Nasl biriyiz?

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve Feronia tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

3 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Feronia
  1. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Evet arkadaşlar herkes nasıl bir karaktere sahip olduğunu yazsın nasıl huylarımız var...İyi ve kötü huylarımızı yazalım...
    Önce ben kendimi anlatmaya başlayayım:)

Öncelikle çok çabuk sinirlenen biriyim. Genelde sinirim çabuk geçmez...
    Yapılan şeyi hiç ama hiç unutmam ama gündemede getirmem (artık).
    Ailem ve sevdiğim adama karşı kin tutamam.
    Ama başkalarına karşı acayip kinciyimdir.
    Çok inatçıyım.
    Bir şeye hayır dediysem hayırdır. Evet olmaz...
    Merhametliyimdir..
    Ama canımı yakan kişilere karşıda bir okadar acımasızım.Bende onun canını yakmak için elimden geleni yaparım.yıkıldığını gördüğüm ana kadar devam ederim.
    Çok duygusalım.Sinirlendiğimde,üzüldüğümde yada kırıldığımda en basiti bir filme bile ağlarım..
    Çok ilgi isterim.İlgi istediğim kadar ilgi gösteririm.
    Çok kırılganım..
    Macerayı severim..Değişik şeyleri yapmaktan zevk alırım.
    Kalabalığı sevmem nefret ederim.Mümkün olduğunca sakin yerleri tercih ederim..
    Sevdiğim insanı acayip kıskanırım...Kıskanılmayıda çok severim. Her zaman ilgi beklerim ilgi azalırsa haber alamazsam paranoyakça şeyler düşünürüm kısacası piskopata bağlarım:):):)
    Sinirli ve üzgün zamanlarımda en çok kendimi alışverişe vururum.
    Bazen çok tutumlu bazense çok savruk biri olurum...
    Kim olursa olsun insanlara çok fazla güvenmem.Yanımda oldumu güvenim sonsuzdur arkamı döndüğüm an acabalarım başlar ve güven iner yarıya..Şüpheciyimdir. Tam olarak güvendiğim tek kişi kendimdir.
    Dediğimi yaparım ve yaptırırım.Dikkatlerin üzerimde olmasından hoşlanırım..
    Umursamadığım insanların laflarını dikkate almam duymam bile.
    Değişik düşüncede olan kişiler ile konuşmayı severim.tartışmayıda severim.
    Düşündüklerimi insanların yüzüne söylerim iyi kötü farketmez o an düşündüğümü içimden geleni söylerim..Bazen en son söylencek lafı en başta söylerim..Arada patavatsızlık yaparım. Ama lafımı esirgemem.
    Süprizleri ve süpriz yapmayı severim.
    Tez canlıyımdır. Bir şeyi hemen olsun isterim ama eğer ben yapıcaksam bazen uyuşuklanabilirim...Biraz tembelimdir.Canım yapmak istemiyorsa bir şeyi yapmam.Ters takıntım vardır.. Bazen dağınık olurum bazen çok düzenli...
    Sözümün dinlenmesini severim.. Başta olmaktan gurur duyarım..
    Sevdim mi çok severim çok sahiplenirim.Manyak bi aşığımdır. Ama sildim mi ölürüm dese umursamam. Çok sadığımdır sevdiğim adamdan başkasını gözüm görmez.Tutkulu bi aşığım.İlişkim varsa kız-erkek arkadaşlığını onaylamam.
    Tek başımayken karanlıktan korkarım nefret ederim..
    Yalnızlıktan hiç hoşlanmam illa birileri olmalı yanımda..Bi ses duymalıyım...
    Verdiğim sözü tutarım yapamıcağım bir şey için söz vermem.
    İçmdeki küçük çocuk her zaman benimledir. bazen çok nazlı bazen çok gururlu bazende deli dolu küçük çocuklar gibi olurum...
    Haksızlığa tahammül edemem. Sonucu ne pahasına olursa olsun haklılığımı ortaya çıkarırım...
    Susmak yapıcağım en son şeydir...Şimdilik aklıma gelenler bunlar:)
    İşte bu benim iyisiyle kötüsüyle ben böyleyim...Bazen melek bazen şeytan....

Şimdi sıra sizde..

2. 3 Şubat 2009
  3. Feronia

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    hadi arkadaşlar sadece okumayın sizde yazın...

4. 3 Şubat 2009
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    nasıl bırıyım....

karsı mutluysa mutluyum....cok kucuk seylerden mutluluk duyarım....
    kımseyı ıncıtmek ıstemem...
    sabırlıyımdır...
    hata yapılıyorsa bana gormezden gelırım ...hata tekrarlanıyorsa...bende tavrımı korum...
    kırılganım...esprılıyım...sakakyı severım...samımı ve ıctenımdır...
    ama lavabolıkten hoslanmam...
    sevdıgımı bellı ederım keske etmesem...
    uzulen nedense hep ben olurum...
    aglarım ama sulu gozde degılım...
    asırı tıtızım...keske bıraz pıs olsam...
    kendıme bakarım ama bazen saldıgımda olur..
    odam temız derlı topludur...guzel pasta yaparım ...canım cektı valla uzumlu kek....
    hımmmmmm
    baska...baska...
    kotu yanım kırılgan olmam ve kendımden cok karsıyı dusunmem.....
    karsımdakı ınsanlarıda kendım gıbı sanmam ...bazen cok uzuluyorum ve hakkaten ınsana cok koyuyor...
    cok yasadım hala akılllanmadım....haksızlıga ugrayınca hakkımı ararım....olmuyorsada allaha havale ederım
    sınırlensemde cabuk gecer.....yolculugu severım hemde cokkkkkkkkkkkk

ve ınsanların isimlerıde kişiliklerını etkıler derler...kendı adıma söyleyim sanırım dogru.

Son düzenleme: 3 Şubat 2009
  6. 3 Şubat 2009
  7. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cokkk sınrılı asabı bı hısımda bogannnnnnnnn ve seksu bırıyım :) dermsıım ınnamayın

8. 3 Şubat 2009
  9. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    kısss dırstım ben senden :1shok:
    ne fenasın sen öleeedelikafadulden
    şaka bi yana bence dürüstsünde:nazar:
    mevlana ne demiş" ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol ":1hug:

10. 3 Şubat 2009
  11. Feronia

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    :roflol: :roflol:korkmaa bendennn:)bişi yapılmadığı sürece zararsızım :roflol::roflol:

12. 3 Şubat 2009
  13. yexsxxsxim

yexsxxsxim *dışı buz içi b@l’ım* Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dürüstüm...
    kin tutmam...
    insanların hatalarını çok çabuk affedebilirim..
    kaprisliyim...
    biraz huysuzum...
    soğuk görünüşlü ama sıcak kanlıyım...
    eşimi çok kıskanırım...
    kendimi çok güzel bulurum ama kendini beğenmiş değilim...
    sevdiğimi asla belli etmem...
    kırılganım ama kimseyi kıramam...
    istemeden kırdıysam mutlaka özür dilemesini bilirim ama suçlu olduğumdan değil karşımda ki insan olduğundan...
    kendime güvenirim...
    işimde öncüyümdür...
    ev işleri yapmayı severim tek sevmediğim bulaşıkları yerleştirmek...
    adilim...
    hoş görülüyüm...

14. 3 Şubat 2009
  15. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    ben nasıl birimiyimm??,
    burcum başak.... bıcak gibiyim bi tarafım keskin ,bir tarafım tamamen kör :))))
    kişilik olarak ;
    çok titiz ,düzen hastası, derli toplu,planlı,dakiğimdir ;çok dobra ve dürüstümdür.iy niyetliyimdir..hatta bazen safımdır :))).çok evcimenimdir
    asla arkadan konuşmayı sevmem kırmadan yüzüne söylemeye çalışırım
    olaylar karşısında çok mantıklı ,akıllı ,olgun konuştuğumu söylerler(erken yaşta biçok deneyim sahibi olmamdan olsa gerek )
    çok herşeyi konuşmam ama doğruluğuna inandığım bi bilgi hakkındada asla susmam.....yanlış biliyosun deselerde ben eminimdir ve doğrudur

güzel ama kendini beğenmiş değilimdir.
    herzaman aklıma Rabbimin büyüklüğünü, yaşlılığı ve ölümü getiririm bu zaten insanın kibirlenmemesi için yeter!!
    ayrıca burnu havada insanları hiç sevmen kimki oo oda etten kemikten bi insan......hatta hep bu aklımdadır "oyun bittiğinde , şahta piyonda , aynı kutuya konar"........yani hepimizin sonu kara toprak kimse kimseden üstün diildir

dıştan soğuk biri gibi gözüktüğümü söylerler ama tanıdıktan sonra cok sıcak oldğumu da söylerler :)))))
    bana kırıcı bişi yapıldığında o kişinin iyliklerini aklıma getirip sakinleşmeye kırıcı olmamaya çalışırım....
    ama sinirlendimmi tam sinirlenen,,,biraz zor yatışan, hatta sinirlendimmi feci derecede kırıcı konuşan,,
    benle tartışana sabrederim olmadı bi konuşum pir konuşurum oda pişman olur...bu yüzdendirki insanlarla cok yüzgöz olmayı sevmem ..hele kalabalığa curcunaya hiç gelemem ,evimde sakin sakin oturum...
    önceden cok duygusaldım artık ağlanacak durumlarda gözümden tek damla yaş gelmez gelemez bende anlamam ..ama cok merhametliyimdir tabi kinlendiğim kişilere hariç..yani zor kin beslerim ama besledimmi de tam olur (kötü bi şekilde intikam almam, ama yeri geldimmi lafı gediğine oturtururum kelebek gibi uçar arı gibi sokarım heheeee çok ayup:))))
    haksızlığa hayatta tahammülüm yoktur (bana olsun başkasına olsun asla) her yerde hakkı savunurum.haksızsamda susarım.
    cok kötü bi huyum vardırki hiç sevmiyorum bu huyumu eğer birisinden soğduysam önüme altınlar serse eskisi gibi olamam o kişiye karşı

fazla eşyayı sevmeyen ,aza kanaat edebilen, elimdekilerle kendmi mutlu etmesini bilen,alışverişi sever ama paramı boşa harcamam ihtiyacım olanı alırım......çok çok eşya kalabalığından nefret ederim......hatta cok eşya kalabalığı olan bi eve gitiimmi daral gelir bunalıırım

el işlerinde becerikliyimdir kendime hep bi meşkale bulurum.. hatta ortaokulda okulun en üretken öğrencisi seçilmiştim heheee:))))
    hiç boş durmayı sevmem kk ya iki yazı yazarım ona cvp gelene kadar gider bi söküğümü dikerim :)))

eşime son derece bağlı ve sağdığımdır..aynen bebğimle nasıl ilgileniyosam onunlada öyle ilgilenirim..sevrrek yaparım...
    cok vericiyimdir biri bana 1 adım gelsin ben ona 10 adım giderim ..varımı yoğumu sererim önüne (maddi ve manevi) , çok bonkörümdür....
    biri bişeyimimi beğendi al senin olsun derim(tabi özel hediyeler dışında)
    iy bi dinleciyimdir her işimi önceden planlar sırasına göre yaparım o sıraya bişi engelmi oldu ooo canım acyip sıkılır
    bazı kişleri örnek alırım hatta beni örnek alanlar vardır ne mutlu :)))))

acayip dercede sezgilerim kuvvetlidir tanıdığım kişerin olaylar karşısında ne gibi önlem alıcaklarını ne konşucaklarını anlarım
    hatta bazen malum olur rüyamda görürüm olacak bazı şeyleri (ilginççç)

dar alan ve örümcek fobim vardır ıyyy :)))
    yüzme ve el sanatları hobimdir...:)))))))))

Son düzenleme: 3 Şubat 2009
  16. 3 Şubat 2009
  17. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    düşş kısss bak yazdım kendimi
    aslında daha uzundaa işte editlemeler yapıp aklııma gelenleri yazıyorum heheee

18. 3 Şubat 2009
  19. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sabırlı, azimli, cesaretli ve çalışkanım... ipi göğüslemeyi severim...fark yaratmayı severim...yeri gelir iğneyle kuyu kazarım... olmaz denileni zorlarım...çok ender şikayet ederim...genelde şikayet ederkende gülerim...
    takıntı derecesinde titizim... hatta hastayım... en basiti günde kaç kere el yıkarım bilinmez... ama farkedilir derecede olduğu kesin...düzenliyim özellikle iş hayatında... masamı toplamadan çalışmaya başlamam, işimi bitirmeden çıkmam... aman ne olacak yarını var bu işin hayatta demem... evimde de düzenliyim...dağınıklıktan rahatsız olurum... simetri hastalığım var...
    çabuk hareket ederim... hızlı yürür ve hızlı konuşurum...çünkü hızlı düşünüyorum napimmm...fekat çok konuşmam... dinlemeyi severim...
    baskın bir karakterim... önce ben derim... istediğim şeyi mutlaka yaparım...
    inatçıyım...ama gereksiz değildir inadım, inat ediyorsam vardır sebebi...
    uyumluyum, kolay adapte olurum...
    hislerim güçlüdür... sezgilerim güçlüdür... genelde yanılan biri değilim...ya da zor yanılırım diyeyim...
    sonuç odaklıyım, probleme takılıp kalmam...
    hiç mütavazi değilim, hayatta beceremem...özgüvenim yüksektir...ama bundan rahatsız olanlar bana ukala derler...oladabilirim..doğrudur...kibarım ama göstermelik değil... iletişim kurmayı severim...çabuk sinirlenirim karadenizliyim nabıyım... çabuk sönerim... kin tutmam... küs durmam...hatalıysam geri adım atarım... yapıcıyım...
    ayy ne çok övdüm kendimi yine...