nasıl yani yaa:((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve benimo tarafından 7 Kasım 2009 başlatılmıştır.

7 Kasım 2009
    Konu Sahibi : benimo
  1. benimo

benimo Guest

mafoldumbenkızar ben ekimin 2 sinde adet olmustum 3 kasımda 4 5 ve 6 kasımda gebeliktessti yaptım her sabah cif cizgi cıktı ama doktora gitmeden kan testi yatırmadan içim ahat değildi yani birisinden duymadıgım için hamile olduguma inanmıyodum bu pazartesi randövüm vardı ve bugün şiddetli adet sancısı geldi eşime dedim cıkarı yok bu sancıdan sonra illa adet olurum dedim ama daha havasındaydım yani sancım dahada cok oldu artık bacaklarım belimde agrıdadu her ay adet sancım gibi ama hamileydim dedim kendime sonra kan gördüm nasıl oldum bilemessiniz doktoran hamilesin kelimesini duyamadan :KK43:( oysaki 4 tane testim pozitif cıkmıstı bu beim kaderimmi arkadaslar mafoldumben

2. 7 Kasım 2009
  3. sorgunlu66

sorgunlu66 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım üzme kendını hayrılısı olsun tam kanmıydı adetın yoksa kahve rengı falan mı

4. 7 Kasım 2009
  5. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım üzme kendini belkide üstüne görüyosundur iyice öğrenmen gerek moralinide bozma rabbim hayırlısıyla verir inşallah bebişini

6. 7 Kasım 2009
  7. melenela

melenela Leylek Yola Çıktı:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence sen yinede kan testni bir yaptır derim
    başka bişide olabilir
    ihmal etme geçmiş olsun

8. 7 Kasım 2009
  9. merseray

merseray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım heyşeyde bir hayır vardır idrar testleri yanlış çıkabiliyor ya da, sağlıksız bir gebelik oluşmuşsa düşük yapıyor olabilirsin bence yine dr a mutlaka git çok geçmiş olsun bende 3 yıldır uğraşıyorum hamile kalamadım üstelik sebepsiz infertilite, inşallah en kısa zamanda bebiğimize kavuşuruz

10. 7 Kasım 2009
  11. benimo

benimo Guest

saolun arkadaslar inanın cok alısmıstım eşim kafasını dyvara duvara vuruyo cok kötüyüz ama adet oldum ham,lelikte bukadar adet sancısı olup normal adet olunurmukimafoldumbenadet oldum işte kıpkırmızı mafoldumben

12. 7 Kasım 2009
  13. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    katılıyorum.. benim de bildiğim şu ki ne olursa olsun herşeyde bir hayır vardır.bunun bilincinde olursan Allah sana sabır ihsan eder canım. bu durumda olan bi tek sen değilsin. bu çocuk olayı sabretmeyi gerektiriyo.inş kısa zamanda bebişin göbüşünde olur..siz çalışmalara devam edin :) ve sabredin

14. 7 Kasım 2009
  15. benimo

benimo Guest

saol canım benim anlamadıgım nasıl 4 taneside potitif olur mafoldumben

16. 7 Kasım 2009
  17. asin25

asin25 nisamla.blogspot.com Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    cnm kan testi yaptır şöleki hamileyken adet kanamaları devam edenlerde olabiliomuş doktora gitmelisin bnce hemen

18. 7 Kasım 2009
  19. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    evet bencede adet oldum deyip evde oturma canım..hamileyken adeti devam edenler olabiliyor..benim kayınvalidem kızında 4 ay adet görmüş..gerçi doktorlar ona adet demiyor.bilimsel bi açıklaması var da ben yapamıyom tam bilmedigim için...yani normal adet kanaması şeklinde seyrettigi için halk arasında üstüne görme deniyo canım...hemen doktora git..bide şöyle düşün herşey olabilir..hamilesin ve risk altındasın bu da olabilir o yüzden doktor kontrolünde olman şart.en azından yardımcı ilaç verir dinlenirsin falan.hayırlısı olsun inşallah.