Nasl batan karsnz?

Konusu 'Testler' forumundadır ve benim_olan tarafından 17 Kasım 2009 başlatılmıştır.

17 Kasım 2009
    Konu Sahibi : benim_olan
  1. benim_olan

benim_olan Canım esadımmm Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Nasıl baştan çıkarsınız?

Oyunla
    Siz aşk oyunlarına bayılıyorsunuz. Kaçmacalar, kovalamacalar, elim sendeler, küstüm hadi barışsanalar... Bunların yoğunluğu derecesinde ilişkinin tiryakisi oluyorsunuz. Tanıştığınız birinin gözlerinde bu oyunlara aşinalıktan kaynaklanan pırıltıyı ilk anda fark ediyor ve çeşitli provokasyonlarla onu oyuna davet ediyorsunuz. Oynayıştaki maharet, zafer naralarındaki nezaket son noktayı koyuyor... Bütün kapılarınızı açıp, aşkın keyfini çıkartıyorsunuz...

:dance:a.s

2. 17 Kasım 2009
  3. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.312
    Ödül Puanları:
    238
    Güzellikle
    Siz dış güzelliğin meftunusunuz. Güzel olan her şeye temas etmek derdindesiniz. Öyle çok sofistike kriterleriniz yok. Uyum, endam, zarafet ama ille de incelmiş letafet arıyorsunuz. Esmer de olur sarışın da, yeter ki türünün en güzel nitelikleriyle donatılmış olsun. Güzelliğe can yoldaşı olmak için kendi yolunuzdan gözünüzü bile kırpmaksızın sapabilirsiniz. Onun etrafında pervane, kapısında bodyguard olabilirsiniz. Yeter ki güzellik de sizi fark etsin. Sizin olmayan güzele de güzel demezsiniz

4. 17 Kasım 2009
  5. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    Siz dış güzelliğin meftunusunuz. Güzel olan her şeye temas etmek derdindesiniz. Öyle çok sofistike kriterleriniz yok. Uyum, endam, zarafet ama ille de incelmiş letafet arıyorsunuz. Esmer de olur sarışın da, yeter ki türünün en güzel nitelikleriyle donatılmış olsun. Güzelliğe can yoldaşı olmak için kendi yolunuzdan gözünüzü bile kırpmaksızın sapabilirsiniz. Onun etrafında pervane, kapısında bodyguard olabilirsiniz. Yeter ki güzellik de sizi fark etsin. Sizin olmayan güzele de güzel demezsiniz

6. 18 Kasım 2009
  7. seyma88

seyma88 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Oyunla
    Siz aşk oyunlarına bayılıyorsunuz. Kaçmacalar, kovalamacalar, elim sendeler, küstüm hadi barışsanalar... Bunların yoğunluğu derecesinde ilişkinin tiryakisi oluyorsunuz. Tanıştığınız birinin gözlerinde bu oyunlara aşinalıktan kaynaklanan pırıltıyı ilk anda fark ediyor ve çeşitli provokasyonlarla onu oyuna davet ediyorsunuz. Oynayıştaki maharet, zafer naralarındaki nezaket son noktayı koyuyor... Bütün kapılarınızı açıp, aşkın keyfini çıkartıyorsunuz... kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

8. 18 Kasım 2009
  9. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    opuyorumnanaktan

10. 18 Kasım 2009
  11. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Oyunla
    Siz aşk oyunlarına bayılıyorsunuz. Kaçmacalar, kovalamacalar, elim sendeler, küstüm hadi barışsanalar... Bunların yoğunluğu derecesinde ilişkinin tiryakisi oluyorsunuz. Tanıştığınız birinin gözlerinde bu oyunlara aşinalıktan kaynaklanan pırıltıyı ilk anda fark ediyor ve çeşitli provokasyonlarla onu oyuna davet ediyorsunuz. Oynayıştaki maharet, zafer naralarındaki nezaket son noktayı koyuyor... Bütün kapılarınızı açıp, aşkın keyfini çıkartıyorsunuz...

12. 18 Kasım 2009
  13. Panter

Panter p&ppanter pıncırı sewii:) Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Romantizmle
    Bir çift güzel kelam, tatlı söz... O kadar işte. Lakin klişeler bertaraf edilmeli, bilindik şiirler ezberden söylenmemeli. O zaman karşınızdakinin işini ciddiye alan bir romantik değil, boş zaman eğlencesi arayan bir çapkın olduğunu fark ediyorsunuz. Ne kadar romantik olsanız da kolayca kandırılamıyorsunuz. Hatta kırılganlığınız nedeniyle kendinizi romantizmin amiyane versiyonlarına karşı aşırı koruyorsunuz. Hareketli bir aşk hayatınız olduğunu söyleyemeyiz, ama baştan çıkma stratejiniz sayesinde o hayat son derece bereketli...

14. 18 Kasım 2009
  15. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Romantizmle
    Bir çift güzel kelam, tatlı söz... O kadar işte. Lakin klişeler bertaraf edilmeli, bilindik şiirler ezberden söylenmemeli. O zaman karşınızdakinin işini ciddiye alan bir romantik değil, boş zaman eğlencesi arayan bir çapkın olduğunu fark ediyorsunuz. Ne kadar romantik olsanız da kolayca kandırılamıyorsunuz. Hatta kırılganlığınız nedeniyle kendinizi romantizmin amiyane versiyonlarına karşı aşırı koruyorsunuz. Hareketli bir aşk hayatınız olduğunu söyleyemeyiz, ama baştan çıkma stratejiniz sayesinde o hayat son derece bereketli...

16. 18 Kasım 2009
  17. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    vaadle baştan çıkıyormuşum. bu adam bana ne verebilir diye düşünüyormuş? doğrudur beni baştan çıkartması için bir adamn çok akıllı olması lazım ondan birşeyler öğrenmeliyim.

18. 18 Kasım 2009
  19. kate_34

kate_34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    Güzellikle
    Siz dış güzelliğin meftunusunuz. Güzel olan her şeye temas etmek derdindesiniz. Öyle çok sofistike kriterleriniz yok. Uyum, endam, zarafet ama ille de incelmiş letafet arıyorsunuz. Esmer de olur sarışın da, yeter ki türünün en güzel nitelikleriyle donatılmış olsun. Güzelliğe can yoldaşı olmak için kendi yolunuzdan gözünüzü bile kırpmaksızın sapabilirsiniz. Onun etrafında pervane, kapısında bodyguard olabilirsiniz. Yeter ki güzellik de sizi fark etsin. Sizin olmayan güzele de güzel demezsiniz...