Nazım çerkeş???

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve elwn tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : elwn
  1. elwn

elwn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar burun estetiğinde otorite(prof+tecrübe) nazım çerkeşmidir?forumda baktım we arkadaşlar çok fazla bahsetmiyorlar acaba pahalı diyemi? Yardımcı olursanız sewinirim..

2. 22 Mayıs 2010
  3. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ben nazım beyle görüşmüştüm ilk ameliyatım için ama tutumlarından memnun kalmadım ben bilirim ben ederim tarzı bana uymadı doktor oymuş bana verdiği cevap tasarımlarınıda hiç beğenmiyorum kendisinin minicik oynuyo burunlarla kıyamıyomu nedir dicem ama o kadar minik değişikliğe yazıkk birde ameliyat ediyor fiyatına gelince ilk ameliyatsa 6-7 bin arası fiyat veriyor ama hiçbişeye karıştırtmıyor onuda söliyim genede git görüş fiyatıı pahalı derken yakup avşarın fiyatını herkes biliyor o yüzden nazım bey daha uygun :))))

4. 22 Mayıs 2010
  5. lululu1

lululu1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hande yenerin doktoru kendisi :)

6. 22 Mayıs 2010
  7. elwn

elwn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    anladm cnm.. ben kendim programdan tasarımımı yaptım dierk onu götürüp göstersem çünkü burnumun nasıl olacaına kararı ben vermek istiyorum burnumuda çok iyi tanıyorum yani benim isteklerim doğrultusunda bir burun yapmasını istiyorum geçmişinede baktım o yüzden genç doktorlara fazla güvenemiyorum o yüzden istediğim burna laf etmezse nazım beye ameliyat olmak isterim.. bu arada fiyatıda pahalıymış yapıcağı burunlar o paraya değiyodur inşş=)

8. 22 Mayıs 2010
  9. elwn

elwn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    e arkadaşlar sizden yardım almak için açtım bu sayfayı olumlu olumsuz görüşleriniz yorum yapın lütfenn..

10. 23 Mayıs 2010
  11. Venus

Venus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadasım yakup avsar olsun bın fazlası olsun ama nazım çerkesşe yaptırmayın (tabı yakup avsarı ornek olarak verdım baska doktorlarda olabılır).burun uclarını uzun bırakıyor sıtede sadece gulcek nıklı bır arkadasın burnunu cokguzel yaptı hatta şaşırdım nasıl bole bı burun yaptı dıye...kötülemek gıbı olmasın ama madem yardım ıstedınız bunları yazmakta sakınca bulmuyorum baska doktorları arastırın düşünün derim .çevremde kendısıne ameliyat olmuş bıkac kişi var memnun deıller tekrardan ameliyat olmayı düşünüyorlar..

12. 23 Mayıs 2010
  13. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Venus dediklerine aynen katılıyorum boşuna yazık ameliyat olmayın resim götürsenizde yada tasarım bakıcağını sanmıyorum hee unuttummmmm görüşmeyede 150 yada 200 tl alıyolar ben bu parayı vermiştim yazık olduuuu

14. 23 Mayıs 2010
  15. elwn

elwn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar başka tawsiyede bulunacak kimse yokmu pahalı olmasımıdır olay?? e söyleriz ucunu törpüler yada kaldırır sonuçta bizim isteklerimiz doğrultusunda operasyon geçiricz.. bu arada ben genç doktorlarımıza güwenmiorum bilmiyorum neden ama tecrübe çok önemli bence bu işte haksızmıyım?? bide ahmet karacalar nasıldır arkadaşlar yakup awşarı hiç düşünmüyorum ameliyat olan bütün arkadaşlara aynı tekniği uyguluyo gibi geliyor bana we her burun aynı tip olur sonuçta o doğallığı katamazsa bi doktor başarılı olmamıştır benim gözümde=)

16. 24 Mayıs 2010
  17. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bende beklemedeyim 5 ayım doldu ama daha beklicem ve beni rahatsız eden şeyler olursa prof. ahmet karacalar aklımda onla kesin görüşücem burdan bakındım ama çok bi netice alamadım yani hastasını yakalayamadım :KK43:(((((( yakalasam bırakmazdımda ahmet bey le kesin görüşücemde şuan gitsemde beni doktorlar kovalıyolar :))))) doğal olarak daha ilk ameliyatım 5 ay olduğu için ben yeditepe hastanesine çok güveniyorum ameliyatı orda yapıyodur diye tahmin ediyorum ahmet bey in bence ahmet beyle kesin görüş onuda söliyim 185 tl görüşme ücreti alınıyor o yüzdende erteledim görüşmeyi ben ama kesinnnnnnnnnnnnnn görüşücem kendisiyle :))) sen nazım bey e şöle böle olsun demeye kalk yapıştırıyo cevabı ben tam müdehale etcektm bana yaptıı tasarım bişeye benzemiyodu bana doktor benm diye susturdu :))))

18. 24 Mayıs 2010
  19. Venus

Venus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    nazım beye ameliyat olan bı arkadasım hala tam nefes alamadıgını soyluyor burun delıgınden ve ön tarafında çökme oldu ben gördüğümü ve duyduklarımı söylüyorum sıze yardımcı olabılmek adına yoksa sorun pahalı olup olmaması değil.pink ın dediği gıbı gene aynı bildiğini okur sız ne kadar şöle böle istıyorum desenızde inanın memnun olan olsaydı cevremde ben kendısıne olurdum... naci çelik ile de görüşün bence ben kendısıne guvenıyorum cokta guzel burunlar yapıyor.