Ne anlama gelior bu :(

Konusu 'Rüya Yorumları' forumundadır ve yasmein tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : yasmein
  1. yasmein

yasmein Guest

Rüyamda ben bi yerde uzanmış bir şekilde yatıorum uyuyuorum.. ve bulundugum ortamda 2 kişi var benm hakkımda konuşuolar konu ise ikisinin de beni sevdiğiymiş.. uyuyorum ama konuşulanları da duyuyorum öle bişiydi.. biri beni sevdiği sölüyor ama bir türlü ona açılamadığını anlatıo dieri ise bas ucumda bi yerde oturmuş hafif bir tebessümle onu dinliordu..
    ne anlama gelior bu şimdii kıslar bi anlama veremedım ben bu rüyaya :1no2:

2. 8 Aralık 2008
  3. minik_pitircik

minik_pitircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba yorumu senin için araştırdım umarım faydasını görürsün

Rüyada kendisini seven birini görmek, hayir ve iyilige delalet eder. Ismail El-Es'as'a göre; bir asigin sevgilisine kavustugunu gören hayir ve menfaate erer. Rüyasinda birisine asik olup sabrettigini ve sirrini kimseye söyleyemeyip sakladigini gören sehit olur. Birini görüp onu sevmek, ondan hayir ve menfaate; birinin kendisini sevdigini görmek de o kisiye faydasi dokunacagina delalet eder.

Kaynak : Rüya tabirleri Rüya sözlüğü rüyalar anlam kazanıyor

4. 12 Aralık 2008
  5. yasmein

yasmein Guest

ÇOK TESEKKÜR EDERIM pitircik arastırdığın için.. bu ruyam sankı gercekleşti gibi 2 kişi ile tanıştım ve 2 side hoşlandığı dile getırdı bana ama ben iki arada derede kaldığım için bu karmaşayla ugrasamayacagımı anladım 2 sinide geri çevirdim :S