ne eşi ne işi olanlar da buraya yumulsun bari

Konusu 'Geyik Sohbeti' forumundadır ve DERXIXNDENXIXZ tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : DERXIXNDENXIXZ
  1. DERXIXNDENXIXZ

DERXIXNDENXIXZ aşka aşığım bal gibi... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar bu süper şanslı?!?! kategorinin de sohbetlerini sığıştıracakları bi yuvası olmalı...zaten kadın olmak dünyanın her yerinde zor. evli olmamak da pek çok toplumda ucubelik gibi algılanıyor...bütün bunların üstüne bir de işsizliği eklersek klinik vakayız resmen...
    umarım iltifat görür bu başlık, bazen hangi sıkıntımla tebelleş olacağımı o kadar şaşırıyorum ki aynı durumdaki kadınlarla dayanışma içinde olmak iyi olur diye düşünüyorum :enbuyukkk:

2. 25 Ağustos 2010
  3. DERXIXNDENXIXZ

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tamam kadınlar kulübünün ekseri evli barklı, kısmen kariyerli, iş güç sahibi kadınların menziline girdiğini biliyordum ama bu başlığın bu kadar müşterisiz(!) kalması şaşırttı, ne yalan söyleyeyim:)))

4. 6 Eylül 2010
  5. soulmate84

soulmate84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Ben bu kategoriye uygunum artık sanırım. :))

6. 9 Eylül 2010
  7. DERXIXNDENXIXZ

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    soulmate84 hoşgeldin,nihayet hemdert olacak bi hatun ses verdi...
    "artık" derken hangisi bu yakınlarda bitti; eş mi, iş mi??

8. 9 Eylül 2010
  9. DERXIXNDENXIXZ

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben merak ettim eski mesajlarını okudum. belki saçma gelecek belki de moral vermek için zırvalıyor diyeceksin ama bir zamanlar senin yerinde olsaydım keşke
    nikahtan dönülmesi boşanmaktan binlerce,yüz binlerce kez iyidir...yaşıt sayılırız, benzer bir travmayı yaşamışız, ne bileyim annenin senin moralin yerine gelsin diye çabalamaları falan çok benzer şeyler yani...ama sen benden daha şanslısın ve yerinde olmak isterdim...
    şimdi eski sevgilinle yaşadığın güzel anıları kar say, mutsuz,sevgisiz bir evliliğin kenarından döndüğün için kendini şanslı say ve gencecik yaşta evlilik denilen "kölelik düzeni"nden yırttığın için de kendini allahın sevgili kulu bil.
    üstüne üstlük yaşadığın darbenin seni bundan sonraki ilişkilerinde daha deneyimli, daha tedbirli,akıllı,uyanık ve hatta bencil dolayısıyla da daha korunaklı yapacağını bilmenin özgüveniyle de geleceğinden emin ve umutlu ol. çünkü aynen böyle olacak!!!
    tüm bu yaşadıkların sana, kendini ve aileni her türlü erkek manipülasyonundan korumayı öğretmiş olacak ve sen bundan sonra böyle zararlar görmeden yere sağlam basmayı bileceksin. seni öldürmeyen güçlendirir sevgilerimle

10. 12 Eylül 2010
  11. soulmate84

soulmate84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Canım, çok teşekkür ederim, yazdıklarını okuyunca herşeyin hayırlısının olduğuna inancım daha da arttı. En kısa zamanda dertleşmek isterim, buralardayım artık tekrar. :)