Ne bu imdi?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Ozel_Arama tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Ozel_Arama
  1. Ozel_Arama

Ozel_Arama Guest

Kızlar slm. Az önce erkek arkadaşım mı diyim yoksa tanımlandıramadığım kişimi diyim onunla konuştum. Güzel konuşuyoduk çok güzel hemde. Ama iş birden tuhaflaşmaya başladı. Konu işten açıldı. Abisi benimkine bir öneride bulunmuş. İş önerisi. Şuan çalıştığın işten alabileceğin aylığı biz 2 haftada kazanırız demiş. İşin ne olduğunu tam bilmiyorum ama bu iş için belli sürelerde bir kaç günlüğüne istanbula gitme ihtimalleri varmış. Benimki bunu kabul etmemiş. Konu öylece kapanmış. Her neyse. Peki bu iş için herşey hazır olsa gider misin dedim. Giderim tabiki dedi. Üstüne basa basa bir daha sordum aynı soruyu ve yine aynı yanıtı aldım. Çok bozuldum kızlar. Bana kızabilirsiniz neden diye ama şöyle söyleyim. İstediğim yalnızca bana gelip aşkım sence nasıl olur diye sormasıydı. İstediğim yalnızca bu ufak soruydu. Sonra konu birden büyümeye başladı. Ya allah aşkına öyle birşey yok ortada biz neyi tartışıyoruz dedi. Ben sadece varsayımı tartışıyoruz dedim. Bana gelip sorabilirdin aşkım sence nasıl diye dedim. Öyle bişey olsaydı gelip sorardım dedi. Peki ya aksi yönünde cevap verirsem izin vermessem o zaman nolur dedim. Ne dedi biliyo musunuz kızlar? O zaman beni unutursun dedi. Bu lafında ilk şokumu yaşadım. Öylemi dedim öyle dedi bana. Herşeyime yasak getiriyosun ben de bu yasakların dışına hiç çıkmadım çıkmamaktanda sıkılmadım dedi. Ama böyle yapma dedi. İş için dedi. Sen zaten elimize para geçerse sormazsın evlenince ne iş yapıp nerde çalıştığımı ama para geçmeyince görürsün dedi. İşte o zaman soramaya başlarsın nerde çalışıyosun ne iş yapıyosun die dedi. Kızlar bunun üstüne ikinci şokumu yaşadım. Ve tüm bu konuşmalar sırasında benimle öyle umursamaz konuştu ki... Arkadaşlarıyla beraberdi. Onlar önden gidiyodu benimki arkadan. Sonra arkadaşı bundan pc de yapmak üzere bi kaç şey istedi mp3 felan. Benimki onları konuştu sonra bana ben seni sonra ararım dedi. Bende tlfnu kapadıktan bir süre sonra zaten sen beni gözden çıkartmışsın istediğim ufak bir soruydu ama sen beni unutursun dedin sen beni unutmaya başlayabilirsin dedim msjda kızlar ve msjı yollayalı yarım saati geçti hala cevap yok. Ne aradı ne msj attı. Eve gittimi o da belli değil.

2. 29 Mayıs 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Gereksiz Gereksiz takintilar bunlar...bosu bosuna güzel giden iliskini ne diye zedeliyorsunki?

Ayrica hem böyle damardan ayrilik mesaji atip simdi daha aramadi demek bence cok cocuksu...sana böyle mesaj gelse sen ararmisin?? Ben aramam vallaha:nazar:

Tamam sevgilinde biraz ters konusmus...ama provoke eden sendin bence..

Yapmayin güzelim ya...ne gerek var kendinize zaten zor olan hayati daha cok zorlastirmaya:kahve:

4. 29 Mayıs 2009
  5. Arkadasım saçmalamışsın ya...nasıl bi davranıştır bu kaç yasındasın ,hangi psikolojidesin gözünü seveyim sen kendine iş bul bu çocuga takmışsın kafanı...
    ayrıca ekmek aslanın agzında her seyini sana mı sormalı..yapışık ikiz olmak değildir sevgili olmak..rahat bırak bence...attığın mesaj umarım sana mal olmaz...inş.seni arar..

6. 29 Mayıs 2009
  7. Ozel_Arama

Ozel_Arama Guest

ya cnm haklısın bende çok olup olmadık sorular sordum ama ne demek ya o zaman beni unutursun ne demek? Bu kadar basitmiyim ben onun için? Olsamda bir olmasamda bir demek

8. 29 Mayıs 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Dilin kemigi yok güzelim...oda sinirlendi muhakkak öyle ters konustu iste...:kahve:

Bosver....at hemen ona bir mesaj...kusura bakma sacmaladim...ama sende beni cok kirdin de...:asigim:

Ah Ah ....hele bir evlenin bu günlerinizi mumla aricaksiniz:nazar:

10. 29 Mayıs 2009
  11. hawana

hawana Guest

waLa kusura bakma ama sewgiLin hakLı...o da bir yerde geLeceğini düşünmek zorunda...
    senin kısıtlamaLarın yüzünden neden beLki de çok başarıLı oLabiLeceği bir işi kaybetsin ki...bu iLişkiyi zora sokan sensin bana göre,diğer konuLarından biLiyorum...

bence çok da mantıkLı konuşmuş sewgiLin,para oLunca sormassın,oLmayınca sorarsın diye...ha senin paragöz biri olduğunu ima etmiyorum sakın yanLış anLama...ama erkekLerin mantığı budur...

o kadar bastırmışsın ki çocuğu,eminim kabuL etmemesi(sana sormamış oLsa biLe),yine senin wereceğin tepkiden korktuğu içindir...

yapma güzeLim yapma...her fırsat buLduğunda çocuğu paraLamak zorunda değiLsin...frenLe kendini biraz...

12. 29 Mayıs 2009
  13. Ozel_Arama

Ozel_Arama Guest

atmam cnm beni çok kırıcak başka bişe daha söyledi. Ne iş yaptığım hiç umrunda değil zaten önüne para gelirse yersin gelmezse sorarsın paranın hesabını dedi bana yaa

14. 29 Mayıs 2009
  15. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    anladığım kadarıyla pek sıkılmış çocuk çok sıkıştırılmış yasaklar konulmuş onlara uyulmuş fln
    sevgili ve ya eş olmak yasak koymayı mı gerektirir bu bir standart mıdır her ilişkide olması mı gerekir

16. 29 Mayıs 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Hos olmamis tabiki....fakat dedigim gibi ben sinirlendigi icin böyle konustugnu düsünüyorum...ayrica sende cok fazla üzerine gittiysen kendini köseye SIKISTIRILMIS hissetti muhakkak...:nazar:

Aramak aramamak senin tercihin...lakin sonuclarada sen katlanacaksin unutma.benneyaptımki

18. 29 Mayıs 2009
  19. Ozel_Arama

Ozel_Arama Guest

msj attım 1 saat geçti üstünden daha aramadı bile beni. Eve gitmiş yemek yiyolar şimdi ama haber vermedi bana.