ne istiyorum ya ben?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve energystar tarafından 4 Ekim 2010 başlatılmıştır.

4 Ekim 2010
    Konu Sahibi : energystar
  1. energystar

energystar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    of kızlar offf...1,5 senelik bir ilişki..bayadır git gel yasadı..birlikte iyi vakit geciriyoruz ama haftada iki gun.çalışıyo sehir dısında. ben gorusemeyince sorun ettim hep üstüne gittim kötü konustuk sonra birbirimize.ben yalnız kalamıyorum sevmiyorum. uzatmıycam. ben olmuyo dedim sen uzakta artık telefonda konusacak konu bile bulamıyoruz.o da ayrılmak istemedi ama zorlama dedim. eskiden ne guzeldi oysa..simdi bi de etrafımda başkaları da var. biri var mesela beni seviyo. onu aradım ayrılınca.vakit gecirdik.sürekli beni sevdigini söyledi falan filan. ego tatmini sanırsam biraz.ben düşünmedim onunlayken onu. bu da düşündürdü beni.dedim ne oluyo? nie onunlayken(1,5 senelik sevgilimleryken)onunla da vakit gecirmek istiyorum. hem onu hem onu istiyo gibiyim..yuh bence de..ama bilmiyorum.napim..engel de olamıyorum. 1,5 seneyi ne bi köşeye atabiliyorum ne de böle devam etsin istiyorum ne de bitsin istiyorum. ne istediğimi nerden bilicem ben kızlar..ne bu yaaa???

2. 4 Ekim 2010
  3. goncagul

goncagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ne istediğini bilmen gerekmiyo bence sen 1.5 yıllık ilişkide monotonluk yaşamaya başlamışsın galiba değişik seyler yapın cnm yada o seni sevdiğini sürekli söyleyen çocuk da ne buldun da konuştun ben ce içinizdekileri yüzüne karşı söyleyin tartışın kızın ama ilişkideki sorunu içinde tutarak yürütemezsiniz zaten acılın birbirinize

4. 4 Ekim 2010
  5. energystar

energystar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ya onda ne buldum?yani komik eglenceli benim sevgilim de öyleydiiii..ama eski heyecan yok dedigin gibi..degişik en yapalım ki? onu bile bulamıyoruz.cok sıkıcı...bi de benim hiç ondan balka arkadasım da olmadı..işte bu beni sevidigni söyleyen böyle oturup konusmayı da sevdigim biri..arkadas gibi..bilmiyom..belki de dedigin gibi..ne kadar cok ikincisinde bişiler bulsam da sevgilimle de yasanmış bi 1,5 senem var...bitirmemem gerek sanırım..

6. 4 Ekim 2010
  7. goncagul

goncagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sana verdiği değer ve saygıda önemli cnm ilk günler çok güzel olur cnm cicim diye ama 1.5 yıllık bi ilişkide sen ne kadar sıkılsanda çocuk seviyosa emin ol laylaylom değildir 1 kaç günlük değilmiş sevigisi bak

8. 4 Ekim 2010
  9. energystar

energystar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    doğru diyosun da benim de öbürüne hayır diyememem bi garip degil mi?seviyosam bu zaaf nie?

10. 4 Ekim 2010
  11. goncagul

goncagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    çünkü ilk bastakinden artık standart ilgieri görmüşsün ve sıkılmışsın bu çocuktaki ilgi de o yüzden hayır demeni engelliyo ama unutma bu çocuktaki ilgi bi süreliğinede olabilir

12. 4 Ekim 2010
  13. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    valla cocuga yazık anlayabiliyorum onu pisman olucaksın soyliyim ayrılıyorsun hemen ardından baska cocukla takılıyorsun olurmu ya

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ekim 2010
  14. 4 Ekim 2010
  15. energystar

energystar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    o da öle biri degil.yani yedekte tutuyosun benhi ama umrumda degil dio.ben bunu bi de 5 ay once aramıştım.sonra yine barıştık benimkiyle onu aramadım.sonra yineküstük yine aradım ve hayır demedi.o da sevio belli ama erkek milleti tabi guven olmaz. bunlarda birden bitio birden başlıyo..ya hep yalnız yada birden cok kalabalıukta kalıyosun.puff

16. 4 Ekim 2010
  17. energystar

energystar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yazık mı diyosun? zamanın da oda bana az çektirmedi ama arkadasım...ama onları unuttum bahane etmiyorum simdi onları..pişman olmamak için işte fikir alayım diyorum..

18. 4 Ekim 2010
  19. goncagul

goncagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sen bitti değince direk bitiriyomu cnm