Nasıl Foto Eklerim/Kızımın odası hazır

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve FONDILYA tarafından 3 Ocak 2010 başlatılmıştır.

3 Ocak 2010
    Konu Sahibi : FONDILYA
  1. FONDILYA

FONDILYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar.. Kızımın odasını hazırladım. Bi güsel fotolarını da çektim.. Ama bir türlü buraya eklemeyi başaramadım. Birden fazla yolu varsa hepsini paylaşırsanız ben de sizlerle canım kızımın odasının görüntülerini paylaşıcam..
    Şimdiden teşekkürler..

2. 3 Ocak 2010
  3. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım gelişmiş cevap bölümüne giriyorsun. orda gülen yüz resminin yanında bi ataç resmi var. ona tıkla. gözat tan ekleyeceğin resmi seçip yükle ye basıyorsun ve az bekliyorsun. eklenti aşağısında yazıyor ve pencereyi kapat diyorsun. o senin mesajına eklenmiş oluyor. bi dene bakalım olacak mı

4. 3 Ocak 2010
  5. FONDILYA

FONDILYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    önce kendime aldığım pijamaları ekliyim die düşündüm. kızımın odasının fotolarını akşama eklicem. sabahlık pembe kapşonlu olan

Ekli Dosyalar:

6. 3 Ocak 2010
  7. GIYMATLIM

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    çok güzelmiş güle güle kullan. ne kadara aldın acaba?

8. 3 Ocak 2010
  9. FONDILYA

FONDILYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım çok teşekkürler..
    foto eklemeyi de başardım sayende:)
    aldığım diğer iki pijamayı da ekledim. pijama isimli dosyadaki en soldaki ve pijama iki isimli dosyadaki en sağdaki pembe pijamanın kırık beyazını aldım. üçüne relaxmode da 190 tl ödedim. ortalama 60 TL ye mal oldu. sadece sabahlık sanırım 70-75 TL civarıydı. ilk dosyadaki pijamayı hastenede kırık beyaz olanı mevlütte giymeyi düşünüyorum. Allah nasip ederse.

Ekli Dosyalar:

10. 3 Ocak 2010
  11. GIYMATLIM

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    rica ederim öğrendiğine göre artık bol bol foto bekliyoruz :)
    seni çok zevkli buldum canım maşaallah hepside bir birinden güzel.. çok hoş ve farklılar.. evet fiyatları biraz yüksek ama hiç değilse bi değişiklikleri var, normal pijamalar bile 40 lira olmuş artık.. böyle özel olanların azcık süsü püsü oluyor hiç değilse..
    sen şimdi onları gelene gidene gösteriyorsundur.. açtığın zaman bi kerede kendin çekip gösterirsen yakından görmüş oluruz.. gelecek günler için fikir sahibi oluruz inşaallah yerimseniben

12. 3 Ocak 2010
  13. FONDILYA

FONDILYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen de hamilesin dimi cnm? relaxmode.com adresine girmeni şiddetle tavsiye ederim. Benim aldıklarım bu fiyat ama.. daha uygun fiyatlılar da vardı. bir de her dönem bir kampanya oluyor mutlaka. zevk konusunda sölediklerin için teşekkürler:) benim doğuma 4 hafta kaldı.senin son durum nedir?hemen hemen herşeyim hazır sayılır. düzgün fotolarını ayrıntılı şekilde çekip en kısa zamanda eklicem.ama şimdilik bir iki şey daha ekliyim.

Ekli Dosyalar:

14. 3 Ocak 2010
  15. Chocuk

Chocuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    108
    çok beğendim takımı güle güle kullan.
    Peki bu relaxmode u nerden bulabilirim, mağazası mı var?

16. 3 Ocak 2010
  17. FONDILYA

FONDILYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Chocuk mrb. izmir desin galiba dimi? bi de bankacısın galiba? yanlış görmediysem:)
    relaxmod un bostanlı camisinin yanında bir mağazası var. ben ordan yaptım alışverişimi. ama izmirde birkaç mağazası var die biliyorum. sen ne tarafta oturuyorsun?

18. 3 Ocak 2010
  19. GIYMATLIM

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    son eklediklerinde çok şirin küvetinize bayıldım, resimde biraz küçük duruyor ama öyle değildir dimi
    ben geçen hafta bi düşük yaptım canım.. ama buradaki annelerin aldıklarına bakarken onlarla beraber seviniyorum ve hayal kuruyorum :)