Nd:yağ lazer (fotona) Hakkinda Genel Bilgi

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve gulçehre tarafından 3 Ocak 2008 başlatılmıştır.

3 Ocak 2008
    Konu Sahibi : gulçehre
  1. gulçehre

gulçehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar,

benim yüzümde akne ve tüylenme var.
    dün istanbulda bi hastaneye gittim dermatoloğa..

bana akne için ilaçlar verdi

şimdi gelelim asıl meseleye.. :KK43:

yüzündeki tüyler için lazer yapalım dedi, meğersem hastanede lazer epilasyonda varmış..
    ben beyaz tenli ama koyu renk tüylüyüm.. senden 4 seansta sonuç alırız.. yüzüne olur senin dedi.
    cihazın adı ndyag imiş. bugün tekrar arayıp sordum..

ben iğneli yaptırmayı düşünüyordum ama dr. yüzünde sivilce sayın artar ben önermiyorum pek dedi..

bu cihazı kullanıp memnun kalan ya da aman aman uzak dur diyen arkadaşlarımız var mı aramızda?

hepinize sevgiler..

2. 3 Ocak 2008
  3. yaren_XIXM

yaren_XIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gülçehre makina hakkında pek bilgim yok fakat genel olarak lazer epilasyonda makinaların aradığı özellik beyaz tende siyah tüy müş. Bende genital bölgeme yaptırmak istiyorum sakıncası varmı bilen varsa yardımcı olurmu acaba?

4. 8 Ocak 2008
  5. gulayse

gulayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence oyle hastanelerde falan yaptırma nd yag lazer ıyı fakat sadece lazer yapan bır yere gıt benım gıttıgım yerde lazer epilasyondan baska hıc bır sey yapmıyorlar uzmanlarıda epilasyonda egıtımlı ,ıstersen telını verırım gıt bır gor oyle hemen karar verme nerde yaptırıcagına ben 2 ay yer aramıstım burayı bulana kadar

6. 8 Ocak 2008
  7. gulçehre

gulçehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gulayse gittiğin yerin nosunu yazar mıısın?

sana özel msj atamıyrm gititğin yeri öğrenmeyi çok isterim.

sevgilerle canım

8. 10 Ocak 2008
  9. gulçehre

gulçehre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gulayse sesime ses ver lütfennnnnna.s.

10. 23 Nisan 2008
  11. nihan76

nihan76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaslar..lazer epilasyon yaptırıp memnun olanınız var mı..ter bezlerini yok ettiği ve zararlı olduğu söyleniyor,bu konuda bilgisi olan var mı ? teşekkürler şimdiden..

12. 23 Nisan 2008
  13. fulyaksk

fulyaksk Guest

bende daha ilk seansımı yaptrdım nd yag lazerle ama garip bişi oldu daha dorusu bana garip geldi çnkü uygulayan kişi ne bana gözlük taktı ne de kendine.Arkadaşlar bi fikriniz yok mu bu konuda laser ışını zararlı diil mi gözlük kullanması gerekmes mydi?
    Kendisine sorduumda bu en son teknolojlerden biri göze zarar vermyor dedi ama bn sanki biraz şüphelendim yoksa ölesine birşey mi o ışın falan diil de :KK43:

14. 23 Nisan 2008
  15. fulyaksk

fulyaksk Guest

acaba dolandırılıyor olabilir miyim ya o kadar uğraşıyorum şu tüylerden kurtulmak istiyorum bir an önce :KK43:

16. 23 Nisan 2008
  17. fulyaksk

fulyaksk Guest

Arkadaşlar bi konuya daha yazmıştım ama burada da sorayım.Nd yag lazer yaptıran arkadaşlar sorum size..Bna uygulayan kişi gözlük takmıyor uygulama yapılırken artı bana da takmıyor.Bu işte bi gariplik mi var yoksa bana mı öle geliyor..Yoksa dolandırılıyor muyum ?? :KK43:

18. 4 Mayıs 2008
  19. boncuhh

boncuhh anne oluyorumm:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende alexander lazer sıstemını kullanıordum sıyah tuylerden kurtuldum doktorum ınce kalan tuylerı nd yag lazerle yok edecegını söledı ve ona basladım gözluk banada taktı kendınede bu arada acayıp agrıdı zaten sölemıstı alexandır gıbı degıl dıe haklıda ama ınce tuylerım ılk seansa ragmen bayagı gttı lülülülülülü sonuc umarım ıstedıgım gıbı olur