ne diyeceğim?nasıl hitap edeceğim?ne giyeceğim?? kızlarr yardımmm :>

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve simsiyah33 tarafından 14 Haziran 2010 başlatılmıştır.

14 Haziran 2010
    Konu Sahibi : simsiyah33
  1. simsiyah33

simsiyah33 Mademoiselle Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selammmm hanımlar başlıktan da anlaşıldığı gibi baya baya bi heyecanlıyımbayanssulusmile.bu hafta sonu sevdiğim mezun oluyor ve tabi ki ailesi de gelecek ve tabi kiii ailesiyle tanışacağım.. kızlar tecrübeli olan,bu konuda bilgisi olan neyi nasıl diyeceğini nasıl davranacağını iyi bilen varsa ne olur yardım etsineyvahedigeldismile utangaçlık,heyecan,stres yoğunluğu yaşıyorum :kedi:

sevgilimin annesinin burcuna kadar düşündüm nasıl davransam diye :KK1: ben ikizler burcuyum sevdiğimin annesi de sempatiksalakcinni

off nasıl davranacağım nasıl hitap edeceğim? hangi renk birşey giysem ilk intiba da olumlu katkı sağlar bilemedim:kedi:

ya da oğlu olan sayın kayınvalide adayları ve aynı kaderi paylaştığım gelin adayı arkadaşlarım yardımmmm lütfennn:kedi:eyvahedigeldismile:eek:

Şimdiden çok çok teşekkürleropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan:KK3:

2. 14 Haziran 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    "anne" deme de ne dersen de :lepi:

kendine yakışan bir elbise giy, içinde mutlu olacağın :icecream:

4. 14 Haziran 2010
  5. simsiyah33

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilahi yaakaydirigubbakcemile3 offf ya bir bilseniz nasıl heyecanlıyım :kedi:

3-4 tane seçenek oluşturdum ne giysem diye bu kez de karar veremedim fazla makyaj yapmayı düşünmüyorum hani abartıdan kaçınmak için ama...

pofff ne biliyim şimdi anne demeyeceğim tabi desırnaşık şey

*ama elini mi öpeceğim? ilk görünce nasılsınız efendim mi diyeceğim bilmiyorumkismile

*elbise mi giysem yoksa pantolon tarzında mıbilmiyorumkismile

hahhh bir de topuklu ayakkabı giysem abartı mı olur puffssbilmiyorumkismileboshayallersmile:eek:

*bir de yemeğe gideceğiz falan diyor amann Yarabbim yaa ben kırar dökerim heyecandan saçmalarımm gibi boshayallersmile

6. 14 Haziran 2010
  7. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    tanıştığın anda ancak karar verebilirsin nasıl davranıcana

burdan ne desek boş her insan ayrı şeyler sever

sen ortama uygun giyin yeter,

yaşam tarzlarını bu zamana kadar öğrenmişsinidr

ama bana kalırsa çok sus pus olma orta yollu politik cevaplar vermeye dikkat et... sevecen ve güler yüzlü ol

8. 14 Haziran 2010
  9. Chitlenbik

Chitlenbik Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    88
    Bence olduğun gibi ol...
    sonuçta erkek arkadaşın seni sensin diye sevmiş... Onlar da olduğun gibi olursan severler... yapmacık davranma... Giyimine gelince de kendini hangi kıyafetinin içinde mutlu yada rahat hissediyosan onu giy... karışık oldu biraz sanırım :bbo:

10. 14 Haziran 2010
  11. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    elini öpmeye gerek yok. resmi durman iyi olur. surat asma,gülümse bu kadar :lepi:

12. 14 Haziran 2010
  13. simsiyah33

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hımmm haklısınız aslında bilmiyorumkismile valla işte inşallah umduğum gibi yolunda gider herşey boshayallersmile

sevdiğim dedi "seni sevdiğime göre annemde seni sevecektir hem zaten fotona bakarken maşallah gözlerinin içi gülüyor" falan demiş ama :kedi::kedi:

şöyle düşünüyorum koyu renk bir kot altına pembe dolgu topuk sandalet üstüne pembeli biraz uzun çiçekli bir bluz bir de mavi bolaro.. saçlar dalgalıboshayallersmileboshayallersmile az çok tarif edebildim gibi işte

makyaj nasıl birşey yapsam ki kızlar ya bayanssulusmile:kedi:

kara gözlü biriyim buğday tenli bir sürme bir parlatıcı yeter mi yoksa biraz far falan sürsem mi ki :kedi:bilmiyorumkismile

biliyorum fazla irdeledim ama garantici bir insanım :kedi:

14. 14 Haziran 2010
  15. simsiyah33

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MissA cım annesi de süslü bir kadın benim gibi burç aynı tavırlar aynı olumunekankayizsmile bana sürekli "ayyy annem gibisinnn" falan diyor ama bilmiyorum işte çevremdeki bikaç kız arkadaşım
    " ikinizde ikizler burcu musunuz?? ayy çok zor anlaşırsınız fln dedi ama" poooffsseyvahedigeldismile

16. 15 Haziran 2010
  17. ozde-01

ozde-01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Olduğunuz gibi davranın normal hayatta nasılsanız öyle olun.
    Kıyafette aşırıya kaçmadan sade ama güzel bir kıyafet seçin.
    ılk başta siz diye hitap edersiniz.Zaten sohbet esnasında duruma göre konuşmada ilerledikçe hitap tarzınızı belirlersiniz.

18. 15 Haziran 2010
  19. cveo

cveo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bu bir mezuniyet gecesi. yani özel olmalısın diye düşünüyorum. sevgilin ne giyicekse ogün ona uygun birşey giy. spor tarzı giyicekse eğer sevgilin kot,altına topuklu bir ayakkabı üstünede şöyle ifil ifil uçuşan birşey giy bence.beyaz renk sana uygun olur diye düşünüyorum. eğer resmi giyiniceksende siyah bir elbise topuklu ayakkabı falan uygundur bence.şöyle siyahlı beyazlı bir elbise olabilir. vücuduna güveniyorsan dar kesim mükemmel olur. ilk izlenim bu çünkü.yani baştan sağma birşey olmamalı. ama tabiki gene normal hayatta nasılsan öyle davran. çok makyaj yapma boya küpüne düşmüş gibi. yarın birgün seni ilk gördüğümde yüzünde bir ton makyaj vardı diyebilir yerimseniben sade bir makyaj rimel azcık allık azcıkda renk olsun diye ruj olabiir.