Nasıl Düzelir Bu Sorun?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Dou_You_Wanna tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

29 Mart 2010
    Konu Sahibi : Dou_You_Wanna
  1. Dou_You_Wanna

Dou_You_Wanna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    konu halledildi

Son düzenleme: 12 Şubat 2013
  2. 29 Mart 2010
  3. Hermia

Hermia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Tutku karşılıklı oluyor yani yaşadım hem de aynısı tıpatıp aynısı ve ben çabalamaktan korktuğum için o elini çekince ben sırtımı dönüp uzaklaştım. Önce kendine bir kez sor. Eğer gerçekten seviyorsan ve yeterince çabalarsan düzeleceğine inanıyorsan sırtını dönüp gitme. Ben şimdi çok pişmanım ama dönüşü yok. Tutku bittiyse dönüşü olmaz lafına inanmıyorum çünkü her aşkı yeniden alevlendirmenin bir yolu vardır yeter ki doğru noktalara dokun...

4. 29 Mart 2010
  5. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hermia çok teşekkür ederim canım yorumun ve önerin için. Çabalamaktan vazgeçmiyorum asla. Bugün sürekli mesaj attım ve benden mesaj geldikce çok çok sevindi ama ne bileyim korkuyorum galiba canım mafoldumben

6. 30 Mart 2010
  7. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bu çocuk dengesiz yaa güzelim bunun sorunları var sende sorun yok
    bi çok arıyosun diye kızıyor azarlıyor
    sonra da arayıp sormuyorsun diye alınıyor
    aklın varsa dön kaç

8. 30 Mart 2010
  9. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    valla ben anlamadım seni özelden arayan kim neden arıyor sevgilin neden dengesiz anlamadım hiçbişi:umursamaz:

10. 30 Mart 2010
  11. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    tatlım kendimi sevgilinin yerine koyarak düşündüm, ne istediğini daha iyi anlayabilmek için. anladığım kadarıyla senden yoğun ilgi göstermeni istiyo ve bu yüzden senin değişmen için 3 yol denemiş bu çocuk.
    Önce konuşmayı denemiş, şöyle şöyle gün içinde ne yaptığını öğrenmek istiyorum diye açık açık konuşmuş.
    Sonra o ilgilenmediğinin boşvermişliliğinin hala sürdüğünü düşünmüş ve kendi kendine acaba başkası mı var diye bi güvensizlik oluşturmuş ve seni denemiş.
    Öyle bir şey olmadığını anlayınca da kendince sana senin gibi davranarak senin değişmeni sağlamaya çalışmış.Yani ona göre sen onu pek arayıp sormuyomuşsun ya, aklı sıra aynısını o sana yapıp ''gör bak nasıl oluyomuş'' demek istiyor bence.Yani aslında ona göre sorununuz çözülsün diye yapıyor bunu.
    Bu sorun nasıl mı düzelir?Al karşına sevgilini.Açık açık konuş, durgunlaştığını ona söle.Ona onu sevdiğini ve bu durgunluğun onunla bi ilgisi olmadığını hissettir.Belli ki sevginden şüphe etmiş,üzülmüş,içinden onun için ne yapmak geliyosa onu yap,eminim çok sevinicek ve aranız düzelicek canım.:1hug:

12. 30 Mart 2010
  13. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    çok arıyonuz mu bu arıza tipleri? hadi buldunuz defedin ayol. aaa bacılar, kendinizi yokediyosunuz bu adamlar uğruna.

14. 30 Mart 2010
  15. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ıki gün önce telefonda şöyle birşey söyledi bana. Bunları sen bazı şeyleri anla diye yapıyorum. Yoksa yapmam dedi. Beni nete çağrıyo, msn de görüşürken bir bakıyorum bana sinir olduğu, kıskandığı şeyleri bir bir sıralıyor. Ama kıskanıyorum diyerekyapmıyor. Öylece birden bire sıralıyor. Artık dayanamayıp sordum kıskanıyor musun, şüpheleniyor musun diye. Evet dedi. Onu şüphede bıraktığım için özür diledim ve sordum neyden şüphelendiğini sordum. Gayet samimiydim bunda, bunu onada belli ettim. Şüphelerinin saçma sapan şeyler olduğunu söyledi bana. Ama kendime çeki düzen vermeme rağmen hala aynı hala aynı. Dün akşam mesai bitiminden sonra eve geldi. Saat biraz geçti. 11 e geldi. Yarında 7 de işi var gene. Hadi yatalım artık dedim. Günlerdir beynimi didikleyen beni erken yatırmıyosun diye alındığını, bu durumun zoruna gittiğini söyleyen adam gitti, benimle sohbet etmek istediğini söyleyen eski aşkım geldi. Ama ders vermem lazım ona. Yattım ben erkenden. O uyudumu artık bilmiyorum. Mesaiye kalacağını söylediği gün bi arkadaşına verdi telefonu ve denettirdi beni. Ortaya bir yalan attı. Bakalım cidden böle bişe varmı diye.. O olaydan sonrada bir daha deneme olmadı zaten.

16. 30 Mart 2010
  17. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    şüphe duyduysa içinde bitirmiştir. kendileri çok namuslu ya. salla yaa.

18. 30 Mart 2010
  19. Dou_You_Wanna

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ıçinde bitirdiğini snamıyorum fiyonk_cum ya, ama ne biliyim böyle bir tuhaf, kaçan kovalanır tajtiğini yapıp ilgimi yeniden üzerine çekmeye çalışıyor. Ama benim ilgim zaten onun züerinde. Anlayamıyor bunu bir türlü.