Nazlı'm gelmiş,hoşgelmiş,hemde süper haberlerle gelmiş!!!

Konusu 'Mutluluktan Uçtuğunuz Haberler...' forumundadır ve Adivar tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : Adivar
  1. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Oh be ne kadar güzel bir şey KK'yı açtığım an senin mesajını görmek..kaydirigubbakcemile5

O kadar güzelki seni burada görmek,konuşmasamda online ışığının yandığını görmek..:dance:

Çok uzun bir süre oldu,senin yokluğunu taaa içimden hissettim Nazlım canım dostum canım arkadaşım..:teselli:

Birde mutlu haberlerle döndün demek,hamişsin oley be oleyyy 2.kez teyze oluyorum demek:teytey:Rabbim bir daha bizleri bu kadar birbirimizden ayırmasın:Saruboceq:

Seni çok ama çok özledim,ama artık o hasret dolu günler geride kaldı şükürler olsunki...

Duyduk duymadık demeyin beee,Nazlı'mız döndü millettttttt:1hug:

Şu an içim içime sığmıyor inanın ters takla atacağım mutluluktan,kendimi direk buraya attım nedenmi bu içimdeki sevgiyi,coşkuyu herkez ama herkez ile paylaşmak için.:hooray:

2. 25 Mart 2009
  3. papatya16

papatya16 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Kk yı açar açmaz bende nazlı ablamın mesajını gördümm...:teytey:
    Onu çok özlemiştimm çokk....:1hug:
    Ve çok güzel haberlerle gelmiş yaa...
    Kendi gibi minik bir melek daha geliyor...Doğa ya kardeş geliyorr..delikafadulden
    Rabbim onu ve seni nazarlardan korusun inş..:nazar::nazar::nazar:
    Sağlıcakla kucağına aldığın günleride görücez hepberaber inş...
    Kocamannn öpüyorummm canımıniçii seni.......hihoyyyt
    Allaha emanet ol.....a.s.

4. 25 Mart 2009
  5. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    tanımıyorum kendisini neden yoktu aramızda acaba...
    hoşgeldin diyelim bizde.....

6. 25 Mart 2009
  7. adaylaarda

adaylaarda iyi düşün:iyi olsun :)) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim
    ALLAH'ım hayırlı bir evlat versin inşallah
    :Saruboceq:

8. 25 Mart 2009
  9. Lereenim

Lereenim Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    170
    Ödül Puanları:
    353
    Birtanem hoş gelmiş hemde bebişiyle, hamiş olarak gelmiş.:)) Çok özlemiştik .

10. 25 Mart 2009
  11. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Vışşşşş Dıkandım vallakaydirigubbakcemile3

Canım benimm tatlı meleğim geldim yaa nasıl nasıl özlemişim bende seni sizleri anlatamam akşam ilk pc çalışmaya başladı Allahım kalbim yerinden çıkacak adeta böylemi heyecan olur
    Birde güzel haberi vereceğim yaa daha bi farklı nasıl duyurayım derken bu çizelgeler aklıma geldi birde tek gittim çift geldim yazısı:)))
    Bu sefer nolursunuz herkez dua etsin diğeri gibi değil biliyorum ama içim ürperiyor kalp atışlarını duydum tıp tıp o an eşimin gözbebğinin içine içine bakıyorum sesi duydu duyacak derken aynı duyduk gözler dolu dolu oldu..Şükürler olsun ne diyebilirimki Rabbime..
    İsteyen herkeze nasip etsin..İnşallah doğacak yavrumuzda sadece bana bize değil siz tüm teyzelerine vatana millete faydalı bir insan olur:Saruboceq::Saruboceq:

Bu arada evim evim güzel evim onca evi taşıdım kolileri kaldırdım olacak olduktan sonra oluyor Dualara çok inanıyorum biliyorsunuz işte duaların karşılığı tüm işimi yaptım yorgunluktan ağlıyorum üzerimde eşorfman elimi cebime bir attım evimde kalan son duaları toplayıp cebime yerleştirmişim işte bebiş böyle korunmuş..Lütfen dualarınızı yeniden esirgemeyin inanın yerini buluyor..İnşallah sağlıkla kucağımıza alabiliriz bu sefer:Saruboceq::Saruboceq:

Adıvarım en uzun en zor en kötü ayrlığımız böyle olsun..Canımsın okadar çok özlemişimkii anlatamam nereye yazacağımı şaşırıyorum nasıl yazacağımı Sana sizlere sevgimi nasıl ifade edebileceğimi şaşırıyorum..Ama artık ifade edemesemde beni anlayacağınıızı çok çok iyi biliyorum..
    Yanlış yazılımlarım olmuştur affolaaaaa azıcık huyumda değişti duygularımı hep son sınırda yaşıyorum ağlanacaksa hüngür hüngür gülünecekse kahkahayla ortası yok:asigim:

Oyy oyyy oyyy içim dolup dolup taşıyorrrr :1hug::1hug:a.s.a.s.

12. 25 Mart 2009
  13. BenNazKsK

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Ablasının Meleğiii tatlısı yaa hani derler ya kokusunu özlemişim varmı böyle birşey şimdi eşim aradı pcyi açtın arkadaşlarına kavuştun içim artık rahat dedi bende evet benimde canlarımın hepsi burada dedim..Mutlusun yaa şükürler olsun dedi kapattı teli..
    Nasıl mutlu olmamki nasıl olmam baksanıza birbirinden güzel özel canımmm dediğim herkez burada yine sizlerle birlikteyim..
    İnanın hepiniz evimin tatlı konuklarısınız heleki samimi olduklarım öyle bir oturmaya geliyorlarkii hiç bırakasım gelmiyor...
    Ablasının güzelii hadi bakalım güzel haberler sırası sende sizlerde bekliyorum artık:Saruboceq::Saruboceq:Yerim Seniiiiiiiiiiii en kocamanından bende öpüyorum tatlı sohpetlerimize kaldığımız yerden devam küçük meleğim Seni çok seviyor en tatlısından öpüyorum a.s. a.s.

14. 25 Mart 2009
  15. BenNazKsK

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Hoşbuldum a.s. öncelikle neden yoktum aranızda evimi taşıyordum taşıma sürecinde ise modemimi bozunca ayılık süresi uzadıda uzadı ama nihayet bitti ve tüm canlarıma kavuştum şükürler olsun..
    Adaylaarda canım çok teşekkür ederim Rabbim isteyen herkeze nasip etsin:Saruboceq:Vee hepimize hayırlı bir evlat olur inşallah lütfen dularınız bizlerle olsun a.s. a.s.

16. 25 Mart 2009
  17. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Nazli ablacim, hosgeldin tekrar
    Bebisin hayirli ugurlu olsun, ikinci kez Anne olacaksin Allahin izniyle, çok guzel bir hediye
    Ve saglicakla kucagina almayi dilerim
    Operim çok

18. 25 Mart 2009
  19. BenNazKsK

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Valla melek ablam seni her özlediğimde karşımda buldum yaaa tadımdan geçilmez oldu..Birde haber ajanı gibi anında naklen yayın yaptım sana herşeyi:CüvCüv:Tatlı anneanne oyy nede yakıştı sana :1hug:Ablacım öperim güzel yanaklarından bende çok özledim çokŞenizŞeniz