nasıl davransam bilmiyorum :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve seaandsun tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

8 Şubat 2010
    Konu Sahibi : seaandsun
  1. seaandsun

seaandsun deniz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ....111111111111111111111111111

Son düzenleme: 15 Ocak 2011
  2. 8 Şubat 2010
  3. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim ablamdada böyle bir sorun var maalesef,eniştem annesi ne derse o,
    aynı binada oturuyorar ablamların mutfak giderlerini bile annesi gibip pazardan alıyor sormuyor bunların neyi var neyi yok ne alayım diye kafasına göre alışveriş yapıyor eniştme kazandığını olduğu gibi annesine verir o çeviri evi..(annesinin babasının zaten maaşı var hani ihtiyaçlarıda yok)
    ablamda 3 yıllık evli..şimdi ablam tutturdu dayanamıyorum ayrılıcam dedi.
    abim var benim eniştemi çekti bir kenara mademki karına çocuğuna bakamayacak ailenden ayrılamayacaksan niye evlendin dedi,adam gibi karına çocuğuna sen bakacaksın maaşınla kendi evini geçindireceksin dedi..annenlerle altlı üstlü yani eviniz yakın diye böyle olabilir uzak bir yerden ev kiralayın bir deneyin dedi. yoksa ablamın ayrılacağını söyledi,şimdilik iyi davranıyor bakalım ama
    çok zor bişey bilirim canım
    aileden büyükler varsa eşinle güzelce konuşabilir hani sonuçta sizde bir aile oldunuz kimsenin sizin hayatınıza müdahele etmesine izin vermeyin felan diyebilirler..eşinin biraz ailesine karşı seni ve hayatınızı savunması gerekli bence

4. 8 Şubat 2010
  5. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    hayır ıstemıyprum eger tutarsan gıder tek basına oturursun de. al sonra karsına guzelce konus. ıkınızın artık aıle oldugundan. anneısnın cok ıyı nıyetlı boyle davrandıgından ancak artık rahatsız oldugundan ılk olarak talı dılle anlamazsa agzına acı bıber surerek anlat ,

6. 8 Şubat 2010
  7. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eşinizle ciddi anlamda konuşun..kırıcı olmadan ama sert ve kararlı olun.."beraber konuşup karar veriyoruz sonra kendi başına başka kararlar alıyorsun, sana olan güvenimi zedeliyorsun, oturacağımız evi ikimiz seçeceğiz yada burdan taşınmayacağız "diyeceksiniz..

8. 8 Şubat 2010
  9. seaandsun

seaandsun deniz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ailede bu konuşmayı yapacak kimse yok...eşimin abi dedği bi arkadaşı var ona anlattıım durumu o da ben tanıyorum o yıllardır böyle tek çözüm senin atanıp başka şehire gitmen dedi :KK43: eşime kızıyorum 30 yaşında hala kendi başına karar veremiyo.bebeğimiz olacak ve ben kendi karar verme yetisi olmayan bi baba istemiyorum

10. 8 Şubat 2010
  11. seaandsun

seaandsun deniz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ev konusunda akşam annesi aradı yine o eve taşının dedi eşimde biz o evi beğenmedik dedi...tabi bunun çncesinde ben bi sinir patlaması yaşadım o sayede yok dedi ama her konuda bir kavgayla çözülmezki

12. 8 Şubat 2010
  13. seaandsun

seaandsun deniz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    konuşma yaptık evlilik yıldönümümüzde sakince anlattım durumu şuan bizim paramız var ama izinsiz kullanamıyoruz bu senin içinde zor dedim ilk başta altınları vermekle başladı bu durum ve hata olduğunu oda kabul ediyo ama bu konuşmadan sonra hala durum aynı... benim rızam olmadan kooperatife girdiler 1 yıl oldu hala başlamadı mütahit başkasına devretti ve biz 1 yıllık zarara uğradık verilen parada bunlarıda görüyo hala onları dinliyo konuşuyoruz tamam diyo sonra yine aynı

14. 8 Şubat 2010
  15. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim hamilesinde şimdi üzmemeye çalış kendini..
    eşinle güzelce konuşunca tavrını değiştirmeye çalışmıyormu,
    hamilelikte hassas olduğunu felan vurgula ne bileyim hani belki faydası olur..
    ben hamileyken bebekle doğumla vs konularda kitaplar aldığımda eşiminde okumasını sağlardım şimdi bebekle ilgili çok konuda o beni uyarır kitapta böyle yazıyordu der
    canım aklımada biişey gelmiyorki,inşallah seni dinler güzelce konuşup çözüm bulursunuz

16. 8 Şubat 2010
  17. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    ancak 15 yıl geçtikten sonra her istediği yaptırısın dah çok vakit var

erkeklerin hepsi kuş beyinle evlendiklerini ancak o zaman idrak ediyorlar

sabır güzelim sabır​
    a.s.:nazar:

18. 8 Şubat 2010
  19. seaandsun

seaandsun deniz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hep bu anası yüzünden sorun yaşıyoruz hamileliğim falanda umurlarında değil anası bana hastaneye çok sık gitme diyo para gidecek diye çıldırcam çok stresliyim ya