ne hissediyor olabilirim bilemedim?????

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve bendenizzz tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

28 Kasım 2009
    Konu Sahibi : bendenizzz
  1. bendenizzz

bendenizzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaslar ben yenı kayıt oldum ve konu şu:
    babamın amcasının oğlunun oğlu yani akrabamız diyebilirim yıllardır ben ona abi diye hitap ederdim.Fakat son zamanlarda ona karşı tuhaflaştım.opuyorumnanaktanHeyecanlanıyorum resmen.Norlmal bıle olsa konusamıyorum neden böyle oldugunu bilmiyorum.okulumu bu sene bitirdim.O da bende çalışıyoruz herşeyi yerinde ve bekar.Ya arkadaşlarım da onu biliodu önceden ve bana yazdıgı maıllerden kızım needen olmasın tam sana göre dıye dıye belkı de aklıma soktular .Eeee babamla onun babası da çok ıyı anlasıyo sürekli görüşüoz zaten.Önceleri kendimden utandım açıkçası saaçmalama dedim.Face de de yazısmıstık bi süre önce.Ümitlenmek istemıyorum yaaa.Ben neden etkılendım bırden onuda anlamadım onda bole bi düşüncenın oldugunu hıc sanmam bana o gozle bakmaz asla.Görmek ıstemıyorum cunku korkuyorum duygularımın artmasından ve gecıcı birşey bende ki biliyorum.Mantıklı bakarsan herseyıyle uyuyor bana ama olmaz ıste ne bılım.Sızce boşvereyim mi??? :bbo:

2. 28 Kasım 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kendini en iyi sen bilirsin.geçici bir şeyse neden devam ettiresin.boşver.

4. 28 Kasım 2009
  5. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    amcanın oğlu, yani kuzenin olsa yanlış derdim canım.. ama amcanın torunu sanırım bahsettiğin çocuk.. öyle deli çağlarında değilsin ,öğretmen olmuşsun.. aranızda ki diyaloğu tam bilsem de ona göre hareket et derim.. bende küçükken amcamın oğluna,benden 8 yaş büyük kuzenime aşıktım =) yaş ilerledikçe güldüm kendime,düğününde en çok ben göbek atmıştım =)

belki onun da sana ilgisi vardır ve senin ona o gözle bakmayacağını düşündüğünden sana normal bi abi olarak yaklaşıyordur kimbilir.. bi hareketlerini süz bakalm, gözler herşeyi eleverir unutma.. ama bi gün kesin yok diyorsan,o gün sende bu işi aklından çıkar

6. 29 Kasım 2009
  7. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amcanin oglunun oglu hala aile degilmi? kan bagi yokmu ?
    neyse bence yapmamalisin gibi gelior,

sanki etrafinda baska erkek yokta gozunu o kisiden baskasini gormuyor olmus gibi, hatta arkadaslarin kafana sokmus kesin.
    bence bosver..
    daha saglikli iliskiler kurabilecegin insanlara yonel, yeni insanlar tani, bence sanki bir boslukta gibi gozun onu gormus gibi duryuum, ama baska insanlar erkekler tanisan onu unutacak gibi sin

8. 29 Kasım 2009
  9. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    eğer aranızda bi ilişki yaşanır ve biterse durumlar daha da karışık olck bunu da düşün sonuçta sürekli yüzyüze bakan insanlarsınız

10. 5 Aralık 2009
  11. bendenizzz

bendenizzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    CANLARIM ÖNCE SUNU SOLIYIM ÇOCUK BABAMIN AMCASININ OĞLUNUN OĞLU.ZATEN O DA O GÖZLE BAKMAYACAKTIR BıLıYORUM.HAKLSIN CNM YENI INSANLAR TANIMALIYIM ZOR BI DONEM GECIRDIM BELKI DE ONDANDIR.ANNEME DE ANLATTIM DURUMUMU.HATTA KIZAR DIYE ÇOK KORKMUSTUM.mafoldumbenOLURSA NASIL OLUR SENIN ICIN FALAN DEDI YANI OLUMSUZ YANIT ALMADIM ISTE UZAKLASMA O ZAMAN O DA ÇOK SEVIYOR ONU ZATEN.BAKALIM ARTIK NOLCK KISMET:kedi: