Nd yag mı? Alexandrıate mı?

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve hafe tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : hafe
  1. hafe

hafe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese merhaba..

bahsedilen iki cihaz öyle sanıyorum ki en çok kullanılan cihazlar.

merak ettiğim birbirine üstünlükleri nelerdir?Farkları nedir?

Lütfen bilgilerinizi esirgemeyin.
    Teşekkürler:)

2. 12 Eylül 2009
  3. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kesınlıkle alexsandıre tabiki:)))))))))
    çünkü nd yag cihazı daha çok leke acacı ozellığinin yanı sıra lazer epilasyonda yapabilme ozellığine sahip.buyuzden alexsandıre 1 numara tabikide...

4. 13 Eylül 2009
  5. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    bende çok merak ediyorum bu sorunun cevabını? akkadaşlar ikisinı yaptırıpta içinden daha çok memmun kalan var mı

6. 22 Eylül 2009
  7. nimessay

nimessay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben iki seans nd yag ile yaptırdım ama artık alexsandıre denemeye karar verdim.acı inanılmaz çünkü.üstelik gittiğim merkezde kontrol seansı yoktu.tmm acıya katlanınca sonuç fena değil ama arada unutlanlar gözden kaçanlar tamamen temiz olmak mümkün olmadı bir türlü.kızdım bende.bu ay diğerini deneyeceğim bakalım daha az acı olur inşallah.ve iyi bir sonuç tabi...sonuçtan haberdar ederim sizleri...

Son düzenleme: 22 Eylül 2009
  8. 22 Eylül 2009
  9. yaren_76

yaren_76 mareşal Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    n- yag bronz tende bile yaz aylarında rahatlıkla kullandığımız 1064 nm uzunlukta dalga boyuna sahip deriye hiçbir zararı olmadan direk olarak ,derindeki kıl kökünü görmeye ayarlanmış ışık demetidir,dalga boyu daha uzundur,yazın hiç bir şekilde leke ve yanık yapmaz,hatta derin köklü kıllarda çok etkilidr,
    alex 755 nm dalga boyuna sahip beyaz ten siyah kıl yapısında kullandığımız piyasada daha acısız olduğu için çok tercih edilen bir lazerdir,
    2 lazerde birbiriyle aynı kalitedir sadece diyeri bronz tende kullanılması birde n yag ta seans arası 6 haftadır alexta 8 haftadır,ben bütün cihazları kullanıyorum,yardımcı olabilirim

10. 19 Ekim 2009
  11. fillizce

fillizce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkdaşlar.1 aydır araştırıyorum.okudukça kafam karışıyor...
    şu ana kadar fiyat-makina ve doktor hakkında çok yerden bilgi aldım..bu bilgileri her gördüğüm yerden değil,çevremin tavsiyeleri internet araştırmaları ile kaliteli ve güvenilir yerler.den aldım..sonuç olarak çoğu bana nd-yag ı önerdi..
    fakat hala kararsızım..
    alex tende iyi sonuç alanlar var..ne yapsam ki?

12. 19 Ekim 2009
  13. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    ben de şaşırdım yüz bölgemde tüylerim siyah ama köklü değil hangi lazeri kullansam

14. 17 Aralık 2009
  15. fillizce

fillizce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar yoğun araştırmalarım sonucunda nd yag a karar verdim..ilk seansımı ay başında yaptırdım.genital bölge için.
    girerken çok tereddüt ettim acı konusunda..çünkü kime sorsam yada okusam herkes çok acıdığını falan söyledi..
    saat tuttum tam 3 dakika sürdü...5 dakika bile değillll.
    ve hiçbir acı hissetmiyorsunuz kesinlikle güvenin..başlamasıyla bitmesi bir oluyor..
    ay sonu tekrar çağırdı yani 1 hafta sonra..ve kılların çoğu şimdiden döküldü..
    gittikçe yazarım.bakalım kaç seans sürecek...
    sevgiyle kalın

16. 17 Aralık 2009
  17. kujum

kujum lilyum Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    153
    senın adına sevindim canım

18. 17 Aralık 2009
  19. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sevgili ar kadaşlar gelecek haftaya çarşamba günü bütün lazer cihazları özellikle alex ve Nd Yag ile ilgili araştırıp oluşturduğum metinleri forumda ve sevgili KK blogumda paylaşacağım. Bu hazırladığım metinlerin hepsi yıllardır yapılan ve literatüre geçmiş dünyanın hatırı sayılır üniversitelerince araştırılmış tıbbi yayınlarla desteklenecektir. Bütün sorularınıza ynıt bu hazırladığım metinlerde olacak. Biraz sabır lüfen. Yoğun iş temposu, evde 2 minik çocuk ve hazırlanmayı bekleyen blog, gazete ve size yazılar. Ama yazılara öncelik veriyorum, çünkü artık herkesin yanlış yönlendirilmesinden bıktım usandım. Bu işi gönülden yapan ve doğru yapan biri olarak artık akların ve karaların kesinlikle birbirinden ayrılmasını istiyorum. Herkese sevgiler, saygılar.mirmirmirmir