Ne analar var !

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Bir_kadin tarafından 22 Nisan 2010 başlatılmıştır.

22 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Bir_kadin
  1. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaslar, cok acaip canimi sikan bir sey oldu.. Esimi aradim sordum o'da sasirdi
    cok sinirlendim cok.. sorun su:

esim biz tanismadan uc ay once babasi demis'ki oglum sen kendini cok dagitiyorsun bizim tanidik var senin yaslarda bir kizlari var ayni sehirden gorucuye gidin begenirsen evlenirsiniz diye bunun basini sisirmis esimin amcasida israr etti bas goz edek diye neyse gitmisler kizi gordu dis gorunumu hosuma gitmedi ama birde konusayim diye bekledim demisti esim kizla konustular esimde anlasamayacaklarini anladi istemiyorum demis babasina kizda biraz dusunmem lazim demis. Kizin annesi esimi ariyor diyor kizim cok utangac numarasini al konusun tanisin demis kizin kendi annesi yani..kendi kizinin numarasini veriyor ve esim bir kere ariyor ama kizin annesi her iki gunde arayip esime taktik veriyor kizinin gonlunu yapsin diye esimde diyor biz dusunmeye karar verdik benim zaten acelem yok arayamam demis... bunlari nerdenmi biliyorum esimle evlenmeye karar verdigimiz donem telefonda ailesiyle gorusecegini soyledi sende gel dedi iyi ama benim yaninda oldugumu soyleme dedim.. Neyse annesini ariyor annesi diyor o kizla evlenmeye kararlimisin (o kiz dedigi benim) o'da evet diyor (bende dinliyorum tabii) iyi dusundunmu oglum bir kere evlenmis bosanmis yasi senden buyuk ne vardi o gorucuye gittigin kizi begensen senle yasit hem haber gonderdiler kizim dusundu konussunlar diye rezil etme bizi diyor!!! ben o kizla yapamayacagimi anladim ben bir_kadinla evlenmek istiyorum adamin canini sikmayin diye kizmis.. Anneside bri sey demedi. olayi anlatti bana olabilir sonucta biz tanismadan uc ay oncesinde gitmisler bunda bir sey yok dedim.. Konu kapandi aile ici baglarimiz yag bal sonucta ee yedi ayda oldu evleneli!
    o malum site varya tanidiklar birbirini ekliyor davetiye gonderiyor iste esimin hesabina girdim bir arkadaslik istegi gelmis bir kadin 44 yaslarinda ayni sehirdeyiz falan kim diye huylandim ama biz birbirimizden haberdar kullaniyoruz o siteyi dolayisiyla kabul ettim kadin yazmaya basladi.. selam sabahtan sonra konusma su kelime kelime ayni degil ama
    - evlenmissin hayirli olsun
    - tskler sagolun (esimin agziyla)
    -musaitmisin?
    -musaitim
    -esin yanindami?
    -yoo hayir ailesverise cikti
    -hmm iyi biliyormusun kizimi sana vermedigime cok mutluyum simdi
    -anlamadim
    -seni ilk gordugumde adam sanmistim ama degilmissin
    -neden ne yaptimki ben?
    -umit verip sonra baskasiyla evleniyorsun benim kizimin babasi yok diye sahipsizmi sandin
    -ne yaptimki ben kiziniza ne umit vermisim
    - gelip istediniz kizim kararini verince haber gonderdik birde duyduk evlenmissin
    -ee mecburmuyum kizini almaya. zorla evlenecek halim yok herhalde istemedigim biriyle
    -dogru kiz istersiniz basa cikamayacaginizi anladiginizda baska kapiya gidersiniz benim sana cok kanim isinmisti ama kalibinin adami degilmissin
    -bu soylediklerini not et hesabini vereceksin gerizekali..
    -dul birini almissin sanada bu yakisir
    bu soylediklerinin hesabini vereceksin bekle yazdim en son ve esimi aradim

peki siz ne diyorsunuz arkadaslar benim ikinci evliligim esiminde birinci birbirimizi seviyoruz mutluyuz ben bulamadigim mutlulugu bu kadar maddi soruna ragmen esimde buluyorum. Herkes sustu saygi gostertti mutluluklar diledi esimin ailesi beni kabullendi benim ailem esimi oglu gibi sevdi gereksiz insanlarla mesafeyi koyduk evliligimize zararli dokunmasin diye simdi kala kala o kadinmi kaldi bunlari yazacak bu nasil mantik yaaaa

2. 22 Nisan 2010
  3. Blair Witch

Blair Witch DurdurunDünyayıİnecekVar! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    kedi uzanamadığı ciğere mındar dermiş... mutluluklar dilerim size :)))

4. 22 Nisan 2010
  5. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    delimi ne valla.boşver sen mutluysan, eşin mutluysa gerisini boşver.onlara mutluluğunuzla cevap verin.

6. 22 Nisan 2010
  7. nikahxsxekeri

nikahxsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence eşin o kıza umut verip ortada bırakmadıysa....o yazdıkların gibi görüşüp reddettiyse bu kızın annesinin seviyesizliğidir.....yada yediremediği için içini dökmüş...üzülme

8. 22 Nisan 2010
  9. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    bosverin bence dis kapiinin dis mandali siz mutlu olmaya bakin

10. 22 Nisan 2010
  11. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Güldüm ya..
    Adam mı kalmamış ortada ne aşk bu böyle eşinize..
    Nedir yani zaten görücü usulü başkasını bulsaydı.
    Ne biçim anne hem bu,garip geldi bana..
    Boşver unut gitsin..

12. 22 Nisan 2010
  13. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    okuyunca acaba arkadasımın annesimi dedim yaakannehir
    arkadasımın anneside kızının numarasını memlekette hosuna giden erkeklere verirdi konusun tanısın ünv okuyo kızım öğretmen olacak diye ama yalan turizm okuoduk kız kızıodu anne neden yalan sölüosun diye ama arayanlarlada konusuodufisfisfis
    kadının dengesizliği tamamen üzülme canım dış kapının mandalı

14. 22 Nisan 2010
  15. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    tövbeler olsun, kadının kızını bi pazara çıkarmadığı kalmış.

16. 22 Nisan 2010
  17. turkuaz

turkuaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    amanyaa böyle insanlar için canını sıkmaya hiiiç ama hiç değmez
    Allah bi yastıkta kocatsın inş
    gerisini salla gitsin,takma kafana
    Allah o kadına da akıl fikir versin kendini ne kadannn küçük düşürdüü yaaaww

18. 22 Nisan 2010
  19. AyTanem

AyTanem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bence hic kafana bile takma. Siz mutlu ve huzurluysaniz gerisi bos...