nasıl zaman ayırıyorsunuz?

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve 35papatya tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : 35papatya
  1. 35papatya

35papatya Duruşunuz,duruş belirler......... Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    108
    öncelikle söylemeliyimki hepinize hayranım... konuları takip ediyorum ve çok şey öğreniyorum sizlerden.. benim ilk bebeğim yaşantıma çok şey kattı.. ama onunla ilgilenmekten hiçbirşey yapamıyorum.. ne yemek ne temizlik nede kendi kişisel bakımım....... şuan bizimkilere gurbette sayılırım. bana yardım edebilecek kimse yok sayılır.. eşimin dışında tabii. sizler nasıl yapıyorsunuz? bebeğim uyurken işlerimi halledeyim diyorum ama canım meleğim saat başı gece gündüz uyanıyorki... evet, şu sihirli formülünüz ne arkadaşlar ? size yardım edenler var mı yada bebekleriniz(melekleriniz) düzenli uyuyorlarda o zaman mı koşuşturuyorsunuz işlerinize??? kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

2. 30 Kasım 2008
  3. zeyynoo

zeyynoo zeynepin annesi sefaaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen öle canım onlar uyuyor biz koşuyoruz ama ben kendi adıma söliyim bazen de yapmıyorum ama bide misafşr gelince alllaaaahhh gece uyumuyorum çok yorucu ama ben işlerimi gece yapıyorum gece daha uzun uyuyo çünkiiii

4. 30 Kasım 2008
  5. nil1299

nil1299 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    evet canım uyudugunda vakıt ayırıyorum temızlige ama temizlige ev işlerine dalarsak cıkmak mumkundeıl bazen ev işide kalıyor kendime vakit ayırıyorum yoksa halimiz nice kisisel bakım falan eskisi gibi nerdeee can sıkıntısındanmıs:) derin temizlik de cocuk dogdugundan berı eskisi gibi yapamıyorum desem yeridir bende senın gıbı yalnızım burda kızımla kendi kendimize idare ediyoruz

6. 30 Kasım 2008
  7. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende yüzeysel nasıl vakit ayırdıma gelince kendimi alıştrdım sadece 3 saat uyuyorum en fazla 4 saat uykum gelse bile uyumuyorum çünkü neye lışırsan öyle gidiyoo

8. 30 Kasım 2008
  9. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Evet uykuya düşmemeye çalışıyorum ,,bünyemi az uykuya alıştırıorum,,temizlik de öle dip köşe değil tabe ,,,kendi bakımım mı nerdeeeeeeeeeeeeeeeeee
    kendime 40 dk baksam göbeğimi eritirdim şimdiye doğumdan kalan:)
    herşeyimiz onlar oldu biraz büyüdükçe biz de biraz daha dış dünyaya açılacağız :=)

10. 30 Kasım 2008
  11. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    walla bende tekim o yüzden zor oluyor. Eylül'ün sağı solu pek belli olmuyor bigün çok usluyken bigün tam aksine zıvanadan çıkabiliyor :KK46::KK46: oyüzden evim birgün tertemizken birgün bit pazarı gibi oluyor. gece pek iş yapmıyorum bu sefer uykusuz kalırsam ertesi güne verimli olamıyorum. amaaaaaan napim olduğu kadar artık. sizde takmayın bence. önceden kafayı yiyordum dağınık evde hiç duramam ama baktımki olmuyor alışmaya başladım :asigim::asigim:

12. 30 Kasım 2008
  13. lili08

lili08 BAL KIZIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Öznur aynen bende senin gibiyim. Lina da bigün iyi birgün cadı hiç belli olmuyor sağı solu. Bende yüzeysel yapıyordum işlerimi ama belim tutulduğundan beri onuda yapamıyorum ev aldı başını gidiyor. Sanırım annem gelince temizliğe birini alıcam yoksa kafayı yicem hiç tahammül edemem pis eve.

14. 30 Kasım 2008
  15. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    boşver tatlım hiçbişey onlardan önemli olamaz. insan yetiştiremeyince deli oluyor ama onun bi gülüşüyle herşey unutuluyor. allah sağlık versinde cnm gerisi boş :Saruboceq::Saruboceq::1hug::1hug:

16. 4 Aralık 2008
  17. suprise

suprise Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben dogdugundan beri alistirdim.. kucagimda tutmuyorum.surekli ilgileniyorum ama besikten kucagima almadan.bu da bana cok fayda sagladi.cok isim olunca kucaga almama gerek kalmiyo.islerimi bitirene kadar besikte duruo.kizim henuz 3aylik bilmiyorum ilerde durum ne olur. bi de her isimi yapabiliyorum.kimseye ihtiyacim yok.utuden bulasiga hergun ev silip supurulur hergun yemek bulasik.... cok da guzel yetistiriyorum.size tavsiyem cocugunuzu kucaginizda tutmakdan cok birakin besikde tepinsin.hem o rahat olur hem sizzz:))