Nasıl moralini düzelteceğim?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve karisx tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

10 Haziran 2010
    Konu Sahibi : karisx
  1. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    erkek arkadaşım iş yerinde patronuyla sürekli sorunlar yaşıyo, en sonunda artık yeter istifa edicem dedi, gerçekten morali çok bozuk, çünkü borçları var, ev arkadaşlarıyla kalıyo; evin kirası, faturası, alışverişi falan derken sürekli paraya ihtiyacı oluyo, ama canına da tak etti artık 6 aydır bütün zorluklara rağmen çalışmaya devam etti, hatta patronu yarı yolda bırakmak doğru olmaz diye önüne gelen iş fırsatlarını da geri çevirdi; hemen iş bulmam lazım yoksa işi bırakamam ama daha fazla tahammül edemicem diye sürekli dert ediyo, moralini bozuyo; nasıl teselli edebilirim onubilmiyorumkismile

2. 10 Haziran 2010
  3. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Bişey demene gerek yok sonuçta onun sevgilisisin.
    En kötü gününden yanında olarak iş stresini unutturarak yeterince yardımcı olabilirsin.
    Daha fazla bişeyler yapmak istiyorsun bu aralar onun sevdiği şeyleri yapın birlikte.

4. 10 Haziran 2010
  5. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    şu anda başka bi şehirde malesef, yanında bile olamıyorum, çok üzgünüm yaamafoldumben

6. 10 Haziran 2010
  7. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    Telefon ile yeterince yanında olabilirsin tartışmalardan uzak dur yeter yerimseniben

8. 11 Haziran 2010
  9. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ıçerik nedeniyle " Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz " Bölümüne taşınmıştır.

10. 11 Haziran 2010
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Bence kendisine hiç karışmayın yeterli..Koskoca adam istifa mı eder,yeni bir iş mi bulur yoksa aynı işine devam mı eder kendi bilir..
    Siz sessiz kalın sadece..
    Adamın kendi hayatı sonuçta..

12. 11 Haziran 2010
  13. concordia

concordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Böyle zor bi durumda morali kolay kolay düzelmez ama sen onun yanında oldugunu gösterirsen belki bi nebze olsun rahatlar.
    En güzeli bu konudan hiç bahsetmemek,bırak o anlatmak istediginde anlatsın...

14. 12 Haziran 2010
  15. Lullaby

Lullaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bence onunla güzelce konuş ve akıl ver. madem mutsuz işinden ayrılsın ama önce yeni bi iş bulsun kendini güvenceye alsın kesinlikle. sonra da yok zor durumda bırakmayayım fln diye düşünmesin bu dünyada kimse kimseyi takmıyor o da önce kendine baksın bencil olmak gerek. iş bulana kadar daha sabretsin azcık daha. sana açılmasını sağla anlatsın sana olayları iş bulana kadar o zaman rahatlar sen de destek olursn

16. 12 Haziran 2010
  17. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    bu kadar sorunu varken sızde kavga etmeyın yeter tatlım
    ne herseyını cekebılcek cefakar kız ol
    ne de herseye vır vır eden sorunlu kız ol
    destegını ılgını ver yeter

18. 12 Haziran 2010
  19. karisx

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    zaten tartışma falan olmuyo, 2 gün önce aradım arkadaşının yanındaydı, sesi baya iyi geliyodu, aşkım ben eve gelince seni ararım dedi, hatta ben uyucam yarın konuşsak falan dedim, yok uyumazsın konuşuruz dedi ama aramadı ben aradım meşgule düşürdü sonra mesaj attı, biraz yalnız kalıp kafamı dinlemek istiyorum, anlayışlı olcağına eminim seni seviyorum diye, bişey demedim dün mesaj attım hala yalnız kalmak istiyomusun aşkım diye, bugün iyiyim sesini duymak istiyorum diye cevap yazdı hatta dün için kusura bakma dedi, ama bi tartışma olmuş galiba akşam morali bozuktu yine arkadaşlarıyla halı sahaya falan gitti yine konuşamadık... aslında önceden çok anlatırdı yaşadığı problemleri bu sefer çok ciddi sanırım merak da ediyorum ama dediğiniz gibi o ne zaman istiyosa o zaman anlatsın sıkmamaya çalışıyorum...