Nasil Güvenirim? :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve aylin90 tarafından 18 Mart 2009 başlatılmıştır.

18 Mart 2009
    Konu Sahibi : aylin90
  1. aylin90

aylin90 facebook/AyLinFotografie Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    Merhaba Kizlar, Hanimefendiler, Ablalar... ben Yeni katildim Araniza... Almanya da Mimarlik Cizimci olarak calisiyorum. Kisaca tanittim kendimi....

Sorunum $u... Tanistigim yeni biri var. Henüz dogruduruz Canli görüsmedik... Smsle$iyoruz. Veya MSN de Sohbet ediyoruz. Ben A$ik olmaktan korkuyorum. Daha dogrusu Güvenmeyi Basaramazsam.... Sevip de Terk edilmekten korkuyorum. Önceden Bi kac kez sevmistim ama Degerimi bilmediler. Belkide benimde hatalarim olmustur.. ben bi insanin üzerine cok düsüyordum. Simdi hattinden fazla deger vermemeyi ögrendim.
    Ve simdide bu kisiye kendimi kaptiririm diye korkuyorum. Kendimi mesafeli tutuyorum. tutmaya calisiyorum daha dogrusu.
    Nasil güvenebilirim ona? Hangi davranislarindan onun Güvenilir oldugunu anlarim az cok? Sorunum bu... ZAMAN diyeceksiniz. Elbetteki Zaman gerekir. Ama bi kac ip ucu verirseniz, cok sevinirim. Beni Ciddi olarak tanimak istedigini söyledi. Ciddi oldugunu nasil anlarim? Neler yaparsa Cekilmeliyim uzaklasmaliyim?
    Ne demek istedigimi ve ne durumda oldugumu umarim anlamissinizdir, dile getirmeye calistim :) Tsk ederim simdiden.

(kendisi benden 6 yas büyük (benim icin sorun degil, ben yasca olgunum, uyum saglayabilirim) güzel bir meslegi var. ben zonguldakliyim, kendisi sivasli, 20 dakika mesafede oturuyoruz, fazla degil, ben kova kendisi boga burcu)

Tskler

2. 18 Mart 2009
  3. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Ciddi olduğunu anlamak için zaman gerekir dediğin gibi,birde ailenle tanışmak istemesi......................

4. 18 Mart 2009
  5. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    Korkunun ecele faydası oLmaz demişler tatLım, sevmekten asLa korkma, sevip de kıymet biLmeyenler kaybetmekten zaten korkan kişiLerdir bunu ßilesin.. Bu yüzden zamana bırak, hayırLısı olacaksa zaten o da sen de ona aşık oLursunuz(!)yerimseniben

6. 18 Mart 2009
  7. EU1

EU1 Guest

acaba dogru kısı mı dıyorsun anladıgım kadarıyla

ıpuclarını sen versen ?
    nelerden bahsedıyor mesela.

8. 19 Mart 2009
  9. aylin90

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    daha cok konusamadik ama düsünceli biri
    telefon acmadan önce soruyor hep arayabilirmiyim müsaitmisin diye.
    pazar günü ve carsamba günü bütün gün birseyler yapicaz konusucaz anlasicaz tanisicaz
    kendisi hoslanmadigi seyleri söylüyo, hosuna gitmeyen seyleri söylüyo... kiskaniyo... öyle aceleci biri degil, tanimak istiyor. hayirlisiyla olur taniyalim birbirimizi diyor...
    hatta sey dedi :) ekim de kuzenimin dügünü var sizin orda... eger kismetse iyi anlasirsak oraya beklerim seni diyo :) yani umuyorki iyi anlasalim ve teklif etsin...
    ben teklif felan beklemiyorum zaten, öncee cok iyi tanimak ve arkadas olmak GÜVEN vermek istiyorum. kendimi onun yaninda emniyetli rahat huzurlu hissediosam asik olabilirim belkide... ama önce o olsun :) yoksa aci cekerim :) :p

terbiyesizce birsey demedi simdiye kadar. sadece birazcik emir vermeyi seviyo ve karsidakininde uygulamasini istiyo :) boga burcu iste :) tabiki bende yüz vermicem tepeme biner :)

10. 19 Mart 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ah be güzelim keske bunun bir formülü olsa....ne yanlis evlilikler olur nede ayriliklar:nazar:

Bilemessin...hayalindeki erkegin özelliklerini tasisada ilerde ne olacagi belli olmaz...
    Basli basina bir sans oyunu bu...:kahve:

Ancak ayni cati altinda yasadiktan sonra anlarsin tam olarak....lakin o zamanda is isten gecmistir:kahve:

12. 19 Mart 2009
  13. pamuksekeri

pamuksekeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kesinlikle katılıyorum.Evlenmeden bunu asla anlayamazsın ve evlilik düşünüyorsan da ailesini iyice tanımanı öneririm.Sonuçta ailelerle de evleniyoruz ve mutlulukta veya mutsuzlukta aileler çok önemli rol oynuyor.

14. 19 Mart 2009
  15. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    valla birşeyler yaşamadan görüşmeden bilemezsin..
    insanı hisleri yönlendiriyor. maalesef bazen yanlış yönlendiriyor..

ama boğa burcu erkeğini severim:smiley-cool:

16. 20 Mart 2009
  17. aylin90

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    evet haklisiniz. Evlenmeden bilemeyiz. Ayni cati altinda yasamadan huylarini zaten ögrenemeyiz. Erkeklerimiz evlendikten sonra NASIL OLSA BU BENIM diyip istedigini yapabiliyor! Meslegimi elime aldim sayilir yakinda. Özgürlügümü korurum. Kimseyede muhtac kalmam. Ezdirmemde. Saygili efendi bir kizim. Karsimdakininde böyle olmasini isterim. Pazar günü bulusucaz, bakalim nasil davranyior bana. Yasca büyük benden, masustan böle istiyorum cünkü kendim de olgunum. olgunlarida severim. Yasina göre olgunmu görecez :) ama düsünceli biri. aramadan soruyor. Kirmamaya calisiyo.
    Her sabah sms atiyor günaydin diye...

BOGA BURCU ERKEGINI taniyan varmi? ben okudum yorumlari, cok inatciymis ve dediklerini yaptirmayi severmis, diktatörmüs... simdiden karisiyo ortaya fol yok yumurta yok, yüzmeye gitmeyecekmisim, tirnaklar uzun olmicakmis boyali olmicakmis :) hosuma gidiyor aslinda, problem degil benimicin, yasaklayabilir. makyajima karismasinda :KK66:

yüz vermiyom ama hemen, yarin dügün var (benim degil bi tanidign :) ), calisiyo aslinda ama gercekten istese gelir bence... ama yorgunsa birsey diyemem.

hayirlisiii,. hayal kurmuyom :)

18. 20 Mart 2009
  19. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Aşka düşkündürler.Yemek onlar için çok önemlidir.Boğa gırtlağı temsil eder astrolojide.
    Yedikleri yemekte çok seçici ve lezzeti ararlar.Sinirlerine hakim olamazlar ama bu geçicidir..............