Nasıl hakkından gelinir böyle insanların?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU3 tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

2 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Arkadaşlar merhaba.tecrübelerinize güvendiğim için kararı sizlerden yardım istemekte buldum.ben çevresi tarafından genelde sevilen,kimseyle kötü olmak istemeyen kendi halinde neşeli bir genç kızım.iş haricinde kursa gidiyorum haftasonları.kurs ortamımı çok seviyorum,ordan da birsürü arkadaşım var.benim için bulunduğum ortamdaki huzur herzaman çok önemli olmuştur.ama sınıfa diğer sınıftan insanlarda eklendi bu dönem.aralarında birtane çift var.çıocukta poroblem yok ama kız sürekli benle uğraşıyor,laf sokmaya çalışıyor,günaydın diyorum cevap vermiyor..sınıfta sanki bir yarış halinde,aynı çocuklar gibi davranıyor.geçende geldi dibime oturdu,çocuk gibi ayagını benim ayağıma yaklaştırdı bende yan tarafa çektim ama hiç ilgilenmemeye başladım bu kısla yani hiç o yokmuş gibi davranıyorum ki çok güzel bi ortamımız var zaten herkez etrafımda sağolsunlar.neyse bu kız sıf bana pardon demek için ayaklarını ayagıma çarptı hızlı birşekilde ayy pardon dedi ve dönüp yüzüne bile bakmadım hiçbişey yokmuş gibi.şimdi de bana bakarak yanındakilere bişeyler fısıldıyor sürekli arkamdan iş çeviriyor gibi..ben anlamıyorum ya bu insanların işi gücü yokmu 22-24 yaş arasıyız buarada lise çağlarıa değil yani.ben böyle insanlarla nasıl başedicem.neyapılır böyle insanalara..seviyesine düşsem rezil ederim onu ama o seviyelere inmek istemiyorum çünkü ortada hiçbişey yok..
    siz olsanız aynı ortamda sizinle sürekli problem yaratmaya çalışan bu tür insanlara nasıl karşılık verirsiniz..?
    şimdiden teşekkür ederim.

2. 2 Mart 2009
  3. vallahi ben hiç kale almam bunuda ona hissettiririm..
    o ona yeter artar bile ..:nazar:

4. 2 Mart 2009
  5. EU3

EU3 Guest

Selda bunu ona nasıl hissetirirsin peki,yani benim huzurumu kaçırıyor tanımadığım bir insanın sebep yokken benimle uğraşması.
    kaaleye almadığını nasıl gösterirsin?

6. 2 Mart 2009

7. canım benle uğraşıyosa zaten beni kıskanıyordur. bunla bile mutlu olabilirsin. yaptığı herşeye gülerim ve sorarım şakayla karışık noluyor kuzum benle mi uğraşıyorsun bana mı öyle geliyor derim . ama bunu sıcak samimi esprili bi tavırla sorarım.o anlar anlayacağını..
    sen rahatsız olur olursan onun bu tavrından yüzünde sorgulayan endişeli bi ifadeyle dolaşırsan ortalıkta o buna devam edecektir.
    enn en gülümseyen halinle ol onun yanında.kıskanıldığını unutma..:nazar:

8. 2 Mart 2009
  9. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Yerinde olsam çekerdim bir köşeye amacını sorardım, siz böyle yaptıkça daha çok üzerinize gelecektir, ama uğraşmayı seviyorsanız devam edin, o şimdi ilgilenmeyince çıldırıyordur.

10. 2 Mart 2009
  11. yaseminnnnn

yaseminnnnn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    valla canım çekerdim bi kçşeye benle ne derdin var lan senin derdin baktım tersleniyo yağımın altına alırdım valla h,ç affetmem böle insanları çünkü pnlar bundan anlarlar bak ozman sana bulaşabiliyomu

12. 2 Mart 2009
  13. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.145
    Ödül Puanları:
    188
    deli mi ne allaallaaa kompleksli heralde

14. 2 Mart 2009
  15. EU3

EU3 Guest

Yasemin ozaman ortalık çok karışır.çünkü hiç anlaşamadığı bir sevgilisi var yanında dayı gibi,ufak birşeyde o da zıplıyacaktır eminim ee busefer erkek arkadaşım duyucak olaylar uzayıp gidecek ortada hiiç bişey yokken.hay allahım bazı insanlar neden bayılır huzursuzluk yaratmaya anlamam

16. 2 Mart 2009
  17. Sonbahar24

Sonbahar24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sende otur konuş güzellikle,neden böyle yapıyorsun diye
    baktın yine devam ediyo,o zaman başka şeyler düşünürsünsengözlerimebaksanab

18. 2 Mart 2009