ne istediğimi bilmiyorum

Konusu 'Gelinlik Modelleri' forumundadır ve nelit tarafından 25 Kasım 2009 başlatılmıştır.

25 Kasım 2009
    Konu Sahibi : nelit
  1. nelit

nelit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben kapalıyım ama gelinliğimi türbanlı istemiyorum
    yinede açık bişeyde olmayacak tabi ama şimdi gelinliklerin hepsi straplez hemen hemen
    diktirmeylede uğraşmak istemiyorum sizin gözünüze çarpan makul bi gelinlik varmı
    varsa paylaşırmısınız

2. 25 Kasım 2009
  3. MissBiricik

MissBiricik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım kusura bakma ama eleştirmek zorundayım
    mademki kapalısın açık gelinlik istiyosun anladığım kadarıyla o zaman sürekli açık gez
    tesettürün ne anlamı kalıyo ki
    böyle yapanlar çok var normalde kapalılar gelinlikleri açık bence çok çok saçma

4. 25 Kasım 2009
  5. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    straplez bir gelinliğin üzerini fransız danteliyle kaplatıp kollu hale getirebilirsin diye düşünüyorum. deseni sık olursa tenini çok fazla göstermez.

normalde kapalısın diye böyle özel bir günde açmak olmaz düşüncesine ben katılmıyorum. en özel günün, kendini nasıl güzel hissediyorsan öyle olursun bu kadar basit. günahı da sevabı da sana.

6. 25 Kasım 2009
  7. ilksen_77

ilksen_77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Katılıyorum.. kaydirigubbakcemile5

8. 25 Kasım 2009
  9. beyyine

beyyine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nelitçim aslında sana hak veriyorum çünkü tesettürlülere hiç güzel gelinlik yapmıyolar
    bak ben sana beğendiklerimin reimlerini eklemeye çalışıcam

Ekli Dosyalar:

10. 25 Kasım 2009
  11. kusko

kusko öylesine işte... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Bende katılıyorum.

12. 25 Kasım 2009
  13. arzah

arzah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzelim sen gerçekten ne istediğini bilmiyosun.Türbanlısın ama nasıl açık bir gelinlik istiyosun. Ben şu özel güne katılmıyorum oooo özel günde günahlar kesiliyomu acaba yada meleklerimiz defterimi kapatıyor Yüce allahım görmüyomiki anlamadım.Tek yapıcağın güzel bir model beğenip uzun kollusunu diktirmen. Madem herkese kapattın bırak ooooo özel gündede kapalı kalsın. bu tarafı değil öbür tarafı kazan. :)kaydirigubbakcemile5

14. 25 Kasım 2009
  15. radongesiniya

radongesiniya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    her şeyi günaha ve sevapla tek kalemde özetlemek bana çok mantıksız geliyor... sanki elde bir liste varmış da sanki bu günah ve sevap binlerce parametreye aynı anda bağlı değilmiş de... şekilcilik bence.. sana katılmıyorum arkadaşım...
    gönlünden nasıl geçiyorsa öyle yapmalısın tatlım... işin günahıymış sevabıymış caiziymiş ayıbıymış hiç ama hiç kimsenin karar verebileceği hatta tek cümle edebileceği birşey değil bence...
    acemiliğim geçtiğinde bulduğum bi kaç gelinliği de burdan paylaşcam çok yakında yerimseniben

16. 25 Kasım 2009
  17. arzah

arzah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşımız daha başlığında ne istediğimi bilmiyorum diye yazmış bende yorum yaptım uygulamak onun bileceği iş gerçekler hep acı gelir insana herkes inancını yaşasın.Ben bana katılın diye bişey söylemedim kendi fikrimi söyledim. Bir yorum yapılmasını istemiş bende yorum yaptım diğer arkadaşlar değilde niye bana takıldınız anlamadım..Bana katılmayın siz boşuna polemik yapıp ortalığı bulandırmayın LÜTFEN

Son düzenleme: 25 Kasım 2009
  18. 25 Kasım 2009
  19. lalelal

lalelal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Sonuna kadar katılıyorum.Demekki seninki bilinçli bir kapalılık değil...Üzüldüm...