Ne düsünecegim ne yapacagim bilmiyorum:(((((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Kancicegim tarafından 7 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Kancicegim
  1. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    slm kizlar ben uzun zamandir giremiyordum siteye...yeni girdim..
    ocak ayinda dusuk yaptim:çok üzgünüm: dr 3 ay korun dedi..4 ay gecti uzerinden..
    gecen ay hamileyim sandim ama meger gunum sapmis...
    ama bu ay umitliyim artik anne olmak istiyorum...adetime 3 gun var kizlar kasiklarim agriyor,mide bulantisi ve akinti da var ama göguslerimde bisey yok...karnim sis bir de bu kadar...hamile miyim acaba ...
    ümitlensem bir turlu ümitlenmesem öbür türlü ne düsünegimi sasirdim resmen ....sizce ne yapmaliyim,,,????:uhm:

2. 7 Mayıs 2008
  3. BenGulsu

BenGulsu Kiymetlim,Devrimim ve Rüzgarim Üye

Beğenildi:
    133
    Ödül Puanları:
    113
    kancicegim öncelikle gecmis olsun diyorum canim ende kasimda düsük yaptim 3ay korundum 4.denememde tuttu canim sabirli ol ve bekle.kimi hamilelerin gögüsleri hic acimiyo bende hamsisim ama bazen aciyo bazen acimiyo anlamdim canim en yakin zamanda bebsini kucagina alman dilegiyle canim

4. 7 Mayıs 2008
  5. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

geçmiş olsun canım bende aralık ayında dış gebelik geçirdim ama bitmesi ocak sonunu buldu. sonra dinlenme verdi bizede. bakalım.

bende de bi belirtiler var ama işte insan ümitlenmek de istemiyor. hayırlısı neyse o olsun canım

6. 7 Mayıs 2008
  7. ponaran

ponaran Anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun, umarım en kısa sürede yeniden hamile kalırsın.
    Bende 7 ay boyunca her ay hamiş sandım ama bazen insanın beklediğinden daha uzun sürebiliyor. Çok daha uzun sürelerdir deneyenler var, yaşadıkların tabi çok zor, Allah kimseye göstermesin:nazar: ama en azından hamile kalabiliyorsun. a.s.

Bu ay olmasa bile her ay yeni bir umut olacaktır.

8. 7 Mayıs 2008
  9. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım belirtilerin benziyo ama işte öncekiyle de karşılaştırma herkesin her hamileliği bile farklı oluyormuş. belirtilerin benziyo ama inşallah hamişsindir canım.

benimde 5 gün falan var reglime. göğüslerde hafif karıncalanma var ama benimde öyle dolgunluk falan yok. reglime 5 gün kala davul gibi olurlardı. geçen hamileliğimde çok şişmişti nerdeyse bir beden büyümüştü diyebilirim. kokulara karşı hassasiyet var bide. bide karnım hafif hafif ağrıyo bi de belim. ama regl ağrısı gibi değil.

canım allah gönlümüze göre versin.

10. 7 Mayıs 2008
  11. axsxina

axsxina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım kan testi yaptır, bir iki saat içinde tüm merakın geçer, günlerce beklemekten daha iyi,
    inşallah hamişsindir, Allah gönlüne göre versin.

12. 7 Mayıs 2008
  13. xuxlkoxsx

xuxlkoxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım Kardeşim,
    Ben senin ablan sayılırım. Bu yazdıklarını görünce o günlere geri döndüm. Böyle stresli ve hassas olan kadınların hamileliği de bu şekilde geçiyor. Yani hep endişelerle... o nedenle benim sana tavsiyem , bu tarz şeylere hiç kafa yorma herşey olacağına varır. Allah sana nasip ettiyse zaten çocuğun olur. Bu kadar kafana takmakla sadece kendini bunaltırsın o da hiç iyi olmaz. Kendini rahat bırak Benim de ilk bebeğim 4 aylık düşmüştü. Ama şu an iki kızım var. Biri 17 diğeri 15 yaşında. İlk kızımda o düşüğün etkisiyle çok kötü bir hamilelik geçirdim. Her an birşey olacak korkusu. Şu anda düşünüyorumda çok büyük bir hata . Kendini rahat bırak ve herşeyin hayırlısını iste. Bak nasıl herşey yoluna girecek.
    Sevgilerimle

14. 7 Mayıs 2008
  15. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.699
    Ödül Puanları:
    238
    Bencede Strers Yapma.. Gelmişse Seninledir.. Ergeç öğrenceksin. Ama çok Merak Ediyorsan Bir Kan Testi Yaptir.. Idrar Testinde çikmayabilir.. Ama Knda Belli Olur.. Herşeyin Hayirlis.. Bu Arada Geçmiş Olsun..

16. 7 Mayıs 2008
  17. dilek2682

dilek2682 Guest

canım neen ocak aynının sonunu buldu birde dış gebelik belirtilerin nelerdi?kacıncı haftada fark ettin

18. 7 Mayıs 2008
  19. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım iki aylık olana kadar anlaşılmadı. ha görünür ha görünür diye beklettiler. sonra başka bir doktora gittik de o farketti. bi de düşük yaptığımı zannedip kürtaj yaptılar değerler yine de artınca kesin tanı kondu. sonra ilaç tedavisi ile kuruttular ama ilaç yavaş yavaş düşürüyor değeri sıfırlanana kadar da epey bi süre geçti.

canım bende belirti olarak kahverengi leke ve kanama oluyordu. bide artık 2. ayıma doğru sağ tarafımda sürekli bi ağrı vardı. hissetmiştim orda olduğunu. doktorlara diyorum ki sağda onlar diyo ki solda. sonra çok şükür uzman bi doktor baktı da gördü sağda olduğunu.

ama gerçekten çok zor. ilk başlarda bütün hamilelik belirtileri oluyor normal gebelik gibi. tek farkeden kahverengi akıntılar bi de hcg nin 2kat artmaması 1500 ü geçtiği halde vajinal usg de görülememesi canım.

rabbim kimseye göstermesin.