Nazar dediinde,sizin zerinizdeki etkisi nasl olur?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve minel axsxk tarafından 6 Aralık 2008 başlatılmıştır.

6 Aralık 2008
    Konu Sahibi : minel axsxk
  1. minel axsxk

minel axsxk HİSLERİMİN TALEBESİYİM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Kızzlar bugün başıma gelmeyen kalmadı...

2 gün önce halamın yanına gittim hastanede yatıyordu başında refakatçı olarak kaldım.Hemşireler ve refakatçı teyzelerin ilk olarak söyledikleri "kızım sen bekar mısın ? fisfisfis oldu.Ve ardından bir sürü şey...Nese memlekete döndüm sabah elimi yaktım sonra alnımı kapıya vurdum birde kapıya sinirlendim ayagımla vurdumm sinirden başladım aglamayasenağlama.hepsi ard arda geldi annem sagolsun okudu bi ben esniyorum bi anneciğim. bugün de böyle geçti ama alnımdaki yara geçmedi:1no2:
    Peki sizlere nazar değdiği zaman ne hallerde oluyorsunuzz paylaşırmısınz??:kahve:

2. 6 Aralık 2008
  3. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    ay canim gecmis olsun öncelikle,hem halana hemde sana...
    bende nazara inanirim,hatta dualarla önlem almaya calisirim..
    off kalabalik bir ortama giripte himm kizim suranda söyleymis densin Allahhhhh hemen bas agrisi girer..
    mesela bi gün babaannemin arkadasi gözlerime takmisti kafayi,o günde aksilikya acayip belirgin makyaj vardi,senmisin onu yapan,ayni aksam gözlerim iltihaplandi,2 hafta acisini cektim,gözümü acamadim..
    sana tavsiyem su;rahmetli babaannem cörek otuna nas felak surelerini okur bayramlarda falan ceplerimize birer ikiser atardi,nazara karsi cok iyiymis...

4. 6 Aralık 2008
  5. minel axsxk

minel axsxk HİSLERİMİN TALEBESİYİM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    sagol canım anneme anlattım işte gelince bana böyle böyle dediler sonra bi de "Bana nazar değmez" demiştim sen misin diyen bi güniçinde başıma gelmeyen kalmadıkafamçokkarıştı

6. 6 Aralık 2008
  7. Pashmina

Pashmina Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Çok esnerim ve uyuş uyuş olurum birde kesin o gün 2-3 bardak kırarım bende. Sevdiklerimin aldıkları nazar boncuklarını görünen bir yerime iliştirmişimdir bu yaşıma kadar :) Boncuksuz çıkmamda gezmem de kızlar ben.

8. 6 Aralık 2008
  9. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bende çok inanırım nazara:1closedeyes:
    benim hemen başıma ağrı girer ve üzerime bir ağırlık çöker.bende dua okurum sürekli içimden.:smiley-cool:

10. 6 Aralık 2008
  11. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    banada nazar değer...
    kafam ağrır ve gözlerim iltihaplanır tabak bardak kırarım asabi olurum
    ...

12. 6 Aralık 2008
  13. esmeralda_2286

esmeralda_2286 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Nazara inanıyorum..:1closedeyes:

Nazar değdiğinde ise başımda bi ağrı ve üzerimde ağırlık olur artı olarakta esnemekten bir hal olurum.benneyaptımki

14. 6 Aralık 2008
  15. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    evet bana da nazar dediginde bas agrisi ve üzerimde agirlik olur.ve okudukcada hem kendim hem okuyan esnemek ten ölür.komsumuzun cok nazari degeridi yinenime bebek o gelince aglamktan catlarid annesini emmezdi.ama kadin kendi diliylede söyledi kendinin nazari degdigini.bol bol okumak lazim kendimize.

16. 6 Aralık 2008
  17. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    bana da değiyo. geçenlerde babam hediye saat almış şık birşey yengem gördü kolumda aaa yenimi dedi zaten o hep babamla benim aramdaki ilişkiyi kıskanır bizim babamız böyle değildir cart curt diye. dedim babam almış. hımm dedi. daha 20 dakka geçti geçmedi evden çıkarken bahçenin duvarına sürttüm saatimi boydan boya çizdim camını.

18. 7 Aralık 2008
  19. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    bana nazar cok değer göz nazarı mahvolurum miğdem bulanır benzim solar (ananem öle diyo) kabim çarpar ve bayıcak gibi olurum çok kötü bi hal
    annem hemen nazar dualarını felak-nas ve aytelkürsi 21 besmele okur üfler üstme 1-2 dakak içinde düzelirim ve okuma anında esneme tutar gözüm yaşarır nazar çıkar üstümden
    nazardan ölünürmü derdim ama gerçekten bir kere ölücektim bunu çok kötü bi şekilde yaşadım