nasıl emzirecemm

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve yexsxilxoxzen tarafından 20 Haziran 2008 başlatılmıştır.

20 Haziran 2008
    Konu Sahibi : yexsxilxoxzen
  1. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar 31 haftalık hamileyim dogum yaklaştıkça benide bi korku sardı ama bebegimi nasıl emzirecem diyeee. çünkü benim gögsümün ucu yok içinde bebegim nasıl tutacak gögsümü korkuyorum almaz aç kalır başka şeylere yönelirim diyee. acaba gögsümün ucu çıkarmı çıkmazsa ne yapabilirimmm :uhm:

2. 20 Haziran 2008
  3. _SakURa_

_SakURa_ Reyyan - İsmail Kerem <3 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    valla ortada ne bebek var ne de projesi ama ben de şimdiden bunu düşünüyorum :roflol: bilen varsa yardım ederse çok çok seviniriz :-)

4. 20 Haziran 2008
  5. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım merhaba,artık göğüs ucunun olmaması sorun değilkii,silikon uçlar var takıp emzirebilirsin,gerçi miniğin öyle bi çekerki annesi çıkarır uçları merak etme sen hiç ,onlar canlarının kıymetini bizden daha iyi bilirler,rabbim hepimizi bir avazda kurtarsınn:nazar:

6. 20 Haziran 2008
  7. lebis

lebis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    AMİNNNNNNNNNNNNNNN:1rolleyes:

8. 20 Haziran 2008
  9. EU3

EU3 Guest

canım bi yerde okudum doguma yakın gögüs ucun yoksa gögüs ucunu germe masajını yaparsın o belki çıkarır olmazsada arkadşımızın dediği gibi silikon uçlardan kullanırsın benim eltimde 3 ay önce dogum yaptı onunda gögüs ucu yoktu 40 ı çıkana kadar silikon uç kullandı şuan rahatlıkla emzirebiliyo.. böle şeyleri kafana takma saglıkla bebişlerimizi kucagımıza alalımda gerisi kolay inş....

10. 20 Haziran 2008
  11. şeker...göğüs ucundan ememyecek ki yasakkelime
    aman ha!!! o zaman da "ay göğüslerimde çatlaklar oluştu, ay sütüm gelmiyor, emzirirken acı çekiyorum" dersin...

bebiş göğüsünün kırmızı bölgesinin tamamını ağızına alacak, almasını sağlayacaksın, yani bu durumda göğüs ucu yokmuş, içindeymiş hiç farketmiyor.
    sonra öyle çop çop emince göğüs uçalın da çıkar :1rolleyes:

mucukkk

12. 20 Haziran 2008
  13. Bak şeker bir de bu resim var...
    oarada görüyorsun göğüsünün ne kadar bebişin ağızının içinde olması gerektiğini.
    bebiş göğüs ucunu kamış gibi kullanmıyor!!!!
    o memişin kırmızı bölgesine dudaklarıyla sağma hareketi yapması gerekiyor, elleriyle yapamaz ya!!
    hani biz inek nasıl sağıyoruz.... ya da hiç emen kedi yavruları gördün mü? patileriyle memeyi sağıp ağızlarına akıtıveriyorlar sütü.
    Bizim bebişler de öyle yapacak, bizi dudaklarıyla sağmalarınıa izin vereceğiz, ya da zemin oluşturacağız

şekerler bu linke tıklayabilir misisniz resim için, buraya yerleştiremedim :eek:

http://img53.imageshack.us/img53/5692/9a94ecb6ad7726largeja7.jpg

14. 20 Haziran 2008
  15. yexsxilxoxzen

yexsxilxoxzen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok saolun kızlarrr iyiki varsınızzzz çok rahatladımm

16. 20 Haziran 2008
  17. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Keşke iş emzirmeye kadar gelse canım sabırsızlanıyorum artıkkkk:dance::dance:

18. 20 Haziran 2008
  19. evet ya, nasıl sabredeceğiz daha 1,5 ay...zaman da geçmek bilmiyor, hele bu sıcaklarda bir de...
    şöyle elimize alsak da mıncıklasak mıncıklasak..ama kıyamayız ki...mıncıklamak da sonra:sm_cool::sm_cool::sm_cool: