Ne biçim Anneyim ben.....

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve gulcicek61_67 tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : gulcicek61_67
  1. gulcicek61_67

gulcicek61_67 ...Hayat Güzeldir... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar dün bebek arabasından 4 aylık bebeğimi düşürdüm.sahile gezmeye inmiştim eşim bebeğim ve ben. emniyet kemerini eşim beni bende eşimi taktı sanıyodum. bayırdan aşağıya inince düştü .eşime kafasını yere çarrptımı dedim havada yakaladım dedi ama bilmiyorum içim rahat değil. nasıl böyle bi hata yaptım bilmiyorum. bebeğimi kaptığım gibi kucağıma aldım biraz ağladı sonra susturdum ama içim rahat değil. bugün sabah bakıcıya verdim hareketlerini bi gözlemle bakalım dedim yarın sabah dr. getirecem artık. canım çok sıkkın rüyalarıma giridi gece. nasıl böyle bi hata yaptım anlamıyorum. ben nasıl anneyim ya...aklıma geldikçe çıldırasım geliyoo...

2. 6 Nisan 2009
  3. DOGA6

DOGA6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme canım ya allah korumuş meleğini.bi daha aklında olsun düşerse iki saat boyunca uyutma ve anormal bir kusma olursa dra götür

4. 6 Nisan 2009
  5. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Canııım,çok geçmiş olsun.Bebeğin ne kadarlık?Çok üzücü olsa gerek tabi ki,işte insan annelikte kendinde olmadığı kadar tedbirli olmayı öğreniyor,öğrenmek zorunda.Eğer bebeğinde bi sıkıntı olsaydı, rutin olmayan bir ağrı dolayısıyla bebeğin çok fazla ağlayabilirdi,ya da ne bileyim çok daha farklı belirtiler olabilirdi.Kafasında yada bir yerinde şişlik morluk falan var mı?ınşallah bir sıkıntı yoktur.Çok geçmiş olsun tekrar.Anneliğini sorgulama böyle bir şey için hayatım,kendini üzme,sonuçta Allahın taktiri,sebep sen olsan da olmasan da bir şekilde düşüp kalkarak büyüyecekler,yeterki Allah beterlerinden saklasın..

6. 6 Nisan 2009
  7. gulcicek61_67

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    düşme yaşandıktan sonra halasına gitti. orda çok neşeliydi. epeyce uyumadı zaten.kusma zaten arada kusuyodu. herhangi biyerinde morluk felanda yok. inceledim.
    çok üzgünüm çokkkk. sanki anne olmayı haketmiyorum. 10 yıl sonra geldi aramıza oğlum. tüp bebek yaptırmıştım. nasıl böyle bi hatayı yaparım anlamıyorum..

8. 6 Nisan 2009
  9. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Allah korumuş resmen çok geçmiş olsun.
    takma kafana demeyeceğim,cidden büyük ihmalkarlık yapmışsınız.eşinle konuşun ve ne olursa olsun özellikle güvenlikle ilgili konularda o yapmıştır,o etmiştir,o kemeri takmıştır diye düşünmeyin.kontrol etmek iki dakikanızı alır sadece.
    tekrar geçmiş olsun.

10. 6 Nisan 2009
  11. kronick

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    abartma istersen...anne olmayı hak etmiyorumda ne demek...
    sadece düşünemedin diyelim.
    şu anda bunun sıkıntısını yaşaman bile anne olmayı dibine kadar hak ettiğini gösteriyor ...

12. 6 Nisan 2009
  13. gulcicek61_67

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ne bıleyım huzursuzum.Çok zor sahıp olduĞum ıÇın ona karŞı sankı ne bıleyım. YÜzÜme bakınca bebeĞım kendımı kÖtÜ hıssetdıyom .sankı bana nasıl benı dÜŞÜrdÜn der gıbı. Ay abartmıŞda olabılırım ama dedımya anlayın benı..

14. 6 Nisan 2009
  15. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Cnm olmaması en güzeli ama olur böyle şeyler... Sırf bu yüzden anneliğini sorgulaman yanlış bence. Hepimiz düşe kalka büyüdük. Bişey olmamıştır inş...
    Bu arada benim arkadaşım da 2 aylık bebeğini kanepeden düşürdü. Bebek küçük dönemiyor diye düşünüp bebeği yalnız bırakmamak gerek.

16. 6 Nisan 2009
  17. kronick

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    anlıyorum canım anlıyorum.
    ama dedimya sonuçta bebeğe bişey olmamış.çok fazla düşünüpte kafaya takmaya gerek yok.sadece bu ders olsun ve bundan sonra daha dikkatli olun.

18. 6 Nisan 2009
  19. estel

estel Guest

lütfen böyle düşünmeyin...

evet anneyiz ama aynı zamanda insanız..

yanlışlıkla bişey yapıp kendime kızınca annemin bi lafı var :))

derki: yanlışlıkla adam öldürüyolar:)))

stresiniz bebeğinizede yansır..

eşiniz gerçekten havada yakaladıysa sorun yoktur inşallah...

çok geçmiş ıolsun..