Ne başlık koyacağımı bilmiyorum ??

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sonsuzluk_ tarafından 14 Kasım 2010 başlatılmıştır.

14 Kasım 2010
    Konu Sahibi : sonsuzluk_
  1. sonsuzluk_

sonsuzluk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    alan alırdı ben giderdim sevgilimin yanına. İlişkilerimiz hakkında konuşurduk bana akıllar bile verirdi. Neyse biz ayrıldık başka bir nedenden dolayı ayrıldıktan sonra birkez konuştuk kısa şekilde. O güvenirdim ayrılığımızdan sonra birkezde onunla konuşmuştum hali nasıl var mı biri hayatında gibisinden soruşturdum. Oğer biz ayrıldıktan 1 hafta sonra bu kadınla çıkmaya başlamışlar. Bana hep "ruhum" derdi onada öyle hitap etmiş. Ama ben bunu gördükten sonra bir daha aslında görüşmem gereken konu için bile aramadım tek laf etmedim. Hoş bildiğimi bilmiyorlar ilişkilerini kapanmış hemde öyle sıkı sıkıya gizlemişler ki ben gülüyorum hallerine. Yüzleri bukadar yok yani bu kadar haklı olurum tepki versem bu kadar utanılacak bir birliktelik onların ki. Kıskanmadım, sadece keşke önceden bilseydim ilişkilerinide o adiye sormasaydım "biri varmı hayatında" diye hayıflandım. Sadece buna pişmanım ama bilmiyordum ve kadında bilmediğimi biliyordu bu yüzden içim rahat ama onlarınki belliki çok rahatsız :KK70:D Aaaa bu olayı duyduktan sonra ona verdiğim değerinde sevgininde ona fazla olduğunu düşünüp içimde pişmanlıktan başka zerre duygu kalmayarak SÖZ lendim.
    Ve en güzelide yine içimin müthiş rahat olması geriye dönüp baktığımda vijdanımında içiminde rahat olması çok güzel bir duygu. Henüz sözlümü sevmiyorum ama o kadar huzurluyum ki onunla herşeyin güzel olacağına eminim. :) herşeye rağmen
    Vee tek korkum acaba ben eski sevgilime olan duygularımın üzerinimi örtüyorum ve birgün gelir karşıma dikilirmi o zaman o duyguların üstü açılır mı bir ikileme düşermiyim?

Son düzenleme: 5 Şubat 2011
  2. 14 Kasım 2010
  3. skopca

skopca Elma yanak:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    canım öncelikle böyle bir şey yaşamana üzüldüm
    sözlümü sevmiyorum demişşiniz
    sevmediyseniz niye sözlendiniz
    senin yaraların cok yeni ve bence üstünü örtmeye çalısıyorsun
    ilerde pişman olabilirsin sözlüne aşık olabilme ihtimalini bekleyeceksin ya olamazsın aşkın olmadığı bir evlilik düşünemiyorum ben

4. 14 Kasım 2010
  5. sonsuzluk_

sonsuzluk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    İlişkimiz sıkıntılı döneme girmişti düzeltmek için çaba gösterirken feci halde yıprandım. İlişkiyi bitirdi karşısında çocuk gibi ağladım bağırdım, öldü say unut dedi gururuma esir oldum ben yalnız acılarımla başa çıkmak için kendimi mahfettim. Biriyle çıktığını hele birde o kadın ya benim gözümün değdiği güven duyduğum kadınla olduğunu gördüm koyulaşan bütün inançlarım yıkıldı. Nefes almak istedim sözlüm çok iyi biri gerçekten karakterli ve iyi niyetli bence böylesi sevmesende onunla ömür geçirmeye değerdi bunlardan sonra. Aşktan ne güzel son gördüm ki ? Belki bunun sonu aşk olur. Sadece karşıma çıkar diye korkuyorum inş üstünü örtmüyorumdur inş

6. 14 Kasım 2010
  7. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım keşke sözlenmeseydin...aradan ne kadar zaman geçti bilemiyorum ama,bugün bunları buraya yazıyosan şayet hala canını acıtan bişeyler var demektir.belki özlem değil,pişmanlık değil ama yine de üzgünsün hala belli.bazen bazı şeylerin küllenmesi için zaman gerekir.zamanında ben de kendime böyle bi zamanı vermemişken üzerine başka yanlış bi adım daha attım.oysaki doğru olduğuna okadar inanımştım ki,ya da inanmak istemiştim.ama yanılmışım ....şimdi keşke acele etmeseydim biraz daha kendimi toplasaymışım diyorum.çünkü nişan atmak zorunda kaldım malesef...
    sen zaten kendin söylemişsin sözlünü sevmediğini,umarım herşey dediğin gibi olur ve çok mutlu olursun ...

8. 14 Kasım 2010
  9. skopca

skopca Elma yanak:) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    niye acale ediyorsun ki
    daha kimler çıkar karşına
    belki tekrar aşık olursun
    bence yanlış yapmışşın evlendikten sonra pişman olursan emin ol bu çok üzer seni evlilik şakaya gelmez güzelim çok iyi düşün kimseye güvenemeyeceğini öğrenmişşin artık sende benim gibi daha dikkatli atarsın adımlarını

10. 14 Kasım 2010
  11. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188

kötü seyler yasamisin gercekten cok üzüldüm
    ve belli ki güclü ve gururlu bi kizsin, bu konuda cok takdir ettim seni

ama 3 hafta önce sevgilinden ayrilip, bu 3 hafta icinde nasil baskasiyla tanisip sözlendin?
    kendine bunu niye yaptin?

12. 14 Kasım 2010
  13. sonsuzluk_

sonsuzluk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben onlar kadar adi olamadım, sözüm daha dün akşam oldu. Karar vermiştim aslında bir daha onunla olmayacaktı. Ama o kadınla olduğunu görünce hele birde bana sadece bana kullandığı bana yakıştırdığı hitabı onada kullanınca bizim şarkılarımızı ona ithaf edince zaten yalan yaşadığımı anladım. Böyle bir insanı sevmiş olamam sadece aldanmışımdır. Evet zaman gerek hafızamdan herşeyin silinmesi yada acıtmaması için 1,5 yıl sonuçta ve ilk ilişkim. Ama sözlümle daha fazla vakit geçirip hayaller kurup onun iyi niyetine sarılmaya çalışıyorum. Belki o beni gerçekten sevgisiyle mutlu eder. Bilmiyorum ama inşallah yanlış olmaz çünkü geri adım atamam asla geri dönüşü yok artık. Belki istediğim buydu onursuz olup ona dönüp bakmaktansa sevmediğim birine ömrümü adarım başım dik olur daha iyi.

14. 14 Kasım 2010
  15. sonsuzluk_

sonsuzluk_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ailecek tanışıyorduk uzun süredir konusu vardı. Sevgilime saygımdan onca çektirdiğine rağmen açıkçası çocukla 1 kez görüşmemiştim bile. Ama göz gördü yürek lanet etti birkere birazda ailemin telkiniyle kabul ettim görüşmeyi.Temiz saygılı duruşu düzgün biriydi ve kabul ettim. 1 haftada yüzük alındı ve dün akşam takıldı.
    Aslında ilk önce ağladım annemin ablamın karşısında bu kadar rezil birini sevdiğim için utandığımı ama ne yapayım hala yüreğimde işte olmaz dedim. Ama onların laflarıyla olur dedim. Zaten karmakarışığım ne hissediyorum tam anlamıyorum bile. Net hissettiğim 2 duygu var huzur ve itiraf etmesemde müthiş bir kırgınlık.Ama buda hayata karşı kırgınlık. Teşekkürler yorum için

16. 14 Kasım 2010
  17. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım yaaa,ama sen inat uğruna sözlenmişsin gibi olmuş onlar birlikteler diye o üzüntünle yapmışsın,niye ona kızgınlığını kendi hayatından çıkarıyosun ki.sen daha sözlünü tanımıyosun bence,inşallah yanılmazsın ama sana bakınca kendimi gördüm.ben de çok ani bi ayrılığın ardından 5 ay sonrasında nişanlıydım.insan salak gibi oluyo bazı şeyleri farkedemiyo.sonra sonra uyandım resmen...inşallah senin için hayırlı olur canım.içine sinmeyen şeyleri zamanla görebilirsin dikkatli ol.evlilik için acele etme sakın.

18. 14 Kasım 2010
  19. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188

kirgin olman cok normal,
    ayrilmisiniz 1.5 sene sonra
    ayrildiktan hemen sonra baskasiyla ciktigini ögrenisiniz
    üstelik cikti sizin tanidiginiz ve dertlestiginiz bi insan