Ne gururum kaldı ne onurum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ezelim-2008 tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

9 Mart 2009
    Konu Sahibi : ezelim-2008
  1. ezelim-2008

ezelim-2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hep sıkıntılı geçen bi aile yaşantısından sonra kendi ailemi kurmaya karar verdim benim kuracağım ailede mutluluk huzur saygı eksik olmayacaktı ; eşimi ilk gördüğümde işte demiştim beni taşıyabilecek sakin efendi tutarlı bi erkek kısa sürede evlenmeye karar verdik zaten 15 gün içinde nişanlanmıştık bile düğünümüze yakın eşimin geçirdiği trafik kazası bana gelecekte yaşayacaklarımı anlattı ama ben anlayamadım eşim maddi sıkıntıya düşmüştü ben işten ayrıldım herşey ters gidiyordu ama yine her zorluğa rağmen savaşıyordum ev,eşya,düğün derken bütün masrafları ben yaparak eşimle evlendim maddi olarak karşılık beklemedim ama manevi olarak birazdaha fazla saygı duymasını istedim....
    ama hiç bir şey düşündüğüm gibi olmadı bırakın saygıyı hergün hakaret hergün rezillikle geçiyor eşimle aramızda kızım haricinde bir bağ kalmadı benim içimde kendini yavaş bitirdi sabahlara kadar içiyor eve geliyor yatıp uyuyor kalkıp gidiyor eviyle bağı bu benimle hiç yok oysa ben neler düşünmüştüm ben annem gibi sabreden kabullenen susan kadın olmayacaktım ama ben annemden daha kötüyüm ne gururum kaldı ne onurum elimde kızımdan başka hiç birşeyim kalmadı

2. 9 Mart 2009
  3. glsh85

glsh85 Guest

uff ne denır kı ... vala yazcak bısey bulamadım bazen fedakarlıklar yapıoruz ama sonuc hep olmulu olmuyo

4. 9 Mart 2009
  5. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Kusura bakmayın ama 15 günde karar verilen evlilik ancak bu kadar olur....

6. 9 Mart 2009
  7. Christian_Louboutin

Christian_Louboutin Tek askim ve iki kizim Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    Öle deme ama arkadaşım yaa:KK43:( Valla insanın kendi ailesiyle ilgili sorunları olduğu zaman kaçacak sığınacak yeni bir yuva kurmak istiyor. O psikolojiyle karşsına ilk çıkan sevdiği insanla biranönce hayallerini gerçekleştirmek istiyor. O durumda ne zamanı nede ileride oluşabilecek durumları düşünebiliyor. Ben bu arkadaşmz adına üzüldüm. Allah yardmcısı olsun.

Peki canım hiç eşinle konuşmayı denedin mi?

8. 9 Mart 2009
  9. pembeinci

pembeinci Canan & Murat Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bu kadar fedakarlığın sonucu bu olmamalıydı.

10. 9 Mart 2009
  11. ezelim-2008

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    her defasında hemde çok bittin bende diyorum artık sana karşı bişi hissetmiyorum diyorum tamam diyor özür diloyor ama aynı değişen bişi yok

12. 9 Mart 2009
  13. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    Allah sabır versin diyorum öncelikle. çok üzüldüm. eşinizin ailesiyle konuşsanız bu durumu :uhm:

14. 9 Mart 2009
  15. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) Üye

Beğenildi:
    451
    Ödül Puanları:
    153
    ya arkadaşım senin adına çok üzüldüm ama sanada kızmadım desem yalan olur nasıl 15 gün tanıdığın biriyle evlendinki tamam belki ailenden kaçış olarak gördün ama bak noldu yağmurdan kaçarken doluya tutuldun bak güzelim bu hayatı böyle devam ettiremezsin yani ben kesinlikle öyle bir adama daha fazla tahammül edemezdim sen kızınla kendine yeni bir hayat kursan belki zor olur ama böyle yaşamaktan çokdaha iyidir inan o evlilik çoktan bitmiş zaten anladığım kadarıyla ailendende destek görmüyosun ama mutlaka başka çözümlerde var bence

16. 9 Mart 2009
  17. ezelim-2008

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eşimin ailesinin zararı var yararı yok inan zaten yaşananlar onların yanında yaşanıyor

18. 9 Mart 2009
  19. ezelim-2008

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaptığımın hata olduğunu biliyorum ama düşün ki bardak kırılmış artık ama şunu biliyorum o bardak kullanılmasada tamir olabilir ben kararlarımı verdim zaten ama biraz daha zamana ihtiyacım sadece