Nasl yaklasam, bana fikir verir misiniz?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mwm tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

16 Ekim 2009
    Konu Sahibi : mwm
  1. mwm

mwm kocasına aşık.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet arkadaşlar tavsiyenize ihtiyacım var durum şu
    şuan nişanlıyım ve haziran sonu yada temmuz başı gibi düğün olmasını düşünüyoruz ama ailerler henüz oturup tarih koymadığı için kesinleşmedi ama temmuzu geçmesini düşünlmüyo ve biz kayınpederimin evinde oturucaz saolsun kira vermicez küçük olsada bizim için yeterli sonuçta
    şuan evde kiracı war ve tabe bundan önce bi 10 senedirde hep kirada ev dolayısıyla pek bakımlı olduğunu sanmıyorum görmedim ama nişanlımın sölediği de o , o yüzdende içine ufak tefek tamirat yapılcak öle lükse kaçmadan orta yollu kullanışlı olması için bi kaç şey yapılması düşünülüyor esas durum şu kayınpederim mayıs gibi kiracıya çıkarsın demiş bi kaç konuşmasında da mayıstan önceye gerek yok dedi boşuna boş kalmasın 1 ay da olsa kira alınsın düşünüyo haklı elbet ama olayın diğer yönüde benim ve genelde bayanların düşüneceği nasıl yetişecek yapılacaklar içinin temizliği yerleşmesi çeyizin gelmesi bunlar öle 1 ay da bitceğini hiç sanmıyorum sonuçta bi usta girdiğinde eve 1 haftada biter diyo mesela sonra o gün bün derken 10 günü geçiyor bunlar olan şeyler bende bunları nişanlıma dile getirince kiracıya öle sölendi artık yetişmicek ne war ki olcak hepsi diyo klasik erkek aklı yane :) ona göre öle tabe ama bana göre yetişmeme ihtimali yüksek sonuç olarak bunu kayınpederime nişanlımla birlikte açıp muabbet esnasında dile getirmek ama nasıl??? yane haddimi aşmış olmak istemiyorum umarım anlatabilmişimdir kafamdakileri şimdiden teşekkürler hepinize a.s...

2. 16 Ekim 2009
  3. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Haddini aşmış olursun bence. Yetiştireceksiniz mecbur. Temmuzda evlenecekseniz mayıs haziran var 2 ayda her şey yetişir. Saray tadilatı değil bu. 10 günde bitse 20 günde taşınmayacak eşyan mı var. Sorun bile değil bence.

4. 16 Ekim 2009
  5. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    1 haftada biter sen paradan haber ver bizim karşımızda

(yeni tatil sitesi lüx havuzlu yapılıyor )sonra yayınlıyacağım bitmeden adamlar 30 000 para vermiş,ve

acaip çabuk ilerliyor 00000000000000 1 ayda neler olmaz sen kafanı yorma iki adam

yorsun güzelim
    :eek:

6. 16 Ekim 2009
  7. Hoya

Hoya Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bence de bir şey söyleme sizi düşünüp kiradan kurtarmışlar zaten
    geceli gündüzlü çalışır halledersiniz canım Allah sağlık huzur versin yeter..
    iki ay yerleşmek ve tadilat için yeterli

8. 16 Ekim 2009
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bencede haddini aşmış olursun..
    adamın paraya ihtiyacı vardır içinde kiracı olsun istiyordur belli.
    bu anlamda bence hiç bunu dile getirme;boşunada arsız gelin moduna girme..

10. 16 Ekim 2009
  11. mwm

mwm kocasına aşık.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    ama sen kendin yapmıyorsun gibi usta gelcem diyor gelmiyor biz kendi evimizde yaşadık ki çoğu kişi yaşıyor mutfak dolabı yapılcak mesela 10 günde biter dediler ki parayıda direk verdiler peşin 1 ay dolapların kapıları gelmedi bunlar da olan şeyler insan düşünüyo elinde olmadan arkadaşım

12. 16 Ekim 2009
  13. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sen ile şaşırırsın nasıl yetişti diye yeterki para olsun canım....

14. 16 Ekim 2009
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198

o zaman düğünü ağustosa erteleyin..
    kaldıki arkadaşın dediği gibi paradan haber ver;işi sıkı tuttuğunuz taktirde 2 ay çok çok uzun bir süre.
    senin çeyizin hazır olduktan sonra eve yerleşmen 1 gün..ötesi yok:ecrin_bebek:

16. 16 Ekim 2009
  17. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Cnm bence de brz sıkıŞabılırsınız ÇÜnkÜ mutlaka aksaklık Çıkıyo bu tÜr olaylarda
    nıŞanlınla uygun bı dlle konuŞ bence.eĞer hem fıkırsenız babasıyla o konuŞur
    aceleye getırıp Öyle dÜzensız apar topar bıŞey olsun ıstemıyosun bence haklısındaa

18. 16 Ekim 2009
  19. papatya2507

papatya2507 Doruk'um herşeyim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bence öncelikli olarak evi görmeniz ve eksikliklerin, tamiri yapılacakaların tesbit etmeniz gerekli...Sonrasında ustalarla vs. görüşüp ne kadar süre zarfında yapılabileceğini, onlardan aldığınız bilgiler doğrultusunda söylenen zamanı sen ve nişanlın birlikte kayınpederine iletmeniz en doğrusu olur..En azından bu yolu izleyerek sadece senin düşüncen olmadığı desteklenmiş olur...O zamanda birşey diyemez bence