Nasıl yıkıyosunuzz

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve TRAKYALI tarafından 8 Nisan 2009 başlatılmıştır.

8 Nisan 2009
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  1. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar kızım 3,5 aylık ve küvetinde yıkıyordum amma artık çok zorlanıyorum iki kişi zor mukayet oluyoruz koları bi tarafta elleri bitararfta kıpır kıpır sizler nasıl yıkıyorsunuz pekii ?

2. 8 Nisan 2009
  3. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Oğlum çok severdi yıkanmayı hergün altıncı aya kadar kendim yıkadım küvetinde yıkıyordum.Dediğin gibi hareketliydi ama sorun olmuyordu sonra kış geldi diye annem ve kayınvaldem çok yıkamama karşı çıktılar sanki ev soğuk keşke dinlemeseydim onları ara verince oğlum yıkanırken sıkıntı yaratmaya başladı istemedi yıkanmak annemden yardım alıyordum oda onun uygun bulduğu günler yıkanıyordu,sonra bu durum canıma tak etti dolduruyorum şimdi kuvetine suyu ev çok sıcak zaten alıyorum kucağıma kuvetindeki suyla oynuyoruz birlikte bu arada ben onu yıkıyorum tabi bende sırılsıklam oluyorum tabi çırğınıyor özellikle kafasına su dökülürken ama cesaret etim şimdi kendim yıkıyorum yine.

4. 8 Nisan 2009
  5. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Oğlum geçen kurban bayramına kadar yıkanmaya bayılıyordu. Hatta yazın günde 3-4 kez yıkıyordum ve küvetinde uyukluyordu. Ne olduysa oldu Çınar kurban bayramı arife gününden beri delirircesine ağlıyor. Yıkamıyorumda dövüyorum sanki. Biz Çınar'ı odada yıkıyoruz annem ve babamla birlikte ama heryer su içinde kalıyor. Sinir bozukluğuda cabası. Sana nacizene önerim yıkanma aralarını uzatma unutmasın suyu, birde kız çocukları idrar yolları enfeksiyonuna daha meyilli oldukları için küvetine su doldurup, suyun içine oturtarak yıkama. Yaz gelsin elbet tekrar suya alışacaklar. Sevgiler

6. 8 Nisan 2009
  7. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ayne nedenlerden dolayı bilge de soğudu sudan.ama banyoya sempati duyuyor bir süredir,girip el yüz yıkıyoruz,bunda kitaplarının rolu buyuk,bir fil var diş fırçalıyor banyo yapıyor filan.neyse banyo yaparken küveti alıyoruz odaya,ufoyu son kapasite yakıp,ki ev kaloriferli :) sabun,dalin ,suda kullanılabilecek oyuncak vs veriyoruz,Bilge onları sabunlarken biz de onu yıkıyoruz.

8. 8 Nisan 2009
  9. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar benım anlatmak ıstedıĞım yanı kendı kÜvetındemı yıkıyorsunuz yoksa banyoda kucaĞınıza alıpmı suyunu sevıyo maŞallah amam ıŞte Çok kıpır kıpır elımızden kayı verıyo yıkarken dÜŞecek dıye korkuyorum artık kÜvetede sıĞmamaya baŞladı galıba yatırarak yıkıyorum ÇÜnkÜ

10. 8 Nisan 2009
  11. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    1 yaşşıındamıı bebiş,evet sıığğmaz o zaman.havalar da ıısıınııyor banyoda kucagıımıızda yııkarıız zahir artıık :KK70:

12. 8 Nisan 2009
  13. mayalihamur

mayalihamur scarface Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    küvetinde yıkıyordum 3. 5 aylıkken halada öyle. önce sırtüstü yatırıp yıkardım sonra yüzüstü.en sonda durlama. benimki çok seviyordu şaşkınlığından fırsat bulup çok çabuk yıkardım. ama şimdilerde sudan çıkınca giyinme faslında bas bas bağırdığından zaptı mümkün olmadığından babasından yardım alıyorum.

14. 8 Nisan 2009
  15. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Yiğit oldum olası suyu çok seviyor,banyo bitince ağlıyor:) babasıyla ikimiz yıkıyoruz,tek başına şu anda yıkamam imkansız..banyo sonrası eşimle bütün üstümüz ıslanmış oluyor:))

16. 8 Nisan 2009
  17. chef

chef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim kızım 3 aylık ilk başlarda küvetinde yıkıyordum ama 1 aydır filan kucağıma alıp banyoda yıkıyorum daha kolay oluyor eşyalarını odaya taşıma derdi olmuyor

18. 8 Nisan 2009
  19. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    kızım 45 günlük kuvetinde tek başıma yıkıyorum..