Ne düşünürdünüz ?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU3 tarafından 28 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

bir erkek arkadasiniz var ama sadece arkadas, sevgili falan degil...bir gun gel aksam bi yemek yiyelim diyor, gidiyorsunuz, hesabi o oduyor...sonra yine bir gun aksam bulusuyorsunuz ve cay kahve iciyorsunuz, evinin onunden alip evine birakiyorsunuz...cay kahve icerken de siz kalkalim mi hesabi isteyelim diyorsunuz ve daha once yemek ismarladi diye elinizi cuzdaniniza goturuyorsunuz...o ise bir sen bir odeyelim, bidahaki sefere ben oderim diyor...ama zaten siz elinizi cuzdaniniza atmissiniz, ben mesela bir sen bir ben hesabi yapmaktan hoslanmam, kim musaitse o oder...yani gecen sefer kim odemisti gibi seylere girmek istemem, arkadas arasinda paranin hesabi boyle ince yapilmamali diye dusunuyorum ben yanlis mi dusunuyorum...iki kere sen ismarlarsin sonra 3 kere o ismarlar ne biliyim hesap kitap isi olmamli bunlar ya ben bozuldum acikcasi

bu durumu normal mi karsilarsiniz ve ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör: 28 Kasım 2008
  2. 28 Kasım 2008
  3. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok normal..gerçekten arkadaşımsa ortakta öderim, o da öder ben de öderim....gerçi sevgilimse de çok farketmez..kimin yanında para varsa ödeyebilir....

Son düzenleme: 28 Kasım 2008
  4. 28 Kasım 2008
  5. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Bende hiç sevmem bu hesap ödeme muhabbetlerini, siz zaten ödemeye kalkmışsınız neden bi r sen öde bir ben ödeyeyim diyor ki, can sıkıcı bir durum.

6. 28 Kasım 2008
  7. hadin

hadin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    böyle şeyleri çok takmam açıkcası,

8. 28 Kasım 2008
  9. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben yorum yazdıktan sonra konuyu biraz daha açmışsın.....ayrıca yine de normal karşılıyorum....o arkadaşınında para hesabına takıldığını fazla sanmıyorum....çünkü sen de parayı ödemek için sonunda cüzdanına uzanmışsın.....o da bence sohbet olsun diye öyle demiştir....anormal bir durum yok bence....

10. 28 Kasım 2008
  11. lame

lame Guest

aaa buda benim gibi vallahi hassas çoçukmuş bende öderdim doğrusu konu etme....

12. 28 Kasım 2008
  13. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.252
    Ödül Puanları:
    238
    bncede
    sonuçta normal bi erkek arkdaşışnmış
    ama sevigilin olsa ödettrisin
    takma bu kadr kafayaa

14. 28 Kasım 2008
  15. *KurabiYe*

*KurabiYe* Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bu tür ayy yok şimdi ben ödiyim ötekinde sen ödersin laflarına acayip kılım..
    Kim zaten yediği içtiğinin parasını başkasına ödemetmek isterki..
    Nazekettir en başta..
    Kız kıza çıkıldığında herkes kendi parasını öder ama iş erkek olunca bence bi bayana hesap ödetilmemeli..
    Sonra bende sana gel kahve ısmarlıyım der kapatırsınız..

16. 28 Kasım 2008
  17. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım baktığın açıdan haklısın bende rahatsız olurdum. Fakat belki hep o öderse rahatsız olacağını düşünüp seni rahatlatmak için bir sen bir ben demiştir.

18. 28 Kasım 2008
  19. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.144
    Ödül Puanları:
    188
    canım ben sinir olurum eğer yanımdaki erkek bayana hesap ödetiyorsa, ama eğer arkadaşımsa o erkek,daha toleranslı bakabilirim duruma,ama eğer sevgilim yada sevgili adayımsa olumsuzlar hanesine bi çizgi atmış olurum onun hakkında,çünkü erkek yanındaki kadına hesap ödetmez hele sevgilisi yada sevgili adayı ise,benim gözümde bi derece düşer ama senin durumunda bu arkadaş diyorsun yine de arkadaş da olsa bayana hesap ödetmemesi gerekir ama çok da bozulmam ben açıkçası çünkü arkadaşım sonuçta. ama mesela sevgilimdir,durumu kötüdür yanında para yoktur vs. o zaman başka tabi, hayat müşterek kimin yanında varsa öder o durumda

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.