Nasil Tanistiniz?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve sulebeyza tarafından 18 Ekim 2006 başlatılmıştır.

18 Ekim 2006
    Konu Sahibi : sulebeyza
  1. sulebeyza

sulebeyza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    KIZLAR KOCALARINIZLA NASIL TANISIP EVLENDINIZ

2. 18 Ekim 2006
  3. areen

areen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    55
    Ödül Puanları:
    113
    benim kocam değil ama evlenmeyi düşünüyoruz. biz okulda tanıştık ve birbirimizden aynı anlarda hoşlanmışız amaozaman birbirimizi tanımadığımız için söyleyememiştik aradan bi 4 ay geçti ve çok yakın bi arkadaşım bi bahaneyle evrenle tanıştı zaten tanışmamızdan 1 hafta geçti geçmedi hemen çıkmaya başladık şimdide 2 seneden beri güzel bi şekilde devam ediyo ilişkimiz ve bu mart veya nisanda nişanlanmayı 2007 mayıstada evlenmeyi düşünüyoruz......

4. 18 Ekim 2006
  5. aybala

aybala Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :Roflol: :Roflol: valla ben görücü usulü evlendim ama eşimden ve ailesinden çok memnunum iyiki varlar iyiki evlenmişim tam 15 yıl oldu 2de canavarım var çok mütavazi hayatımız var yarışmacı arkadaşlara kolay gelsin

6. 18 Ekim 2006
  7. canavar

canavar Yılmak yok. Yola devam... Pro Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    353
    ben bir kuyumcuda çalışıyordum yan dükkana gitmiştim oturmaya oda oraya geldi muhabbet falan ettik benden hoşlanmış meğersem:bigeek2: sonra beni çarşıda yakaladı akşam vapura bırakmayı teklif etti ben tamam dedim ama randevuya gelmedi :eek:klava: ertesi gün hatırlamış randevusu olduğunu :mad: neyse böle git gel sohbetler ile 8 ay geçti evlenmeye karar verdik 2 ay içinde nişan ve düğün :teytey: oldu ben 2001 aralıkta tanıştığım eşimle 2002 ekimde evlenmiştim:çiçek: şimdi ilk günden daha mutluyum:1hug: bir kızımım birde oğluşum var.:nazar:

8. 18 Ekim 2006
  9. Bencitlembik

Bencitlembik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir kurban bayrami günü ailesi ile bayramlasmaya gelmislerdi ben ilk kez ogün gördüm aslinda niyetleri bana bakmakmis ve 4 gün sonra yildirim nikahla evlendik . 18 sene oldu ...

10. 18 Ekim 2006
  11. potitive_women

potitive_women Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha henüz tanışamadığım bi eş adayım var , şu sanal alem de herşey boş işte kameradan fotodan felan idare ediyos :)))
    Nasıl tanışmak isterdim ; Şöle rumantik bi ortamda birbirimizin kim olduğunu bilmeden tanışıp aşık olup sonra nette tanıştığımızı öğrenip :bigeek2: , anlaşıp evlenmek isterdim .sıradan ilişkiler bana göre değil :biggrin:

12. 19 Ekim 2006
  13. ELİZ

ELİZ Guest

Selam Kizlar
    Ben Eşimle Cep Telefonu Sayesinde Tanişmiştim.cep Telefonlari Yeni Çikmişti Yil 1997.
    Babam Çok Sevdiği Biricik Kizina Hediye Bir Cep Telefonu Almiş Görünce Sevinçten Çildirdim.fakat O Zamanlar Kontör Olayi Falan Yok Hatli Telefonlar Hattinin Açilmasi Içinde Ptt Ye Gitmen Gerekiyor.babam Telefoncuyu Tarif Etti Orda Bir Genç Var Ona Git Bu Evraklari (ikametgah,kimlik Fotkokopisi V.s....)götür Hattin Açilacak Dedi.gittim Müşterisiydim Sonra Karisi Oldum.ama 4 Yillik Evliliğim 3 Yil Önce Malesef Bitti Ve Boşandik Yaşadiğim Hiç Bir Şeyden Pişman Değilim Çok Pozitif Bir Insanimdir.böyle Oldu Bana Çok Büyük Ders Oldu Şuan Ailemle Yaşiyorum Çalişiyorum Çok Mutluyum Tek Sorunum Boşanmiş Genç Bir Bayan Olmanin Zorluklari Ama Kendimi Çok Güçlü Hissediyorum Ve Önüme Çikan Bu Zorluklara Karşi Ayakta Kalmayi Biliyorum
    Başinizi Ağrittim Tşk.ederim Sevgiler...

14. 19 Ekim 2006
  15. young

young Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde kuzenimin evlenmesiylee basladı herseyy eniştemin kuzeniyle tanışmam beni ona onu bana anlatmışlarr sonraa mail adreslerimi vermişlerr derken biz maillestik sonra telle msjlaşmaya basladıkk ama ben cok fazla umursamıyorum mailine 1 ay sonra cvp vermiştim diğer maillerinede 5 gün 10 gün sonraa hep böylee sonraa msjlaşırkenn bizz inatlaşmaya başladık bazı konulardaa meger bu tatlı inatlaşmaa bizi içten içe baglayıvermişş sonraa bursaya beni görmeye geldii ilk görüştüğümüzde benim kuzende vardı yanımızdaa hiç ilgilenmedim ama hoşlanmıştım hep kastım kendimi acayip gururluyumdurr odaa hiç bi kıza adım atmamış kızlar hep ona adım atmışş bundan bahsetti bizimkiler bunu duydugumdan dolayı daha fazla kastım minik bi adım bile benden gelmemeliydii sonraa gördü benden tık yok o adım attı derken bizim 2 yıl oldu 3 yıla girdik. ilk elimi bi üst geçitte tutmuştuu bunu hiç unutmuyorummm canımm aşkımm

Han_Ker bunu beğendi.
  16. 19 Ekim 2006
  17. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    Benim eşimin abisi yakın bir aile dostumuzdu ve ben bildim bileli "seni kardeşime alacağım" derdi. Liseyi bitirdiğim sene de ailemden istedi beni ancak o zaman biz kabul etmedik. Eşim başka bir bayanla evlendi ben de başka biriyle evlendim bir de kızım oldu şimdi 16 yaşında. Ama yürümedi ve ben eşimden ayrıldım. Seneler sonra şimdiki eşimle tekrar karşılaştık o da eşinden ayrılmıştı ve kısa süre içerisinde evlenmeye karar verdik. İyi de ettik:smilewinkgrin:

18. 20 Ekim 2006
  19. alevnur

alevnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben eşimle aynı iş yerinde çalışıyordum ama ona karşı hiç bir şey hissetmiyordum, o ise beni gördüğü ilk günden beri hoşlanıyormuş zamanla iş arkadaşlığımız aşka dönüştü(tabi onun büyük çabaları sayesinde) 2004 te evlendik şimdi dünya tatlısı bir oğlum var,zaman zaman sorunlrımız oluyor ama yinede iyiki onunla evlenmişim diyorum. herkese mutluluklar dilerim