Nazlımdan dualarınızı eksik etmeyin

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve hazannn tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : hazannn
  1. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bugün tam 10 gün oldu nazlım dünyaya geleli ama çok erken geldi bebeğim dünyaya ben kurtuldum hastanelerden ama onu bırakmak zorunda kaldım arkamda.Hamileliğim boyunca hep sıkıntı çekti bebeğimde annesiyle birlikte 6 haftalıkken başladı problemler önce kanamadan yattım hastaneye 5 gün kaldım yatacaksın dedi doktor uzun süre yattım evde tekken birand 2 bi kalp sesi duydular bebeklerim 2 di mutluluğum 1 kat daha arttı çünkü geçen yıl 5,5 aylık bebeğimi kaybettim karnımda onun acısınıda hafifletecekti bu ikizler ama istediği gibi olmuyo insanın herşey 8 haftalıkken bulantı kusmadan yattım hastaneye 1 haftada öyle kaldım onuda atlattım herşey yolunda gidiyo derken 14 haftalıkken ikizlerden birinin kalbi durduğunu öğrendim yıkıldım artık ümidim içimde atmaya devam eden kızım içindi 21 haftalık kontrolde bebeğimin 2 hafta geriden geldiğini öğrendim 26 haftada gebeliği sonlendırmamız gerektiğini bebeğin susuz kaldığını söyledi doktor hastaneye yatırdı beni devamlı ultrasona girdim nst bağlandım küvöz olmadığı için 1 hafta bekledim koskoca antalyada küvöz bulamadık doktor sezaryana aldı küvöz olmadığı için geri çıkardı son anda bulduk küvözü 10 gündür o camın içinde kızım dua edin kuzuma ne zormuş beklemek allah herkesin yardımcısı olsun

2. 17 Temmuz 2009
  3. minos

minos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    canim ya Allah yardimciniz olsun
    melegin en kisa zamanda iyilessin insallah

4. 17 Temmuz 2009
  5. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Bir anne için ne zor anlar Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah sağlıkla kucağına alırsın kuzunu
    bende erken doğum tehlikesi yaşayan bir anne adayı olarak görünzde kötü oldum tekrar tekrar Rabbim sağlıkla kavuştursun bebeğini inşallah

6. 17 Temmuz 2009
  7. ANTALYALIM

ANTALYALIM *EREN* (Annesinin Paşası) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım yaa Allah yardımcınız olsun,inşl bir an önce kavuşursun bebeğine sağsağlim..
    hiç moralini bozma,üzme kendini adı üstünde işte Nazlı bi bebek demekki naz yapıyo annesine..:ecrin_bebek:
    bu arada canım bende antalyadayım sen neresindensin merak ettim?a.s

8. 17 Temmuz 2009
  9. bilgen35

bilgen35 OLACAK OLACAK..... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    allah yardımcın olsun canım inşallah en yakın zamanda bebeğini kucağına alırsın

10. 17 Temmuz 2009
  11. destna

destna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yardıımcın olsun inşş sağsalim kavuşursun bebeğine dualarımız seninleee

12. 17 Temmuz 2009
  13. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim Alllah hiçbir anneye yaşatmasın çok zor beklemek

14. 17 Temmuz 2009
  15. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Allahım uzun ömürler versin Minik adaşıma..Kıyamam ona ben mücadele veriyor adaşım..ınşallahta başarılı olacak bu ilk mücadelesinde..Sizde lütfen çok güçlü olun Allahım sabırlar versin ve umuyorum bizlere güzel haberlerinizide vereceksiniz.Mis gibi koklayacaksınız kızınızı..Dualarımız sizlerle a.s.

16. 17 Temmuz 2009
  17. Poison

Poison tarçınlı kek =) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Olumlu düşün hiçbirşey olmaz Allah'ın izniyle. Benim kuzenim de erken doğum yaptı o kadar küçüktü ki bebeği dokunmaya korkardık. ama uzun süre hastanede kaldıktan sonra sağlıkla evine döndü şimdi 3 yaşında çok güzel bi kız çocuğu opuyorumnanaktan inşallah Rabbim sana ve bebeğine yardım etsin, hayırlı bir evlat olsun inşallah a.s.

18. 17 Temmuz 2009
  19. whiterose

whiterose Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Allahım yardımcınız olsun
    sağlıcaklar atlatıcaksınız Allahın izniyle bu günleri:Saruboceq:a.s.