nasıl hareket etmeliyim bilmiyorum :(

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve cimcime8989 tarafından 3 Eylül 2010 başlatılmıştır.

3 Eylül 2010
    Konu Sahibi : cimcime8989
  1. cimcime8989

cimcime8989 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar sizce bir ilişkide iki tarafta her yönden birbirine denk mi olmalı? bunun istisna tarafları yokmu hiç? yorumlarınızı bekliyorum...

2. 3 Eylül 2010
  3. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Hangii konuda denklik

yaş mı
    eğitim mi
    kariyer mi

biraz daha şeffaflık
    :1closedeyes:

4. 3 Eylül 2010
  5. cimcime8989

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    88
    maddi durum bakımından.erkeklere göre olmaz kardeşim,erkek kadından üstün olmalı.iki kişi anlaşabildikten sonra bunun ne kadar önemi var?bu gibi bi durumla karşı karşıyayım da fikirlerinizi almak istedim.

6. 3 Eylül 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

bayanlara göre sorun yok ama erkekler maddiyat konusunu sorun yapıyorlar. genellemeyeyim ama yapanlar var.

eğer ikiniz bu konuda hem fikirseniz , karşı taraf arkadaşlarının dolduruşuna gelmeyecekse sorun yok. her konuda anlaşıyorsanız aranızdaki tek sorun buysa önemli değil bence.:umursamaz:

kişilik yapısı, tercih edilen yaşam biçimleri ve hayat seçimleri denk olmalı.:nazar:

8. 3 Eylül 2010
  9. cimcime8989

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    88
    bunun haricinde anlaşamadığımız hiç bir nokta yok kesinlikle ama 4 yıldır bir insan sürekli aynı şeyi söyleyip durur mu.evet birbirimizi seviyoruz bu kısmı tartışılmaz ama bu konuda çok zıt fikirlere sahibiz.herkes birbirine denk olmalı diyo başkada bişey demiyo.benimde Allaha şükür maddi durumum iyi ailemin tek çocuğuyum ama o beni kendinden üstün gördüğü için bu ilişki ileriye taşınmıcak sanıyorum :2:

10. 3 Eylül 2010
  11. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

o düşünüyorsa durum kötü malesefbilmiyorumkismile

evlensen bile başına kakacak biri.

o ne iş yapıyor siz ne iş yapıyorsunuz ? işinde yükselebilecekse destekleyin hatta arkasından ittirin sırnaşık şey

12. 3 Eylül 2010
  13. cimcime8989

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    88
    onun tek derdi maddi durum bakımından denk olmamamız.ben şu an çalışmıyorum,2 yıllık üniversite mezunuyum 4 yıla tamamlıyorum,o lise mezunu.eğitim konusunda bi problem yaşamıyoruz bi sorun yok ama iş maddi duruma gelince davul bile dengi dengine.4 yıldırda birlikteyiz ama işin sonu hüsranla bitecek diye tahmin ediyorum.

14. 3 Eylül 2010
  15. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    zor...

bu sebepten dolayı çalışmamanı istese çalışmaktan vazgeçer misin ?

çalışmasan onun sana sağlayacağı hayattan memnun kalacak mısın ? alıştığın düzeni sağlayabilecek mi veya sağlamasa da ömür boyu "o yanımda ya yeterli" diyebilecek misin?

eğer böyleyse bu şekilde ikna etme yoluna gidebilirsin. yoksa davul bile dengi dengine diyorsa senden vazgeçmeye meyletmiş bir kere.CADIARZU

16. 3 Eylül 2010
  17. cimcime8989

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    88
    keşke çalışma konusunda problem yaşıyo olsaydıkta bunu tartışsaydık onunla.o zaman bi şekilde halledilebilirdi bu konu. ama dediğim gibi işin içine maddi durumlar girince ona göre ben baskın kalıyorum yanında ve olmuyo.bazen madem bu kadarını söylüyo o zaman çıkıp gitse hayatımdan diyorum ama onuda yapmıyo,yapamıyo daha doğrusu.bu durumdan dolayı bu zamana kadar ayrılıklarımız oldu ama her seferinden nasıl olduysa yine bir araya geldik.nolucak bu işin sonu bilmiyorum.etrafta bu gibi durumda olanları görüyorum ben mutlaka tatsızlıklar oluyo diyo...

18. 3 Eylül 2010
  19. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

enine boyuna düşünsün o zaman. seni yıpratmasınkötükedihüso

erkekler ... ne yardan geçerler ne serden:eek:klava: