NasıL Davranmam Gerektiğini Bilmiyorum..YardımCı olursanız Sevinirim

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Fey_zaaa tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Fey_zaaa
  1. Fey_zaaa

Fey_zaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba;

Dün gece Eşimin halasının oğlunn düğünü vardı.Ailecek oraya gittik Yemekli bi düğündü oldukca şık masalar Ve birbirinden şık Kızlar:S
    Eşim pek fazla içki içmeyi sevmeyen bi insan.ama nedense dün baya bi içti.onu okadar cok uyardımki içme diye beni dinlemiordu artı oynamayı sevmeyen eşim birden oynamaya başladı içkili hali oldukça eglenceliydi.hep gülüordu.
    Ama biara gözüm Eşime takıldı pisteki kızlara bakıyordu.Nasıl moralim bozuldu anlatamam.susup kaldım ve yüzümden düşen bin parcaydı.benim ona baktıgımı gördü ve o istifini bozmadan hala bakmaya devam ediyordu.gece bitti tabi bizimkisinin kafası güzel eve geldik.hemen uyudu bu.bana ise sabaha kadar nöbet tutmak düştü.
    İnsan okadar tuhaf oluyorki bian cıkıp gitmek istedim evden.(malesef)
    Sabah ilk defa o uyanmadan evden erken cıktım.iş yerine geldim ama içim içimi yiyior sabah msj cektim Aynen şöle: Benim Evlendiğim sevdiğim ...Bu olamaz.şuan okadar kırgın ve üzgünümki bunu anlatacak ne kelimeye sahibim nede mantıga.içki içtin diye degil tabiki bu.gözümün içine baka baka başka kadınlara bakman beni oldukça inciltti.bianlık göz zevkin için bana bunları yaşattın ya daha sana ne diyebilirim..

Aradan 45-50dk civarında zaman gecti eşim aradı gayet normal bişey olmamış gibi ses tonuyla ben naptım normal bi cekilde piste oynayanlara baktım buu seni aldattıgım anlamamı geliyor dedi.cok abartıyorsun bu kadar ufak bişeyi dedi.benimde sadece agzımdan cıkan kelime aldattmak sadece aynı yataga girmek degil cinsellikle deil beyinde bitirmektir dedim.
    Arkadaşlar ben severek evlendim eşimle ve 2,5 aylık evliyim henüz.bu benim taviz veremicem bi konu nasıl davranmam gerektigini bilmiorum.Eşimin beni sevdiğini biliorum ama ne konuşacagımı bilmiorum.

yardımınıza ihtiyacım var biraz uzun oldu biliyorum ama kusura bakmayın nolur. Şimdiden herkeze teşekkür ederim Saolun..

2. 5 Ocak 2009
  3. ASLANLAYAY

ASLANLAYAY Guest

bence keşke mesaj çekmeseydin,senin kıskandığını öğrendiği için tekrar yapabilir
    bak ne yap biliyormusun? mesela sende bir gün bir film seyrederken başroldeki adamın ne kadar yakışıklı olduğundan yada kaslarının ne pazulu olduğundan bahset.yada bir gün seni bir boks maçı izlerken yakalasın,çatlasın bakalım ozaman ne yapacak
    sana ne hissettirdiğini ona hissettirmelisin bence

4. 5 Ocak 2009
  5. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım daha çok yenısınız
    ilk etapta tepkini göstermen iyi olmuş..
    en azından senın nasıl bir tepki verdığını görmüş oldu...
    bırdahada yapmaz umarım...akıllanır
    akşam gelıncede içindekilerini söyle ama fazla abartmada ve çok büyük kavgalar tartışmlar yaşamayın...
    mutlu yuvanızda sevgıyle kalın...

6. 5 Ocak 2009
  7. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Buna yapılabilecek açıkcası pek fazla bir şey yok, maşallah artık bayanlar düğünlerde falan öyle bir oynuyorki benim bile tahrik olasım geliyor:KK46:

Kadınları ve genç kızları zorla pistten indiremeyeceğine göre yapılabilecek bir şey yok, eşine kızmış olman bunla ilgilenmeyeceği anlamına gelmez, sadce senin yannda daha çok gerilecek aman tartışma çıkmasın diye bakamamaya çalışcaktır... ama bu onun yalnızken bakmayacağı anlamına gelmez...

Yeni evlisiniz buna benzer çok kıskançlıklarınız olacak karşılıklı, ama haklısınız kim olsa bozulur,öyle dikkatli dikkatli oynayan bayanlara bakılmasına...

buarada kadınlar ve kızlar oynarken herhangibir kötü niyet taşımıyorlar, kimse düğündeki birini tahrik etme mantığıyla oynamıyor, sadece erkekler bu konuda zaaflı.

8. 5 Ocak 2009
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Eşinize güveniyorsanız onu bu kadar sıkmayacaksınız. Pistte dans edenleri seyrediyor olabilir, siz bunu diğer kadınları seyretmek olarak algılamışsınızdır. Belkide gerçekten seyrediyordur. Yani sizin anladığınız anlamda bakmıyordur.
    Erkek milleti sıkılmaya gelmez, böyle şeylerle sıkarsanız inanın inadınıza ve sizin görmediğiniz bulunmadığınız ortamlarda daha kötüsünü yapabilirler.

10. 5 Ocak 2009
  11. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    nevzat tarhanın evlilik psikolojisi die bir kitabı var şiddetle herkeze tavsiye ediyorumm...:jeyyar:
    beni bu konularda bi nebze olsun rahatlattı :kahve:

12. 5 Ocak 2009
  13. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Pistte oynayanlara bakılır elbet, ben bu olayda tuhaf olanb bişey göremedim.

14. 5 Ocak 2009
  15. içkinin ölçüsü kaçmamalı diye düşünüyorum..
    henüz evliliğin çok yeni eşin tabi ki seni seviyordur ama gözünü de baglayamazsın basında da beklenmez 24 saat işte yolda bakmadıgı ne malum..bizler bayan olarak hayatımızda biri varsa bakmıyoruz genelde..ama erkekler böyle degil ne yazık ki..çok abartma uzatma kapa bu konuyu bi gün sen d egöz göze gel bi erkekler bakalım onun yanında ne var bunda gözüm dalmış dersinisorarsa..

16. 5 Ocak 2009
  17. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    Canım masada oturunca herkes doğal olarak piste bakmaz mı???
    bende bakarım insanları seyrederim...
    Belki art niyeti yoktu.
    neden hemen tüm taşlarını ortaya serdin. gözlemleseydin başka ortamlarda da.
    şimdi öyleyse bile gizlemez mi kendini?
    Hem kocama güveniyorum deyip hem neden baktın diye kızılmaz.
    Kıskansan bile çok belli etme. erkek milletinin çok hoşuna gidiyor.
    egosu tatmin oluyor...
    Ben hatta aynen şöyle yapıyorum.
    Aşkım bak şu kızın elbisesi hoşmuş.. Bende bu renk bişiyler arıyorum aslında.ama kızda iyi taşımış hani flan yapıyorum.
    ne demişler sakınan göze çöp batar canım....

18. 5 Ocak 2009
  19. PamukPrensesPathem

PamukPrensesPathem 14.02.2011 sözlendik:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    196
    once dıle getırmen ıyı olmus tavrını bılmesı ve bıdaha tekrarlamamsı ıcın
    ama alkolun etkısıyle yapmıs labılır bekı gercekten farkında degıldır ne yaptıgının yada senı uzebılcek kadar yaptıgının
    cok haklısın kırılmakta bende olsam kırılırdım
    ama buyutmemenı sadece ona kırıldıgı bellı etmenı dusunuyorum
    bıdahada yapcagını sanmıyorum ısallah
    mutluluklar bu arada