nasıl yedireceğimi şaşırdım

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve tebessum77 tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : tebessum77
  1. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar merhaba uzun zamandır giremiyorum çünkü kızımdan fırsat kalmıyor. ben işe gidince biberonla anne sütü verilince emmeyi bıraktı şimdi anne sütünü biberonla alıyor AMA UYANIKKEN YEMİYOR UYUYP BİBERONU VERİYORUM ANCAK şimdi uykusuda azaldı çok zorlanıyorum ne yapacağımı bilemiyorum. bu arada battaniyede sallanmazsa uyumuyor oda ayrı bir dert.
    şimdi anne sütüde azaldı bebelc ve hero babyi denedim almadı. neyapacağım
    fikri olan varsa sevinirim
    ben nasıl kaşıkla besliyecem kızımı.
    :sm_confused:

2. 11 Haziran 2008
  3. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım once mamasını degıştır yemiyorsa esema al o en ıyısı muhallebi kıvamında hazırla suyunu az koy yanı yer uzulme birde biberonunu degıstır bakalım.belkı gazı vardır ondanda yapıyor boyle bebişler bak uyumasın aglasın sen sakın sallama onu canım cok cekersın sonra benım oğlum 6aylık hala sallıyom yoksa uyumuyo biri olmazsa tekkte sallanmıyo bittim artık nasıl unutturcam bilimiyon senınkı kucuk unuttur ona

4. 12 Haziran 2008
  5. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ben mama vereceğim zaman dr umuza danışmıştım, çocuğun kilo ve diğer durumuna göre tavsiye ettiği mamayı verdik, daha sonra sütüm arttığı için mamayı kestik, sütünüzün artması için çabalayın lütfen anne sütü çok önemli biliyorsunuz

Son düzenleme: 12 Haziran 2008
  6. 12 Haziran 2008
  7. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Battaniyede sallamayı genelde büyüklerimiz tavsiye ediyor biliyorum ama bunu bir an önce terk etmelisiniz çocuğun beyin gelişimi için çok zararlı imiş dr lar söylüyor

8. 14 Haziran 2008
  9. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106

canim kelin melhemi meselesi benim kizimdada ayni sorun var.denemedigim biberon kalmadi iki tanede mama deyistirdim.baktuim cocuk yemiyo bende uc bucuk aylikkken ek gidalara basladimda ara ara kusuyor ek gidalarida yani tam bi cikmaz canim...doktor beyeneceyi mamayi bulana dek deyistir dedi offffff.allah yardimcimiz olsun

10. 14 Haziran 2008
  11. xsxehla

xsxehla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oglumda sallanmadan uyumuyor.ama bizim başka çaremiz yoktu bebegim çok gazlıydı:bbo:halende gazı devam etmekte sallamasak başka türlü susmuyo ama ben ayagımda sallıyorum:1no2:bide bu bebegin beynine zarar hikayelerine inanmıyorum bu sallama taa ananelerimizden buyana varyerimsenibenniye bizim beynimize zarar olmamışşnaniknanik ben sallıyorum valla.hem salladıkça basenlerimde hareket ediyoo baya küçüldüü:sm_cool:sallamaktan korkmayın derimma.s.

12. 14 Haziran 2008
  13. defnecik

defnecik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar biberonla ilgili şikayetlerinizi okudum ben 1 aylıktan itibaren dr brown doğal akışkan biberonunu kullanıyorum anne memesi gibi çekmeden gelmiyor.tavsiye ederim.mama olarakta milupa aptamil kulanıyorum.kızım 4 aylık oldu çok şükür.

14. 27 Haziran 2008
  15. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    çok sağolun kızlar dr.a sordum uykuda yeme problemi için yapacak birşey yok diyor. çok zor önce uyutup sonra yedirmek. neyapalım yesinde mama olarak nestle giugozu sevdi dr. tatlı bir mama sever dedi birde aptamili dene dedi onu dendim aldı. ahhh doysunda yavrum yeter.

16. 28 Haziran 2008
  17. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    inan bende senin gibi yapiyorum uyurken biberon mamasi veriyorum ozaman markasi bile farketmiyo canim uyurken azda olsa iciyolar

18. 4 Temmuz 2008
  19. karabibernilis

karabibernilis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vanım kaşık mamaları dene ballı tahıllı mamayı bebekler çok seviyor birde doktoruna danış