ne düşünüyo sizce?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve laylaylom20 tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : laylaylom20
  1. laylaylom20

laylaylom20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar birşey sorucam yorumlarınızı bekliyorum...
    eskiden beri hoşlandığım bir çocuk vardı, onun da bana ilgisi olduğunu hissediyordum, ama o aralar sevgilisi olduğu için uzak duruyordum... bir süre önce ayrıldı sevgilisinden. birgün açıkça sordu bana benden hoşlanıyo muydun diye ben de evet hoşlanmıştım diye itiraf ettim. bigün buluşalım konuşalım dedik ama bi daha açılmadı bu konu, pek de konuşmadık zaten ondan sonra.bikaç ay geçti bunun üstünden. ben de geçtiğimiz haftalarda buluşmak istedim bunla.ama aklımda birşey yoktu sadece görmek istedim.normal buluştuk ben o konuyu bi daha açmıycaktım ama o açtı, kararsız gibiydi bundan sonra ciddi ilişkiler istediğini şimdiye kdr çok üzüldüğünü fln söyledi ama sonra çıkmaya başladık.

o hafta sürekli msjlaştık konuştuk vs,ertesi hafta da buluştuk o gün de çok iyiydi aramız.ertesi günden itibaren aramamaya başladı.niye böyle olduğunu sorduğumda çok hızlı gittiğimizi biraz düşünmeye ihtiyacı olduğu, mezuniyetine az kaldığını sınavlar nedeniyle kafasının karışık olduğunu fln söyledi. ben de tamam dedim.okul bitince tekrar konuşucaz bu konuyu. ne der bilmiyorum ama açıkçası benim bütün ilgim ve hevesim yok oldu. bu kadar düşünücek ne var anlamadım,hoşlansaydı böyle bişey söylemezdi heralde die düşünüyorum.bahane olarak mı söyledi bunları acaba? acaba o olumsuz bişey söylemeden direk ben mi desem hiç düşünme ben istemiyorum artık diye.ama böyle olunca da ztn beni sevmiyomuş hiç anlayış göstermedi der mi acaba?
    bundan sonra istese bile beni sevdiğine inanamam heralde...sizce ne yapmalıyım?? benneyaptımki

2. 28 Mayıs 2009
  3. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

cnm üzgünüm ama bu arkadaş sen konusunda olumlu değil gibi geldi bana..
    çünkü her ne kadar düşünmeye ihtiyacı olsa bile bir yerden ışık yakardı bir belirti verirdi..
    bence sen onu çıkar düşüncelerinden,içine ayırdığın yerden,kendi içinde ayrıl ondan..kendi önüne bak,o yokmuş gibi değerlendir hayatını.. ama içinden terket bunu ona söylemene gerek yok çünkü zaten aranızda somut bişey yok ki neyi bitireceksin değilmi...ilerde ararsa sen düşünene kadar ben kararını verdin diye düşündüm ve ben de kendi kararıma baktım dersin...

4. 28 Mayıs 2009
  5. sun_shine

sun_shine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Canım sen hiç üstüne gitme bence erkekler sıkıştırılmaya gelmiyor. Helki böyle karasızlarını hiç sıkıştırmıycaksın. Arama sorma Bırak istiyorsa o arasın. Umutlanma o yokmuş gibi davran. Ama fevri davranıpta ben istemiyorum falan da deme. Döneceksede engellersin. Dönerse de ne soğuk ol ne çok yakın Bırak yakınlaşmak için o uğraşsın soğukta olma adım atıcak cesareti olsun. Sevdiğim bir söz vardır. Sevdiğini özgür bırak dönerse senindir Dönmezse zaten hiç senin olmamıştır

6. 1 Haziran 2009
  7. Aria

Aria Guest

yorumunu cok begendim ya cok haklısın

8. 1 Haziran 2009
  9. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence ısı aceleye getırme. yasakkelime sevgı ılıskıler zaman ıster emek ıster fedakarlık ıster...zamana bırak bakalım.o aramadıkca arama.uzerıne dusme..erkekler gercekten de sıkıya sıkıntıya gelemez... :kahve: salıverırler ıpın ucunu...bosver sen zor kızı oyna senı zorlanarak elde etsın.ılk defada ıtıraf etmıssın ya senden hoslanıyorum dıyee sahlanmıss oda.havası ınsın aklı basına gelsın ozaman da sen zorla onu..erkek mılletının onune hazır olan hıc bısey koymayacaksın. :eek:klava: ugrasacak cabalayacak oyle alacak ıstedıgını.yoksa kıymetını bılmıyorlar... :eek:klava:

10. 1 Haziran 2009
  11. eminik

eminik Sensiz mi?...Asla!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bence de arkadaşların söylediği gibi çok üstüne düşme.bir de ilişkinin cicim aylarında bunu yapması düşündürdü beni biraz açıkcası.şuan cicili bicili olmanız lazımdı yani.ama bekle bakalım dönüşünü,ozaman açığa çıkar herşey.

12. 6 Haziran 2009
  13. sun_shine

sun_shine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Sağol canım biraz geç oldu ama öğrendim sonunda erkekleri yerimseniben

14. 8 Haziran 2009
  15. visualbasiccc

visualbasiccc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bak cnm bu yasıma kdr bı cok ılıskı yasadım ve cevremıde cok ıyı gozetleyen bırıyımdır. bu adamın aklında baska bırı daha var ve ıkınız arasında secım yapmak ıcın zaman ıstıyor bunu acıkca soyleyemıyor tabıkı.. sınavı bahane edıyorr.gercekten net ve ne ıstedıgını bılen bırı bunları yapmaz yasın kucuk bence bosver daha karsına ınan neler cıkacak bır bılsen