nasıl davranmayalım :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve kediciq tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : kediciq
  1. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar sevgilim ailesinden birini kaybetti (annesi)senağlama:1no2::gitme:mafoldumben ona naasıl yaklaşabilirim nasıl davranmalıyım 1 ay oldu

2. 17 Şubat 2010
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Mekani cennet olsun, basiniz sagolsun.

Yapacak pek birsey yok güzelim, bu acili yolu sevgilin bir sekilde tek gitmek zorunda.
    Tabikide yaninda ol, ona destek ol ama acisini icinde yasamali...

Bende annemi kaybettim 2 yil olacak.....kimse bu aciyi dindiremiyor....sadece zaman hafifletiyor ve Yaradan sabrini veriyor.

4. 17 Şubat 2010
  5. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    ya çok kötü o öyle olunca bnde kötü oluyorum hani pek bilmmde nasıl destek olunur çünkü bn hep pozitf düşünyorum negtf şylerden kaçıyorum hep bana biraz yardımcı olbilirmisin sennde başın sağolsun cnm mekanı cnnet olsun ne kadar sürede biraz olsun atltır eskye döner :S

6. 17 Şubat 2010
  7. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Eskisi gibi olmaz güzelim...bunu unut....annesini kaybetmis, her zaman her daim yaninda olan insani kaybetmis, o bosluk dolarmi hic?:çok üzgünüm:

Dedigim gibi acisi hic gecmiyor, sadece hafifliyor, en iyi ilac zaman....simdi hersey daha cok taze....suan icin yapman gereken tek sey...yaninda olmak, moral vermeye calismak, teselli etmek!

Birak acisini yasasin, birak aglasin, birak öfkelensin, bunlar cok normal...ama merak etme, kendine gelecek insallah.

8. 17 Şubat 2010
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bu durum onu çok sarsmıştır.
    üzerine gidip özel birşey yapmayın bu sefer daha çok bunalabilir. her yaşta her insan farklı etkilenir. acı aynıdır. ama etkileri farklıdır.

mesela kimi insan yanında çok fazla anneni anlatırsan yanlış anlayıp acısını tazeleyebilirsin.

bol bol onu dinlemeye çalış. biraz rahatlasın zamana ihtiyacı var. kabullenmek kaldırabilmek kolay değil.:gitme:

10. 17 Şubat 2010
  11. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    zaten ben hiç açmıyorum konuyu o açarsa yardımcı olmaya çalşıyorum ama bu seferde bana diyor sanki ben hiç bir şey yaşamamışım gbi davrnıosun bana anlyış gster azcık diyor bnde şaşırdım inş daha iyiy olur kısa zamanda

12. 17 Şubat 2010
  13. kediciq

kediciq Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    ayrıca yaşı 17

14. 17 Şubat 2010
  15. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    moral vermeye çalıştıkça seni yanlış anlayabilir. o yüzden pek yorumda yapma. sende bu acıyı hissettiğini anlamaya çalıştığını yerinin dolmayacağını söyle. olsun geçer zamanla alışırsın hepimiz ölücez bir gün tarzında yaklaşma.

16. 17 Şubat 2010
  17. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    ay yazik arkadasina daha 17 yasinda annesiz kaldi cok zor bir durum allah sabrini versin

18. 17 Şubat 2010
  19. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    hem ergenlik hemde bu sıkıntı. tam hayata atılacak hayatı tanıyıp karakterini yolunu çizeceği yaşlar. bundan sonra ki adımlarında annesi olmadan yaşamak bu düşünce bile üzer onu.
    üstüne gitme canım.