Ne düşünmeliyim, unutamıyorum ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yakamozum35 tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

8 Nisan 2010
    Konu Sahibi : yakamozum35
  1. yakamozum35

yakamozum35 Allah de ötesini bırak.. Üye

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    188
    Selam arkadaslar
    Bundan 3 yil once esimle ciddi bir tartisma yasamistik..Ben evden sinirle ciktim,kendimi markete attim,biraz kafam dagilsin,sakinleseyim diye.. Eve geldigimde telefonun oldugu odanin cami acikti ve esim ablasi ile konusuyordu tel de.. Oyle bir yuksek sesle konusuyorduki camdan disari cikiyordu ses...Ablasina beni sikayet ediyordu,tam duyamiyordum.. Ama bir cumle dediki, onu hic unutamiyorum... Bunu amca kizina dusunmusler Velhasil kizla telde gorusmeler olmus,mektuplasmalar ama Esimin sulalesi.amcalar,halalar,nene-dedesi bu kiza hic sicak bakmamis,istemiyorlarmis teyze kizini.. Kiza baya surat yapmislar,onlarin evinde her gorduklerinde..Kizda dayanamamis da esimi aramis ve ben dayanamiyorum sulalen, beni istemiyor,eziyor..Katlanamiycam demis ve bitsin demis.. Ben bunlariu evlendikten sonra ogrendim..Nisanli iken bana hicbirsey anlatmadi.. O kizi kac kez gormustum, niye boyle davraniyorsunuz birbirinize, niye konusmuyorsunuz dedigimde; "O kiz iyi degil,o oyledir,konusmaz,etmez " dediler hepsi ailece...

ben anlamadim gitti yaa amca kizi cikti birden basima

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Eylül 2011
  2. 8 Nisan 2010
  3. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Canım çok uzun zaman geçmiş ama üstünden. Bu konuda eşinle başka bişey konuştunuz mu? Ya da görümcenle? Tamam haklısın kafana takılması konusunda ama bu kadar zamandır bu adam seni rahatlatamadı ise ne yapması lazım sence? Şu anda sen kendine eziyet ediyorsun farkındasın değil mi? Onlar hiçbirşeyi umursamıyorlar, hatta farkında bile değiller

4. 8 Nisan 2010
  5. yakamozum35

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    188
    Bu NEFES filmi var, Hani Ferhat Gocer bir sarki ici klip yapmis..
    Gotur beni gittigin yere, diye .....
    Bu sarkiyi okudu tv de, o klipte askerde olan gence kiz "BITTI !... diyor.. bende dedim ki, seninde boyle oldu dimiii, sanada bitti dediler askerken..

"Evet ne yazikki oyle" dedi birdennn ben sok olduk, kendinden gecmis gibi, dalmisti, agzindan bir an cikti bos bulundu sanirim.. bende hic bisey demedim, oylece sessizlesti ev, sonra farkina vardi..

Kahretsin beynimi yiyicek bu fikirrrrrrrrrrrrrrr, yiyecekkk

6. 8 Nisan 2010
  7. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım gerçekten durum zor bi durum,peki 3 yıldır normal mi davranıyosun,nasıl yürütüyosun evliliğini..Ben eşimle tartışınca evde vakit bile geçiremiyorum..Gerçekten zor Allah sabrını ve kolaylığını versin..
    Eşinle konuşmayı denesen,düşünceni onunla paylaşsan,sonuçta seninle olmak istediğini ispat etmesi gerektiğini sölemezsen,nerden bilecekki?

8. 8 Nisan 2010
  9. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Bak kendine eziyet ediyorsun, bu şekilde olmaz, ne evliliğin nede hayatın bu kuşku ile devam etmez. Sonuçda olmamış bir ilişki. Sen eşinin hala onu sevdiğini mi düşünüyorsun?

10. 8 Nisan 2010
  11. yakamozum35

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    188
    Adam bana bak yemin ederim bisey yok, ben seni sevdim evlendim..Dedim ki, insan hoslanmadigi biriyle evlenmeye evet der mi, demez tabi dedi... evet hoslanma vardi bende dedi.. itiraf etti bunu da yuzume.. Ablasi ile gorusmustum o zaman, bana aksini iddia etmedi ki, sadece aman aman sakin ol, ne olurrr bisey yok dedi.. Ki, ben evi terkettim cocuklarimla bu lafi duyunca..

Hala kirginim iste, niye ruyama giriyorlar o zaman arkadasim , niyeee???

12. 8 Nisan 2010
  13. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Çünkü sen sürekli kafanı bununla meşgul ediyosun,rüyana girmesi normal..bilinçaltına itiyosun..
    ya otur eşinle güzel güzel sorunlarını paylaş,yoksa senin sıkıntın devam eder arkadaşım..

14. 8 Nisan 2010
  15. yakamozum35

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    188

3 yildir cok soguk ve mesafeliyim, eskisi gibi degilim artik.. Canim istemese konusmuyorum bile onla, ama esim inanilmaz sabirli,anlayisli hep bana karsi,hep yardimci oluyor, destek oluyor.. Bilemem belkide vicdanini temizliyor..

Bu aksam konusacagim onla, isyerinden aradim bu sabah dedim ki, basim agriyor, sen benim icime kurt dusurdun bak ruyalarima bile giriyor, bunu bana ispat ediceksin dedim.. ilkkez gidicez uzun zamandan sonra turkiyeye ve o kadin da orda, ayni sehirde, inanin gitmek bile istemiyorum !!!

16. 8 Nisan 2010
  17. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yanlış anlamışım konuyu, o yüzden yanlış yorum yapmışım.....

Son düzenleme: 8 Nisan 2010
  18. 8 Nisan 2010
  19. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Canım saçmalama neden gitmek istemiyorsun. ınadına git, eşini de hiç yalnız bırakma. Bence çok büyütüyorsun. Eşin seni aldatmmış, tamam senden önce olan bir ilişki ve yakın akrabası ama bu onu hala sevdiği düşündüğü anlamına gelmez ki. Sen eşine güvenmiyor musun