin haberi bile olmaz aramak nerede?
    Ama itiraf edeyim ben de kendisini aramadığım için benim de haberim olmaz onun hayatındaki gelişmelerden...:eek:
    Bence sizin de kayınvalideniz babaanne olacağı için heyecanlıdır,oğlu ile paylaşıyordur o kadar!Bugün değil daha önceden de paylaşımınız azmış yani kayınvalide ile galiba..fisfisfis

8. 9 Eylül 2008
  9. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    seninle arası iyi değilken bebeği büyütmesi mümkün mü canım :1closedeyes:
    ağzı olan konusuyo sen boşver hamileliğin keyfini çıkar
    içi içini yiyordur nasıl görcem bebeği diye..
    ama görüşürseniz hiç bişey olmamış gibi davran ama mesafeyi kaybetme
    arada tatlı laf sokuşturabilirsin..yapar mısın bilmiyorum ama ben yapıyorum iyi oluyo :dilcikar:

10. 9 Eylül 2008
  11. nur_elnur

nur_elnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canımm bak ben hamileyim 4 haftalık ama kendi ailem dışında eşimin ailesinin haberi bile yok... eminim çocuğumu kucağıma aldığımdada hiç haberleri olmayacak...ki ben istemezmiyim aramız iyi olsun?? sen üzme boşuna kendini seni iplemeyen çocuğunu hiç iplemez... o oğluna gösteriş yapıyordur.. sen takma.sitresten uzak olman lazım... dünyan bebeğinin etrafında dönsün artık gerisini boşver.... sende bebeğin hayırlısı ile doğduğunda eşinin yanında sevdirir,eşin olmayınca sevdirmezsin onaaa... nasıl ama:)))

12. 9 Eylül 2008
  13. EU2

EU2 Guest

Sanırım sana şimdiden torununa ne kadar düşkün olduğunu göstermek istemiyor...
    Ya da sadece olacak torununu önemsiyor,sana kanı kaynamamış olabilir mi ?
    O aramıyosa sen ara,o da arayacaktır daha sonra yerimseniben

14. 9 Eylül 2008
  15. kSo

kSo Guest

ben kayınvalidem için eşimle asla tartışmam hiçolmadı olmazda ama canımı sıkan ben hep ilk kişiyle konuşurum bana yapmacık geliyor buda sinir ediyor yoksa aramasın daha iyi aslında çok sıkıfıkı olmakta istemiyorum ama dediğim gibi yapmacık geliyor tavırları en sevmediğim şey

16. 9 Eylül 2008
  17. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Aramaması aramasından daha iyi bence.Çok sıkı fıkı olmak iyi değil.Mesafe olunca zırt pırt gelemez.Ben her ne kadar çocuk büyütmeyi bilmesem de asla ve asla kayınvalidemin çocuğumu büyütmesini,benim işime gücüme karışmasını istemem ve elimden geldiğince de buna izin vermem.:jeyyar:

18. 9 Eylül 2008
  19. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım sana şunu söyleyim, ben de şuan 31 haftalık hamileyim... hamileliğimin bu ayına kadar benim de kayınbabam bir kere bana telefon çevirmiş insan değildir... bak eltimi on kere aradı kızım sıkıntın var mı problemin var mı diye ama nedense beni hiç aramadı... canı sağolsun zaten aramız da soğuk kayınvaldemi çok severim ben ama kayınbabamı hiç sevmem... çok da tınlamıyorum açıkcası umurumda da değil... arada mesafe olması her zaman iyidir...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.