Nazlım melek oldu ama dünyam başıma yıkıldı

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve hazannn tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : hazannn
  1. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    QUOTE=hazannn;8688810]Nazlım artık yok 49 gün sürenyaşam savaşını ne yazıkki kaybettik kuzum bizi bıraktı gitti cam küvözün içindensıcacık kucağıma yatağına geleceğini beklerken o gitti buz gibi morg yataklarına yattı kundaklara saracakken seni beyaz kefenlere sardık o minicik bedenini sıcacıktın oysa buz gibi taş gibe verdiler seni kucağıma kuzum nasıl dayanılır bu acıya herkes sabır hayırlısı böyleymiş diyo ama benim içim yanıyo toprağın altındasın şimdi bir daha göremeyeceğim seni kucağıma alaman toprak aldı seni benden kader diyemiyorum 49 gün az uz değil bayramda çıkarrız sağ salim diye beklerken bayramlar zehir olacak annem sütüm azaldı yetiremeyeceğim derken kara kara düşünürken önemi yok artık gelen sütün verceğim kuzum gitti annesini babasını koyup gitti[/QUOTE]

2. 7 Eylül 2009
  3. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim çok büyük bir acı ama allahım verdi allahım aldı elden gelen bir şey yok allahım size sabırlar versin senin kızın bir melek şefaatçin olacak inşallah

4. 7 Eylül 2009
  5. ikoncan

ikoncan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım kolay değil tabi ana yüreği ne yapıcaksın allah sabrını arttırsın başka çocuğun var mı bilmiyorum varsa allah onlara ömür versin yoksa allah hayırlı bir evlat versin hayata tutunmaya çalış kolay olmıycak tabii ama o meleğin anne babasına şefaatçi olmasını istiyorsan isyan etmeden yaşamaya çalışmalısın dışardan konuşması kolay oluyor biliyorum ateş düştüğü yeri yakıyor sadece destek olurum diye düşündüm içimden geleni yazdım güzelim

6. 7 Eylül 2009
  7. plum12

plum12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah size sabırlar versin. Ne desem boş...

8. 8 Eylül 2009
  9. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    o çok güzel bi yerde emin ellerde buna inan...o şimdi sonsuz oyunların peşinde ve güzel güzel mamasını yiyor ve senin geleceğin güünü iple çekiyor vuslat hiçte uzak değil hazancım...

tekrar söylüyorum acın çok taze belki zaman alıcak bastırman ve Allah tan sabrını kat kat arttırmasını dilerim bu mübarek günlerde..onlar ölmedi sadece mekan değiştirdi ne güzel değişilen yerde...

biliorum hiç bi teselli fayda etmez çok acı ateşi tutupta yanmamamın ne demek olduğunu bilioruz ne yazıkkii..ateşinin serin sularla sönsün arkadaşım...

10. 8 Eylül 2009
  11. rida

rida بسم الله Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşım acını ne kadar anlamaya çalışsak da yaşanılmadan bilinemeyecek bir durum..ınanan insan için yokluk diye birşey olmadığını, bu dünyanın ahirete hazırlık olduğunu ve gerçek hayatın bizi ahirette bekledine iman ediyoruz..Bu yalancı hayatın belki de en güzel yanı öldükten sonra dirilmektir..senin ciğerin 49 günlükken hayata gözlerini yumdu..ama şu an cennet bahçelerinde gezinen 7-8 yaşlarında sevimli bir çocuk..anne ve babasını cennet kapısında bekleyip sizlerind de cennete girmeniz için Allaha yalvaracak Ya beni de cehennemine al ya da annemi babamı benim yanıma al Allahım diyecek bir melek..ölüm bir yokoluş değildir ..ciğerin yanıyor biliyorum, elimizden gelen yanan gönlüne bir katre nefes verebilmekten öteye gitmeyecek olsa da..Allah yar ve yardımcın olsun

netten bulduğum cennet çocuklarıyla ilgili bir yazıyı paylaşmak isterim..
    Cennetlikler dünyadaki yaşlarına bakılmaksızın gençler sûretinde inşa olunacakları gibi, cennetlik çocuklar da, vefat yaşları ne olursa olsun çocukluğun en güzel çağında ana-babalarına ebedî bir eğlence, sürur kaynağı ve göz aydınlığı olmak üzere yeniden inşa edileceklerdir (Cennet çocuklarının farklı yaşlarda inşa edilmeleri de mümkündür Çünkü çocukluğun her bir evresinin ayrı bir güzelliği ve tatlılığı vardır Cennet çocukları için vildan ve ğılman kelimelerinin kullanılmasında bu duruma işaret edildiği de düşünülebilir Böylece vildan’ın küçük ğılman ise daha genç çocuklar için kullanılmış olması muhtemeldir)

Dünya hayatındaki en büyük manevî zevklerden birisi hiç şüphesiz sevimli, neşeli küçük çocuklardır Bu durum, cennet hayatının en güzel yönlerinden birisinin bu çocuklar olacağına işaret etmektedir..

alıntı

12. 8 Eylül 2009
  13. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    basın saoğolsun
    rabbim sana sabırların en büyüğünü versin

14. 8 Eylül 2009
  15. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    başınız sağolsun okuyunca kötü oluyorum:KK43:

16. 8 Eylül 2009
  17. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canımmmm..aynı acıyı yaşayan biri olarak seni çok iyi anlıyorum...
    allahım sabır güç versin...ağla hasretini haykır ama sakın isyan etme...
    şimdi bebek lafını bile duymak istemezsin ama zamanı gelince herşey en güzeliyle olacak...meleğin cennette gülüp oynuyor.ama isyan edersen annemi üzdüm diye huzursuz olur unutma..ellerini yüreğine koy ve onu hep seveceğini kalbinde olduğunu söyle onu mutlu et...
    ben bebeğimin kaybundan sonra yardım aldım toparlanmakta büyük etkisi oldu..ilaç falan kullanmadan epeyce toparlandım tavsiye ederim...

18. 8 Eylül 2009
  19. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    allah sabır versin...