nasıl davranmalıyım ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve nilg tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : nilg
  1. nilg

nilg Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar fikirlerinizi merak ediyorum 2 yıldır süren bi ilişkim var sevgilim son zamanlarda farlılaştı.. bi arkadaşıyla çok sık görüşür oldu bu aralar.. bende tanıştım gerçi arkadaşıyla fakat çocuk hiç içime sinmiyo. sürekli hadi içmeye gidelim eğlenmeye gidelim diye toplaşıp biyerlere gidiyolar bu üst üste tekrarlanmaya başladı sabaha karşı eve anca dönüyolar buda beni huzursuz ediyo ben sevgilime güveniyorum bana nereye gittiğini sölüyo haber veriyo ama ne biliyim alışık değilim ben sevgilimin böle yapmasına tamam öncedende arasıra giderdi arkadaşlarıyla ama böle değildi .. anlatabiliyorum inşallah hislerimi.. bi kaç kez de haber alamayınca iyice panik oldum beni ihmal etmeye başladığını düşünüyorum.artık sınırını aştı gibi. her gece koşmadan yatmazdık artık o sabahına anca eve geliyo. düşüncelerimi uygun bi dille sölemeye çalışıyorum artık kavga eder olduk bi ara çok sinirlendim gitmemesini o arkadaşıyla görüşmemesini söledim ters cevap verdi bana :KK43: üstüne gitmek istemiyorum geçer düzelir diyorum ama bu şekilde yaşamaya alışır diye de korkuyorum.. şuan aramız iyi yine gidiyo ama biraz daha dikkatli davranıyo gibi.. napçağımı şaşırdım nasıl davransam bilemiyorum herşeyi mahvetmekte istemiyorum .. çok mu paranoyak oldum yoksa haklımıyım kafam çok karışık. lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın kızlar :KK43:

2. 12 Ekim 2010
  3. GencAnne01

GencAnne01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle bi res çek bakalım.ben mi arkadaşlarınmı diye sonra o kendine gelir?

4. 12 Ekim 2010
  5. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238
    Gec saatllerde eve döndügüne göre gittigi yerler belli, ortamı da belli. Haklısın bende endiselenirdim, huzursuz olurdum.:kahve:

6. 12 Ekim 2010
  7. __fstk

__fstk &#1108;&#951; &#1074;ü&#1091;ü&#1082; &#1090;ü&#11 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben olsam ya ben yada gece gezmelerin derdim:nazar:

8. 12 Ekim 2010
  9. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kötü arkadaş adamı yoldan çıkarır:eek:lmaz:

10. 12 Ekim 2010
  11. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sanırım diğer arkadaşların da dediği gibi resti çekmek iyi olur. arada sırada olsa tamam dicem de son zamanlarda sürekli beraberlermiş. bu çocuk okumaz mı çalışmaz mı ne iş yaparda geceleri rahat rahat dışarda?

öğrenciyse bu kadar gezip içeceğine ders çalışsın biraz...

12. 13 Ekim 2010
  13. nilg

nilg Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    uff nerden çıktı karşımıza ya ne güzel hiç böle dertlerimiz yoktu şimdi sölesem bana güvenmiyomusun der.. üfff o çocuğu öldürmek istiyorum ya çalışıyo da işi maşşallah çok rahat.. benim sevgilim 112 de çalışıyo nöbetçi olduğu günlerde erken yatmaya çok önem verirdi ertesi gün çalışıcağı halde sabaha karşı geldi eve .. delircem valla. resmen zarar veriyo bizee

14. 13 Ekim 2010
  15. smuwiLa

smuwiLa Mucizem misin.. <3 Pro Üye

Beğenildi:
    1.699
    Ödül Puanları:
    238

Yani bence de vazgecirmeye calısın güven meselesi degil ki bu aynı seyi siz yapsanız?? :nazar:

16. 13 Ekim 2010
  17. nilg

nilg Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    halısınız biraz daha bekleyip tavrımı koymalıyım :eek:lmaz:

18. 13 Ekim 2010
  19. nvlpkr